« на головну 25.02.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1244)
08
Лютий
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: РАТИФІКАЦІЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ Є НАШОЮ ВИМОГОЮ І УМОВОЮ НАБУТТЯ УКРАЇНОЮ ЧЛЕНСТВА В ЄС

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: РАТИФІКАЦІЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ Є НАШОЮ ВИМОГОЮ І УМОВОЮ НАБУТТЯ УКРАЇНОЮ ЧЛЕНСТВА В ЄС


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Що відбувається?
  ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОВНЕ ВІДШКОДУВАННЯ ПОТЕРПІЛИМ ВІД НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ
ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОВНЕ ВІДШКОДУВАННЯ ПОТЕРПІЛИМ ВІД НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ У Києві у Будинку проф­спілок відбулось засі­дання робочої групи ФПУ, створеної відпо­відно до рішення Ради ФПУ, з напрацювання законодавчих пропози­цій щодо забезпечення у повному обсязі прав потерпілих на виробни­цтві на відшкодування отриманої ними шкоди.
 
Профспілки за кордоном
  США: ЧОМУ НАМ ПОТРІБНІ ПРОФСПІЛКОВІ ЗАЛИ В КОЖНОМУ МІСТІ
США: ЧОМУ НАМ ПОТРІБНІ ПРОФСПІЛКОВІ ЗАЛИ В КОЖНОМУ МІСТІ Книга Лейні Ньюман і Теди Скокпол «Проф­спілковий блюз іржа­вого поясу» переконли­во доводить, що успіх лівих сил у «іржавому поясі» залежить від відродження присут­ності та статусу проф­спілок – і почуття соці­ального зв’язку, яке вони пропонують – у місцевих громадах.
 
Профпанорама
  ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «ПОЧАЛАСЯ НОВА ЕРА В НАШИХ ХАБАХ»
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «ПОЧАЛАСЯ НОВА ЕРА В НАШИХ ХАБАХ» «ПРОФБУД разом з од­нією з найпотужніших українських компаній з виробництва вікон та їх партнером – найбіль­шим виробником про­філю для металоплас­тикових вікон REHAU, а також з українською виробничою компані­єю FRAM, розпочали масштабний проєкт з набору слухачів на кур­си неформального про­фесійного навчання ро­бітничим спеціальнос­тям з подальшим пра­цевлаштуванням на їх новий завод FRAM у м. Біла Церква», – зая­вив голова профспілки будівельників Василь Андреєв.
 
Актуально
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОКУМЕНТ СОЦДІАЛОГ СТАВ БЛИЖЧИМ ДО НАС»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОКУМЕНТ СОЦДІАЛОГ СТАВ БЛИЖЧИМ ДО НАС» Днями в ЄС відбулись дві історичні події, які безпосередньо сто­суються України. Це саміт соціальних партнерів, до якого наша країна долучи­лася як рівна, та схвалення ЄС нам €50 млрд допомоги.
 
Тема номера
  ТЕРМІНОВИЙ ЛИСТ ВІД ЄКП ЩОДО ІНІЦІАТИВИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ «РАДИ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ»
ТЕРМІНОВИЙ ЛИСТ ВІД ЄКП ЩОДО ІНІЦІАТИВИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ «РАДИ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ» ПОЯСНИТИ ПОЗИЦІЮ ВИМАГАЮТЬ ВІД УКРАЇНСЬКОГО УРЯДУ ЄВРОПРОФСПІЛКИ
 
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО УГОДУ МІЖ ДЕРЖПРАЦЕЮ ТА ПРОФСПІЛК
ПІДПИСАНО УГОДУ МІЖ ДЕРЖПРАЦЕЮ ТА ПРОФСПІЛК У Закарпатській облпрофраді відбулася ро­боча зустріч соціальних партнерів, в якій взяли участь голови обласних організацій галузевих профспілок та заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктор Погар і начальник Управління інспекційної діяльності у Закарпат­ській області Василь Грицик.
 
Юридична сторінка
  КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ Чимало підприємство на­правляють своїх працівни­ків на навчання та підви­щення кваліфікації. Відпо­відно, актуальні питання трудових гарантій, оплати та оподаткування.
 
Особистість
  ГРАМОТА ВІД ОВА – КЕРІВНИКУ ПРОФСПІЛКИ ЗА БАГАТОРІЧНУ ПРАЦЮ!
ГРАМОТА ВІД ОВА – КЕРІВНИКУ ПРОФСПІЛКИ ЗА БАГАТОРІЧНУ ПРАЦЮ! Близько 20 років – у профспілці голова Закарпатської облпрофорганізації працівників держустанов Діана Гондорчин.
 
Культура
  ДИВО ІСНУЄ – ЗВУЧИТЬ НАРОДНИЙ ОРКЕСТР
ДИВО ІСНУЄ – ЗВУЧИТЬ НАРОДНИЙ ОРКЕСТР Добре відомі та улю­блені глядачами творчі колективи МЦКМ («Жовтневий палац») продовжу­ють давати концерти, присвячені ювілей­ним датам від дня свого заснування.
 
Культура
  «СОНЯЧНІ ДІТИ», ТАНЦЮЮЧИ, ВСТАНОВИЛИ РЕКОРД УКРАЇНИ
«СОНЯЧНІ ДІТИ», ТАНЦЮЮЧИ, ВСТАНОВИЛИ РЕКОРД УКРАЇНИ У Луцьку 154 «сонячні дитини» встановили національний рекорд України в номінації «Найбільша кількість людей з синдромом Дауна, які танцюють спортивні танці».
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

24.12.2023 14:26

24.12.2023 14:21

24.12.2023 14:20

12.12.2023 21:10

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання