« на головну 16.10.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1125)
23
Вересень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»

ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Офіційно
  ФПУ ПРОТИ КРАЙНІХ ФОРМ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН
ФПУ ПРОТИ КРАЙНІХ ФОРМ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН На погоджуваль­ній раді Верховної Ради України до порядку ден­ного першого осіннього засідання парла­менту було внесено анти­трудові законопроєкти «Про внесення змін до дея­ких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин» № 5388 (прийнято за основу 21 вересня) і «Про внесення змін до деяких за­конодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підпри­ємництва та зменшення ад­міністративного наванта­ження на підприємницьку діяльність» № 5371, які по­рушують конституційні права працівників та їх представників профспілок.
 
Що відбувається?
  7 ЖОВТНЯ ПРОФСПІЛКИ ВИЙДУТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ
7 ЖОВТНЯ ПРОФСПІЛКИ ВИЙДУТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ Провести 7 жовтня у м. Києві Всеукраїнську масову акцію протесту проти просування анти­соціальних, антитрудо­вих та антипрофспілкових законо­давчих ініціатив, а у разі нереагу­вання влади на вимоги профспі­лок провести широкомасштабні акції протесту на захист трудових прав працівників у всіх регіонах країни – таке рішення після жваво­го та конструктивного обговорен­ня було ухвалено 14 вересня на за­сіданні Президії Федерації проф­спілок України.
 
Актуально
  РОБОТА ПРОФСПІЛКОВОГО ТУРОПЕРАТОРА ПрАТ «УКРПРОФТУР» ПІД ЧАС КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ
РОБОТА ПРОФСПІЛКОВОГО ТУРОПЕРАТОРА ПрАТ «УКРПРОФТУР» ПІД ЧАС КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ Сучасна індустрія ту­ризму — одна з най­більш швидко про­гресуючих галузей світового господар­ства, яку можна розглядати як самостійний вид економічної діяльності, так і міжгалузевий комплекс.
 
Людина і праця
  ЗАКОНОПРОЄКТ 5388 НІВЕЛЮЄ БАЛАНС ПРАВ МІЖ РОБОТОДАВЦЕМ ТА ПРАЦІВНИКОМ
ЗАКОНОПРОЄКТ 5388 НІВЕЛЮЄ БАЛАНС ПРАВ МІЖ РОБОТОДАВЦЕМ ТА ПРАЦІВНИКОМ Верховна Рада прийня­ла в першому читанні законопроєкт «Про внесення змін до дея­ких законодавчих ак­тів щодо дерегуляції трудових відносин» (реєстр. № 5388), основною метою якого є лібе­ралізація та дебюрократиза­ція трудових відносин, змен­шення контролю держави над веденням бізнесу в Україні. Проєктом нівелюється баланс прав та інтересів між робото­давцем та працівником, зна­чні переваги здобуває робото­давець, тоді як права праців­ників суттєво обмежуються.
 
Резонанс
  Навіщо владі майно профспілок
Навіщо владі майно профспілок «ІЗ 70 ОБ’ЄКТІВ, ЯКІ ДЕРЖАВА ВІДІБРАЛА У ПРОФСПІЛОК У СВОЮ ВЛАСНІСТЬ ТА НА ЯКИХ ДО ОСТАННЬОГО ЧАСУ ПРАЦЮВАЛИ БЛИЗЬКО 4 ТИС. ОСІБ, СПЛАЧУЮЧИ ДО БЮДЖЕТУ ДО 100 МЛН ГРН ПОДАТКІВ УСІХ РІВНІВ НА РІК, ДЕ ОЗДОРОВЛЮВАЛИСЬ ПОНАД 100 ТИС. ОСІБ, ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ЗМІГ ПРОДАТИ ЛИШЕ ОДИН ГОТЕЛЬ «РАССВЕТ» У М. ДНІПРІ ЗА 40 МЛН ГРН! УСІ РЕШТА АБО ЗРУЙНОВАНІ, АБО ПЕРЕБУВАЮТЬ В СТАНІ РУЙНАЦІЇ, І В БІЛЬШОСТІ З НИХ УЖЕ ВИРІЗАНО БАТАРЕЇ, ЗНЯТО ВІКНА, ДВЕРІ – ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ НАЗВА.ТАКА ДОЛЯ МАЙНА, ЯКЕ ВІДІБРАЛА ДЕРЖАВА!»
 
Збагачуємо здоров`ям
  ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ МЕДИКІВ ЗАКАРПАТТЯ І КИЇВЩИНИ
ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ МЕДИКІВ ЗАКАРПАТТЯ І КИЇВЩИНИ Діти спілчан Закарпатської і Київської облас­них організацій профспілки працівників охо­рони здоров’я вже багато років відпочива­ють у чудовому дитячому закладі санатор­ного типу «Сергіївка», розташованому в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області (керівник Сергій Лутенко).
 
Спорт
  ХТО З ВУГІЛЬНИКІВ НАЙСПРИТНІШИЙ?
ХТО З ВУГІЛЬНИКІВ НАЙСПРИТНІШИЙ? Із 6 по 9 вересня на базі від­починку «Парадиз» у с. Ко­блеве Миколаївської об­ласті проходили фінальні змагання ХІV Всеукраїн­ської спартакіади працівників вугільної промисловості.
 
Суспільство
  ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ПРОФСПІЛОК
ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ПРОФСПІЛОК З 21 по 23 вересня у Жовтневому па­лаці тривають концерти «Віден­ські вечори» за участю виконав­ців Національного будинку орган­ної та камерної музики України.
 
Актуально
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СИСТЕМА ОПЛАТИ ПРАЦІ В ДЕРЖАВІ МАЄ БУДУВАТИСЯ НА ПРИНЦИПАХ ЗАКОННОСТІ І СПРАВЕДЛИВОСТІ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СИСТЕМА ОПЛАТИ ПРАЦІ В ДЕРЖАВІ МАЄ БУДУВАТИСЯ НА ПРИНЦИПАХ ЗАКОННОСТІ І СПРАВЕДЛИВОСТІ» 19 серпня у Верховній Раді України було за­реєстровано законо­проєкт № 5857 «Про внесення змін до дея­ких законодавчих актів України щодо оплати праці». Він безпосе­редньо стосується прав і гарантій найманих працівників, і цілком зрозуміло, що природа появи цього законопроєкту має об’єктивні під­стави. У чому суть документа і яка позиція щодо його прийняття у профспілкової сторони? За комен­тарем «ПВ» звернулись до Голови СПО об’єднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Гри­горія Осового.
 
Профпанорама
  ТРУДОВА МІГРАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ Чоловік, 35 років, за­лишає рідне місто та їде працювати до Польщі. Саме так виглядає типовий мігрант, який виїжджає з України в пошуках кращої роботи. Більшість з виїж­джаючих – будівельники. Та чи завжди робота за кор­доном є кращою?
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.10.2021 21:16

08.10.2021 21:15

05.09.2021 22:03

05.09.2021 22:02

05.09.2021 22:01

29.08.2021 22:46

15.08.2021 22:50

15.08.2021 22:49

15.08.2021 22:48

15.08.2021 22:47

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання