« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Епіцентр
Епіцентр
  «ПРАВО СИЛИ»... ВІДІБРАТИ ПРОФСПІЛКОВИЙ БУДИНОК ВЧЕНИХ
«ПРАВО СИЛИ»... ВІДІБРАТИ ПРОФСПІЛКОВИЙ БУДИНОК ВЧЕНИХ Матеріал від Львівської облорганізації профспілки працівників освіти і науки України на сайті і у фейсбуку по­дано під заголовком «Сила права» чи «право сили». Зі змісту виходить останнє...
 
Епіцентр
  УКРАЇНЦІ ЗБЕРІГАЮТЬ ВІРУ У ПЕРЕМОГУ ПОПРИ ТРУДНОЩІ
УКРАЇНЦІ ЗБЕРІГАЮТЬ ВІРУ У ПЕРЕМОГУ ПОПРИ ТРУДНОЩІ Згідно з опитуванням со­ціологічної служби Центру Разумкова, проведеним у грудні 2023 року, війна впливає на повсякденне життя 95% українців. При цьому 61% українців назва­ли цей вплив «визначаль­ним».
 
Епіцентр
  МИ Є СВІДКАМИ РОЗПАДУ СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ
МИ Є СВІДКАМИ РОЗПАДУ СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ У Європі занепокоєні суперечливими тру­довими реформами в нашій країні, атаками на профспілки і нама­ганням викреслити їх з процесу реформ.
 
Епіцентр
  ЯК ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТСК ДЛЯ РОЗПРАВИ НАД ПРОФСПІЛКАМИ
ЯК ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТСК ДЛЯ РОЗПРАВИ НАД ПРОФСПІЛКАМИ Замість того, щоб знайти винних у роз­краданні гуманітарки в Запоріжжі, спеці­ально створена для цього ТСК «кошма­рить» профспілки.
 
Епіцентр
  Замість принципів ЄС: чому атака на профспілки ставить під загрозу євроінтеграцію України?
Замість принципів ЄС: чому атака на профспілки ставить під загрозу євроінтеграцію України? Український парламент готується ухвалити закон про конфіскацію майна профспілоку той час, як правоохоронні органи України заарештували профспілкового лідера.
 
Епіцентр
  РУКИ ГЕТЬ ВІД МАЙНА ФПУ!
РУКИ ГЕТЬ ВІД МАЙНА ФПУ! 26 січня відбу­лось засі­дання Ко­легії з роз­гляду скарг у сфері державної реєстра­ції при Офісі протидії рей­дерству, на якому розгляда­лась скарга Федерації проф­спілок України.
 
Епіцентр
  КОЛИ ДЕРЖАВА ВІДНОВИТЬ РЕАБІЛІТАЦІЮ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ
КОЛИ ДЕРЖАВА ВІДНОВИТЬ РЕАБІЛІТАЦІЮ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ 17 вересня відбув­ся круглий стіл на тему «Від­новлення реабі­літації застра­хованих осіб коштом Фонду со­ціального страхування Украї­ни». Ініціаторами виступили профспілки та представники громадських організацій лю­дей з інвалідністю, що по­страждали від законодавчої ініціативи з припинення фінан­сування реабілітації. Це питан­ня вже неодноразово порушу­валось публічно, щоправда без результатів.
 
Епіцентр
  Майже тисяча працівників Рівненського «Азоту» можуть залишитися без роботи
Майже тисяча працівників Рівненського «Азоту» можуть залишитися без роботи Найбільше підприємство Рів­ненщини знову в центрі ува­ги. Прикро, що привід сумний: реорганізація підприємства з подальшим вивільненням 40% працівників. Отже, майже 1 тис. працівників Рівненського «Азоту» можуть залишитися без роботи. Усе через можли­ву відміну Урядом квот на ім­порт мінеральних добрив в Україну.
 
Епіцентр
  Пандемія показала нездатність державних систем до протистояння їй
Пандемія показала нездатність державних систем до протистояння їй 18 травня відбувся вебі­нар на тему «COVID-19 пандемія: як заходи з безпеки і здоров’я на робочих місцях можуть пом’якшити наслідки», організований Федера­цією профспілок Укра­їни спільно з командою проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларо­ваної праці в Україні» і присвячений 102-й річ­ниці утворення техніч­ної інспекції праці.
 
Епіцентр
  ФПУ надала фінансову допомогу спілчанам, постраждалим від інфікування коронавірусом
ФПУ надала фінансову допомогу спілчанам, постраждалим від інфікування коронавірусом Розпорядженням Голови Федерації профспілок України Григорія Осово­го 3 квітня надано фінансову допо­могу Монастириській профспілко­вій організації працівників охорони здоров’я (Тернопільська область) для підтримки членів профорганізації ра­йонної лікарні, які постраждали від інфікування коронавірусом під час виконання протиепідемічних заходів.
 

Сторінки: 1 2 3

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання