« на головну 25.04.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті Тема номера
Тема номера
  УКРАЇНА В ОЧІКУВАННІ ГЛОБАЛЬНИХ ІНВЕСТОРІВ
УКРАЇНА В ОЧІКУВАННІ ГЛОБАЛЬНИХ ІНВЕСТОРІВ Одразу після свого обрання Президент Петро Порошенко опри­люднив стратегію залучення прямих зарубіжних інвестицій на за­гальну суму 40 мільярдів доларів до 2020 року. Проте за два ми­нулих роки надійшла лише мізерна частина із запланованого. Що стримує іноземних інвесторів? Макроекономічна нестабільність, політичний безлад, відсутність контролю за капіталом чи війна на сході країни? З допомогою вітчизняних експертів спробуємо з’ясувати, наскільки Україна приваблива для зарубіжного бізнес-товариства.
 
Тема номера
  РЕКЛАМА ЛІКІВ: МЕНШЕ ЗНАЄШ, ЗДОРОВІШИМ БУДЕШ
РЕКЛАМА ЛІКІВ: МЕНШЕ ЗНАЄШ, ЗДОРОВІШИМ БУДЕШ Комітет Верховної Ради з охорони здоров’я рекомендував парламенту підтримати в першому читанні законопроект про заборону реклами лікарських засобів. Це не перша спро­ба врегулювати рекламні потоки у ЗМІ і на телебаченні. Всі попередні намагання скерувати цей процес у правове поле натрапляли на потужну протидію з боку мас-медіа і фар­мацевтичного ринку. Одна із таких спроб була майже п’ять років тому. Безрезультатно.
 
Тема номера
  ОСТАННІЙ КРОК ДО БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ
ОСТАННІЙ КРОК ДО БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ Верховна Рада у середині березня проголосувала за віднов­лення системи декларування статків державних службов­ців, а головне – кримінальної відповідальності за неправдиві дані в декларації. Ці законодавчі зміни, як переконують гро­мадські активісти та Адміністрація Президента, – остання перепона для безвізового режиму, і її подолання залежало виключно від народних депутатів. Україна вклалася у вста­новлені Євросоюзом терміни і вчасно завершила прийняття необхідного законодавства для лібералізації візового ре­жиму з ЄС. Як працюватиме закон на практиці, з’ясовують «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  ГАЗОВА ЛАНЦЮГОВА РЕАКЦІЯ
ГАЗОВА ЛАНЦЮГОВА РЕАКЦІЯ Уряд вирішив не порушувати традицію підвищувати тарифи на газ саме у день сміху. Тож із 1 квітня на українців чекає підвищення «соціального» тарифу на газ на 53%, тобто з ни­нішніх 3600 гривень за тисячу кубометрів до 5500 гривень за таку ж кількість кубічних метрів блакитного палива. При такому істотному подорожчанні вартість централізованого опалення підвищиться в середньому на 80% на місяць. Чи­новники намагаються переконати населення, що діють ви­ключно на вимогу МВФ. Чи відповідають такі заяви дійсності і наскільки обґрунтованим виглядає чергове підвищення газового тарифу, з’ясовують «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  НАДІЯ ОСТАННЬОЇ ІНСТАНЦІЇ
НАДІЯ ОСТАННЬОЇ ІНСТАНЦІЇ Небажання України взятися нарешті за структурні реформи виштовхує її із кола країн, які співпрацюють із Міжнарод­ним валютним фондом. Влада ніяк не може зважитися на боротьбу з корупцією, дерегуляцію бізнесу, судову рефор­му, реформу державного сектора. Словом, на те, що мало б забезпечити якісні зміни в державі. Відтак основний кре­дитор узяв паузу. Чим вона може обернутися для України, з’ясовують «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ЖІНКА: БЕРЕГИНЯ, ПРОФЕСІОНАЛ, ВОЇН
СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ЖІНКА: БЕРЕГИНЯ, ПРОФЕСІОНАЛ, ВОЇН Свято 8 Березня нині сприймають по-різному. Одні кажуть, що це комуністичне свято і воно має відійти у небуття разом із 23 лютого. Інші нарікають, що тоді у жінки взагалі не за­лишиться жодних свят. «Профспілкові вісті» мають свою думку. Цей день – гарний привід вшанувати українську жін­ку: берегиню, мати, справжнього професіонала. Про роль жінки в суспільстві, про те, чи досягли ми того рівня ген­дерної рівності, до якого прагнули, а також про те, що пред­ставниці прекрасної статі вміють робити краще за чоловіків – на шпальтах нашого видання.
 
Тема номера
  РИНОК ПРАЦІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ
РИНОК ПРАЦІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ У загальних трендах 2016-го навряд чи відбудуться карди­нальні зміни, особливо якщо конфліктна ситуація на сході залишатиметься на «точці замерзання». Якщо вдасться при­пинити всі бойові дії і протистояння, є надія, що прийдуть ін­вестиції і, відповідно, буде зростання ринку праці, зокрема, спостерігатиметься попит на професії, необхідні для віднов­лення економіки східних областей. Експерти прогнозують, що ринок праці цьогоріч однозначно буде жвавішим порів­няно з минулим. Це означає, що потроху зростатиме попит на створення нових робочих місць. Чи зможе держава забез­печити ними всіх охочих, з’ясовували «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  ПОЛІТИЧНА КРИЗА: ІСТОРІЯ ПОВТОРЮЄТЬСЯ
ПОЛІТИЧНА КРИЗА: ІСТОРІЯ ПОВТОРЮЄТЬСЯ Українська держава, отримавши після Революції Гідності шанс на динамічний розвиток, здається, сьогодні його втра­чає. Лише швидкі зміни, спрямовані на відновлення довіри та прискорення базових реформ, можуть урятувати країну. Однак українські реформи опинилися на роздоріжжі, а по­літична криза набрала таких обертів, що повернути кредит довіри до влади з боку суспільства практично неможливо. Чим обернеться затяжне політичне піке українських можно­владців, з’ясовували «Профспілкові вісті». Традиційно – за підтримки провідних експертів
 
Тема номера
  ВЕЛИКИЙ БІЗНЕС УЗЯВСЯ РЯТУВАТИ УКРАЇНУ
ВЕЛИКИЙ БІЗНЕС УЗЯВСЯ РЯТУВАТИ УКРАЇНУ У перший день лютого сталася дещо незвична подія для українського суспільства. Представники великого та серед­нього бізнесу об’єдналися в «Українську бізнес-ініціативу» та підписали декларацію, відповідно до якої вони мають серйозні наміри вивести країну з глибокої і затяжної кризи. Ті, хто увійшов до об’єднання, зобов’язуються вкладати власні кошти, залучати інвестиції в українську економіку, не фінансувати політиків і політичні проекти, чесно сплачувати податки. «Профспілкові вісті» не тільки уважно проаналі­зували матеріали, а й пропонують читачам стислий виклад запланованих змін.
 
Тема номера
  УКРАЇНА: ЖИТТЯ У БОРГ
УКРАЇНА: ЖИТТЯ У БОРГ Цьогоріч країна планує отримати від міжнародних кредито­рів близько 10 мільярдів доларів. Про це нещодавно заявила міністр фінансів Наталія Яресько. У свою чергу, Президент Петро Порошенко сповістив, що вже в лютому Україна може отримати черговий транш за програмою співпраці з Міжна­родним економічним фондом у розмірі близько 1,63 мільяр­да доларів. Такі заяви нагадують прихильність до політики, коли зовнішні запозичення подаються як перемоги. Вдало взяли ще один мільярд, тоді – другий, а там і п’ятий. Чи та­кою має бути політика відродження і становлення України? Про це – основна тема номера.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання