« на головну 04.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті Тема номера
Тема номера
  Нові українські реалії: досить жити на подачки!
Нові українські реалії: досить жити на подачки! Країна, нарешті, побачила й почула програму реформ, які, на переконання прем’єр-міністра Арсенія Яценю­ка, врятують її від дефолту та фактичного банкрут­ства. Уряд виніс на розсуд громадськості пакет анти­кризових заходів, що мають вилікувати економіку. Не з першого разу, але їх таки підтримала Верховна Рада. Експерти поки що не прогнозують, наскільки швид­ким виявиться ефект від непопулярних кроків уряду, але переконані, що завдяки їм Україна зможе вийти зі стагнації. Та чи всі налаштовані оптимістично? Про це – на шпальтах нашого видання.
 
Тема номера
  Інформаційна війна – зброя, страшніша за ядерну
Інформаційна війна – зброя, страшніша за ядерну Довкола України точиться потужна інформаційна війна, наслідки якої можуть бути драматичними для майбутнього держави. І всередині країни, і за її межами. Міжнародні експерти наголошують: від ре­зультату інформаційної війни залежить, якою світ уявлятиме Україну. В образі мирних демонстрантів, які повстали за майбутнє своїх дітей, чи в потворі правих екстремістів, які жбурляють коктейлі Моло­това до помешкань громадян. Україна поки що про­грає інформаційний поєдинок із Росією. Чому так сталося, намагалися з’ясувати «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  Україна готова до «шокової терапії»
Україна готова до «шокової терапії» Державна скарбниця розграбована, бюджет – із шаленим дефіцитом, казна порожня. Такі реалії озвучив під час свого призначення у парламенті Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. На його переконання, нині Україна пережи­ває найглибшу за всю історію незалежності економічну, соціальну та політичну кризу. Тож кожному слід готуватися ще міцніше за­тягти паски. Що насправді означатимуть ці жорсткі реформи і як українцям пережити складний період? Про це на шпальтах нашо­го видання розмірковують експерти, політи­ки, економісти, зарубіжні фахівці.
 
Тема номера
  Українська армія: чи готові ми до війни?
Українська армія: чи готові ми до війни? Від 1 березня Україна живе у стані підвищеної бойової готовності. Старший брат і північний сусід – Росія – стала потенційним ворогом для нашої держави. Росій­ські військові без розпізнавальних знаків стягують до кордонів з нашою державою техніку, і теж без номерів та маркування. Та приховати лихі наміри воякам не вдається навіть за масками на обличчях. Вичікують, коли з Кремля надійде сигнал стріляти в українських солдатів. Щоб розпочати справжню війну, яка з ло­кальної ризикує перерости в планетарну. Чи зможе міжнародна спільнота завадити російській агресії? Чи здатні ми оборонити себе і не втратити ні п’яді рідної землі? Над цим розмірковують на шпальтах видання військові експерти, політики, профспілкові лідери.
 
Тема номера
  Гривня потребує негайної реанімації
Гривня потребує негайної реанімації Драматичні події останніх тижнів в Україні позначили­ся і на національній валюті. За місяць курс гривні до долара перетнув небезпечну позначку «десять» і лише завдяки неймовірним зусиллям фінансистів трохи призупинив подальше зростання. Коливання курсу одразу ж позначилися на вартості бензину, послуг, продуктів харчування тощо. Населення, як завжди у таких ситуаціях, занепокоєне. І хоча у Національному банку запевняють, що приводу для паніки немає і НБУ має достатньо ресурсів, аби залагодити ситуацію, пристрасті довкола національної валюти не вщухають. Що буде далі? «Профспілкові вісті» поцікавились у банкірів, експертів і пересічних громадян, як, на їхню думку, розвиватимуться події далі.
 
Тема номера
  У країні відбулося повне перезавантаження влади
У країні відбулося повне перезавантаження влади Понад 80 загиблих, тисячі поранених, більше 50 зниклих безвісти… Така ціна перезаванта­ження влади в Україні і надії на інше майбутнє. Більше трьох місяців країна жила в тривожно­му очікуванні, в форматі постійних протисто­янь. Трагічну розв’язку приніс останній тиж­день. Тепер у державі інше керівництво, інша влада. «Профспілкові вісті» підготували огляд драматичних подій в Україні, що згодом будуть вписані до підручників новітньої історії країни.
 
Тема номера
  Справедливість одна для всіх
Справедливість одна для всіх 20 лютого – Всесвітній день соціальної справед­ливості. Міжнародна спільнота вважає його од­ним із головних інструментів для забезпечення ефективного соціального діалогу для формуван­ня справедливого суспільства. В Україні цього дня намагаються привернути увагу органів дер­жавної влади, місцевого самоврядування, об’єктів господарювання, громадських організацій, проф­спілок до вирішення наболілих проблем встанов­лення соціальної справедливості. Не тільки з точки зору аналізу, а реальних кроків досягнення соціальної рівності. Які здобутки маємо на цьому шляху і чого бракує для подолання несправедли­вості, намагалися з’ясувати «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  ФПУ без даху над головою
ФПУ без даху над головою Голова ФПУ Юрій Кулик неодноразово звер­тався до уряду та парламенту із закликами зберегти профспілкове майно для забезпе­чення повноцінного соціально-правового захисту трудящих. Червоним рядком у цих зверненнях проходила вимога збереження Будинку профспілок, який постійно потер­пає від різних публічних виступів. На жаль, у ході відомих подій на майда­ні Незалежності у Будинку спілок трапилася масштабна пожежа, і головна профспілкова будівля зазнала значних руйнувань.
 
Тема номера
  Зимова епопея виживання
Зимова епопея виживання В Україну, як завжди, несподівано прийшла справжня зима – із заметами, ожеледицею та сильними морозами. Більшість українців не здається і терпляче переносить холод, вітер, сніг і мороз. Проте для деяких наших співвітчизників настав час справжньої бо­ротьби за виживання. Найбільше потерпа­ють у зимову негоду особи без даху над го­ловою, які ризикують замерзнути на вулиці, якщо не вдасться знайти захисток для обі­гріву. Як виживають безхатченки «у холоді й голоді», з’ясовують «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  Пенсійне забезпечення: зміна орієнтирів
Пенсійне забезпечення: зміна орієнтирів Попри фінансову скруту та політичну нестабіль­ність уряд у жодному разі не збирається відмов­лятись від впровадження другого етапу пенсійної реформи. Він полягає у зміні солідарної пенсійної системи, за якої працюючі забезпечують тих, хто на заслуженому відпочинку, на накопичувальну, коли кожен українець буде власними зусиллями акумулювати кошти на пенсію. Що це означатиме для 14 млн пенсіонерів та 16 млн працівників, ана­лізували «Профспілкові вісті».
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання