« на головну 26.07.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1111)
17
Червень
 
Інтерв’ю
 
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «НУЛЬ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ У БУДЬ-ЯКІЙ ГАЛУЗІ – ЦІЛКОМ ДОСЯЖНИЙ ПОКАЗНИК»

ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «НУЛЬ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ У БУДЬ-ЯКІЙ ГАЛУЗІ – ЦІЛКОМ ДОСЯЖНИЙ ПОКАЗНИК»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Актуально
  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я І БЕЗПЕКА НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ – ОСНОВОПОЛОЖНЕ ПРАВО У СВІТІ ПРАЦІ
ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я І БЕЗПЕКА НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ – ОСНОВОПОЛОЖНЕ ПРАВО У СВІТІ ПРАЦІ Цими днями в Женеві проходить 109-та сесія вищого керівного фо­руму Міжнародної ор­ганізації праці – Між­народної конференції праці.
 
Актуально
  ЕФЕКТИВНІ КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ: ПЛАНУЄМО, ПРОВОДИМО, ОЦІНЮЄМО РЕЗУЛЬТАТ
ЕФЕКТИВНІ КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ: ПЛАНУЄМО, ПРОВОДИМО, ОЦІНЮЄМО РЕЗУЛЬТАТ Від якісної комунікації на всіх рівнях залежать імідж організації, успіш­ність її проєктів, щоден­на діяльність та розумін­ня ролі в суспільстві. З таким на­лаштуванням 2–4 червня у На­вчально-методичному центрі Фе­дерації профспілок Чернігівської області відбувся тренінг для фа­хівців з інформаційно-комуніка­ційної роботи профспілкових орга­нізацій та профоб’єднань.
 
Тема номера
  ЗАКОНОПРОЄКТ № 3515 РУЙНУЄ ПІДВАЛИНИ СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА
ЗАКОНОПРОЄКТ № 3515 РУЙНУЄ ПІДВАЛИНИ СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА 2 червня Верховна Рада України прийняла за основу законопро­єкт № 3515 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання питань формуван­ня прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення.
 
Тема номера
  ВІДБУВСЯ VIIІ З’ЇЗД ФПУ
ВІДБУВСЯ VIIІ З’ЇЗД ФПУ Під гаслом «Час дій і якісних змін» 25 травня у Міжна­родному центрі культури та мис­тецтв профспілок України «Жовтневий палац» (м. Київ) відбувся VIIІ з’їзд найчисельнішого націо­нального профоб’єднання – Федерації профспілок України.
 
Актуально
  ПОПЕРЕДУ ВАЖКА БОРОТЬБА, ЩО ПОТРЕБУЄ КОНСОЛІДАЦІЇ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ
ПОПЕРЕДУ ВАЖКА БОРОТЬБА, ЩО ПОТРЕБУЄ КОНСОЛІДАЦІЇ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ КЛЮЧОВІ ТЕЗИ ДОПОВІДІ ГОЛОВИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ГРИГОРІЯ ОСОВОГО НА VIII З’ЇЗДІ ФПУ
 
Офіційно
  РЕЗОЛЮЦІЯ VIІІ З’ЇЗДУ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ «СУЧАСНОМУ ПОКОЛІННЮ – НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ»
РЕЗОЛЮЦІЯ VIІІ З’ЇЗДУ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ «СУЧАСНОМУ ПОКОЛІННЮ – НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ» VIII З’їзд Федерації профспілок України зазначає, що молодь є значною частиною українського громадянського суспільства, якій належить особливе місце у його формуванні та діяльності профспілок України.
 
Офіційно
  ЗАЯВА ДЕЛЕГАТІВ VIII З’ЇЗДУ ФПУ «ПРИПИНИТИ НАСТУП НА ТРУДОВІ ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРОФСПІЛКИ»
ЗАЯВА  ДЕЛЕГАТІВ VIII З’ЇЗДУ ФПУ  «ПРИПИНИТИ НАСТУП НА ТРУДОВІ ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРОФСПІЛКИ» Основні засади діяльності Федерації профспілок України, як представницького об’єднання понад 4 мільйонів працівників, завжди ґрунтувалися на конституційних принципах законності, демократії і справедливості у розбудові України як правової і соціальної держави. Головним інструментом профспілок у відстоюванні трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників залишається соціальний діалог з владою і роботодавцями.
 
Профпанорама
  ПІДПИСАНО НОВУ ГАЛУЗЕВУ УГОДУ
ПІДПИСАНО НОВУ ГАЛУЗЕВУ УГОДУ 26 травня у м. Києві підписано нову Га­лузеву угоду між Міністерством осві­ти і науки України та Профспілкою працівників освіти і науки України на 2021– 2025 роки.
 
Профпанорама
  НАШІ МІГРАНТИ ПОВИННІ ПОЧУВАТИСЯ В БЕЗПЕЦІ!
НАШІ МІГРАНТИ ПОВИННІ ПОЧУВАТИСЯ В БЕЗПЕЦІ! Низький рівень зарп­лат та затримки їх виплати штовха­ють українських будівельників на пошук роботи за кордоном, зазвичай у Європі. Наші ро­бітники погоджуються на гірші умови праці, ніж для європейських будівельни­ків, навіть якщо зарплата всього вдвічі вища. Працю­ючи неофіційно та за дем­пінговими розцінками, вони наражаються на конфлікти з місцевими працівниками.
 
Внутрішнє життя
  ВИШИВАНКА – НАШ СИМВОЛ І НАШ ОБЕРІГ
ВИШИВАНКА – НАШ СИМВОЛ І НАШ ОБЕРІГ 20 травня у Всесвітній день вишиванки вже тра­диційно працівники струк­турних підрозділів апара­ту Федерації профспілок України, керівництво ФПУ, а також представники всеукраїнських профспі­лок зібрались разом біля будівлі Будинку профспі­лок на майдані Незалеж­ності столиці для колек­тивного фото на згадку.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

17.07.2021 17:44

06.06.2021 21:34

06.06.2021 21:34

06.06.2021 21:33

27.05.2021 23:28

27.05.2021 23:28

27.05.2021 23:27

10.05.2021 13:57

10.05.2021 13:47

10.05.2021 13:43

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання