« на головну 27.01.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1036)
16
Січень
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Соціальне партнерство
Соціальне партнерство
  СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ВІДРОДЖУЄТЬСЯ
СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ВІДРОДЖУЄТЬСЯ Відносини Центрального комітету Профспілки працівників житлово-комунального гос­подарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України з профільними міністерствами та відомствами завжди мали конструктивний характер.
 
Соціальне партнерство
  СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ МАЮТЬ БУТИ В ОДНОМУ ЧОВНІ
СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ МАЮТЬ БУТИ В ОДНОМУ ЧОВНІ В умовах нинішньої складної соціально-економічної ситуа­ції у державі вкрай важливо виробити тактику консолідо­ваних дій як на національному рівні, так і на місцях, щоб зу­пинити руйнування економіки, падіння реальної заробітної плати, зубожіння працюючих людей, знищення соціального страхування.
 
Соціальне партнерство
  В єдності наша сила
В єдності наша сила На базі Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області про­довжив свою роботу дансько-український проект «Посилення внеску профспі­лок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні». З10 по 15 травня визначали своє місце в профспілковому русі та фор­мували власне бачення учасники групи № 2.
 
Соціальне партнерство
  Робота в атмосфері взаєморозуміння
Робота в атмосфері взаєморозуміння Чернівецький машинобудівний завод «ТОВ «Машзавод» засновано у 1945 році. Протягом останніх 35 років і донині це підприємство – єди­ний і найбільший в Україні та СНД виробник сучасного і ефективного об­ладнання для переробки, транспортування, зберігання та синтезу нафти, газу і конденсату, енергетичного обладнання.
 
Соціальне партнерство
  Юрій Кулик: «Я прибічник конструктивного соціального діалогу»
Юрій Кулик: «Я прибічник конструктивного соціального діалогу» Днями Голова Федерації профспілок Украї­ни Юрій Кулик зустрівся з представниками регіональних ЗМІ у стінах Будинку спілок. Під час розмови профспілковий лідер роз­повів про нинішній стан справ у ФПУ, від­значення в Україні Всесвітнього дня дій за гідну працю (7 жовтня) та Міжнародного дня боротьби з бідністю (17 жовтня) тощо.
 
Соціальне партнерство
  На шляху до стійкої промислової політики
На шляху до стійкої промислової політики 12–13 вересня у київ­ському готелі «Турист» відбулася Субрегіональ­на зустріч членських організацій Глобальної спілки IndustriALL країн СНД.
 
Соціальне партнерство
  Міжнародна співпраця задля людини праці
Міжнародна співпраця задля людини праці У кінці серпня до Пол­тавщини прибули профспілкові делега­ції IG Metall з м. Зінге­на (Федеративна Рес­публіка Німеччина) та Тернопільської облас­ної ради профспілок.
 
Соціальне партнерство
  Закон для роботодавця
Закон для роботодавця У Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці відбувся круглий стіл «Про практику застосування Закону України «Про ор­ганізації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності» від 22.06.2012 № 5026-У1». У заході взя­ли участь народні депутати України, члени НТСР – представники всеукраїн­ських об’єднань профспілок, робото­давців, міністерств і відомств, громад­ських організацій, а також науковці, працівники ЗМІ. Вів засідання голова Комітету ВР з питань соціальної полі­тики та праці Петро Цибенко.
 
Соціальне партнерство
  В українців є бажання жити краще!
В українців є бажання жити краще! Днями за ініціативи Федерації про­фесійних спілок України та Європей­ського фонду освіти (ЄФО) у Києві від­булася презентація суті участі євро­пейських профспілок в питаннях про­фесійної освіти та підготовки кадрів. У заході взяли участь спеціаліст ЄФО із соціального партнерства Петрі Лемпінен, регіональний мене­джер ЄФО по Україні Тімо Куусела, заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк, в. о. заступника Голови ФПУ Євген Драп’ятий та інші. Ми скористалися можливістю та по­ставили кілька запитань, що наразі хвилюють як профспілки, так і сус­пільство в цілому, представникам Європейського фонду освіти.
 
Соціальне партнерство
  Олександр КИСЕЛЬОВ: «Ціни – це призма, крізь яку люди дивляться на владу»
Олександр КИСЕЛЬОВ: «Ціни – це призма, крізь яку люди дивляться на владу» Президент України Віктор Янукович своїм Указом № 19/2012 утворив Державну інспекцію України з контролю за цінами. Федерація профспілок Украї­ни раніше неодноразово порушувала питання про необхідність створення такого державного органу, її позицію було озвучено на засіданні Кабінету Міні­стрів 7 грудня 2011 року та доведено до відома Прези­дента України. Про те, що являє собою нова інспек­ція, а також про її взаємодію із всеукраїнськими профспілками й профспілковими об’єднаннями – у бесіді «ПВ» із головою Державної інспекції України з контролю за цінами Олександром Кисельовим.
 

Сторінки: 1 2 3

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання