« на головну 23.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Що відбувається?
  ОСВІТНЯ ГРА ВІД ПРОФБУД «ПРАЦЕВЛАШУВАННЯ БЕЗ ФІЛЬТРІВ»!
ОСВІТНЯ ГРА ВІД ПРОФБУД «ПРАЦЕВЛАШУВАННЯ БЕЗ ФІЛЬТРІВ»! Василь Андреєв, голова Профспілки будівельни­ків України, взяв участь у вебінарі «Вивчення тру­дових прав через гру: курс від Міжнародної ор­ганізації праці» та пре­зентував освітню гру «Працевлаштування без фільтрів» для викладачів закладів професійно- технічної освіти, здобу­вачів профтехосвіти та їхніх батьків.
 
Профспілки за кордоном
  ЄКП – ЗА ПРЕЗУМПЦІЮ ЗАЙНЯТОСТІ
ЄКП – ЗА ПРЕЗУМПЦІЮ ЗАЙНЯТОСТІ На початку місяця між країнами-членами ЄС нарешті досягнуто попередньої згоди щодо директиви про роботу на платформах, яка застрягла в глухо­му куті.
 
Профпанорама
  ВАЖЛИВО З ГОЛОВОЮ ФПУ
ВАЖЛИВО З ГОЛОВОЮ ФПУ ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ ЗУСТРІВСЯ І ПОСПІЛКУВАВСЯ З ГРУПОЮ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ – ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
 
Інтерв`ю
  СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ» Війна спричинила ве­личезний вплив на всі сфери суспільного життя. Трансформа­цій зазнав увесь гро­мадський сектор у т.ч. і профспілки, яким довелось пере­лаштовувати свою діяльність під потре­би воєнного часу, за­проваджувати нові форми та методи ро­боти. Про це ми по­просили розповісти Сергія Бизова, голову Всеукраїнської проф­спілки захисників України, спортсменів та працівників сфер.
 
Регіональні новини
  ІНТЕГРАЦІЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
ІНТЕГРАЦІЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ Криворізький фаховий медичний коледж у 2023 році отримав гран­ти на реалізацію міжна­родних проєктів щодо обміну молоддю України та Литви, України та Польщі.
 
Юридична сторінка
  РОЗ’ЯСНЮЮТЬ ФАХІВЦІ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ
РОЗ’ЯСНЮЮТЬ ФАХІВЦІ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ Надання фінансової підтримки у вигляді компенсацій за працевла­штування внутрішньо переміщених осіб стимулює роботодавців до пра­цевлаштування людей з таким ста­тусом.
 
Культура
  ЗАКАРПАТСЬКИЙ КОЛЕКТИВ «ВЕСЕЛКА» СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ «НАДІЇ ВЕСНИ»
ЗАКАРПАТСЬКИЙ КОЛЕКТИВ «ВЕСЕЛКА» СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ «НАДІЇ ВЕСНИ» Високу майстерність на Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Надія весни» в Ужгороді продемон­стрував Зразковий художній колектив України ансамбль танцю «Веселка» Закарпатської облради профспілок.
 
Актуально
  ПОСТРАЖДАЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ – СТАТУС УЧАСНИКІВ ВІЙНИ!
ПОСТРАЖДАЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ – СТАТУС УЧАСНИКІВ ВІЙНИ! З метою встановлення справедливих умов соці­ального захисту праців­ників, які постраждали під час виконання трудо­вих обов’язків, та сімей загиблих внаслідок бойо­вих дій працівників за рі­шенням Ради ФПУ була створена робоча група, яка напрацювала проф­спілкові пропозиції до законопроєкту щодо змін до Закону України «Про статус ветеранів ві­йни, гарантії їх соціаль­ного захисту».
 
Актуально
  ПОТРІБЕН НОВИЙ ІМПУЛЬС ДЛЯ МИРУ
ПОТРІБЕН НОВИЙ ІМПУЛЬС ДЛЯ МИРУ ЄКП глибоко занепоко­єна поточним станом миру та безпеки в Єв­ропі та світі, а також надзвичайним зрос­танням кількості війн та насильницьких кон­фліктів.
 
Профпанорама
  ПЛЕНУМ ЦК РОЗГЛЯНУВ ПОДАЛЬШІ ДІЇ ПРОФСПІЛКИ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ
ПЛЕНУМ ЦК РОЗГЛЯНУВ ПОДАЛЬШІ ДІЇ ПРОФСПІЛКИ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ Відбувся черговий IV Пленум Профспілки працівників вугільної промисловості Украї­ни. На порядку ден­ному було розглянуто наявну ситуацію , що склалася у вугільній галузі.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання