« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Соціальне партнерство
Соціальне партнерство
  СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ У ДІЇ
СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ У ДІЇ Консолідувати по­зиції профспілко­вої сторони та сто­рони роботодавців в Національній тристоронній соціально- економічній раді щодо пи­тань, які турбують людей, зокрема підвищення цін та тарифів, змін у трудово­му законодавстві, закли­кали 25 жовтня учасники зустрічі керівництва СПО об’єднань профспілок, СПО сторони роботодавців та координаторів сторін у складі НТСЕР.
 
Соціальне партнерство
  СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ВІДРОДЖУЄТЬСЯ
СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ВІДРОДЖУЄТЬСЯ Відносини Центрального комітету Профспілки працівників житлово-комунального гос­подарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України з профільними міністерствами та відомствами завжди мали конструктивний характер.
 
Соціальне партнерство
  СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ МАЮТЬ БУТИ В ОДНОМУ ЧОВНІ
СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ МАЮТЬ БУТИ В ОДНОМУ ЧОВНІ В умовах нинішньої складної соціально-економічної ситуа­ції у державі вкрай важливо виробити тактику консолідо­ваних дій як на національному рівні, так і на місцях, щоб зу­пинити руйнування економіки, падіння реальної заробітної плати, зубожіння працюючих людей, знищення соціального страхування.
 
Соціальне партнерство
  В єдності наша сила
В єдності наша сила На базі Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області про­довжив свою роботу дансько-український проект «Посилення внеску профспі­лок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні». З10 по 15 травня визначали своє місце в профспілковому русі та фор­мували власне бачення учасники групи № 2.
 
Соціальне партнерство
  Робота в атмосфері взаєморозуміння
Робота в атмосфері взаєморозуміння Чернівецький машинобудівний завод «ТОВ «Машзавод» засновано у 1945 році. Протягом останніх 35 років і донині це підприємство – єди­ний і найбільший в Україні та СНД виробник сучасного і ефективного об­ладнання для переробки, транспортування, зберігання та синтезу нафти, газу і конденсату, енергетичного обладнання.
 
Соціальне партнерство
  Юрій Кулик: «Я прибічник конструктивного соціального діалогу»
Юрій Кулик: «Я прибічник конструктивного соціального діалогу» Днями Голова Федерації профспілок Украї­ни Юрій Кулик зустрівся з представниками регіональних ЗМІ у стінах Будинку спілок. Під час розмови профспілковий лідер роз­повів про нинішній стан справ у ФПУ, від­значення в Україні Всесвітнього дня дій за гідну працю (7 жовтня) та Міжнародного дня боротьби з бідністю (17 жовтня) тощо.
 
Соціальне партнерство
  На шляху до стійкої промислової політики
На шляху до стійкої промислової політики 12–13 вересня у київ­ському готелі «Турист» відбулася Субрегіональ­на зустріч членських організацій Глобальної спілки IndustriALL країн СНД.
 
Соціальне партнерство
  Міжнародна співпраця задля людини праці
Міжнародна співпраця задля людини праці У кінці серпня до Пол­тавщини прибули профспілкові делега­ції IG Metall з м. Зінге­на (Федеративна Рес­публіка Німеччина) та Тернопільської облас­ної ради профспілок.
 
Соціальне партнерство
  Закон для роботодавця
Закон для роботодавця У Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці відбувся круглий стіл «Про практику застосування Закону України «Про ор­ганізації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності» від 22.06.2012 № 5026-У1». У заході взя­ли участь народні депутати України, члени НТСР – представники всеукраїн­ських об’єднань профспілок, робото­давців, міністерств і відомств, громад­ських організацій, а також науковці, працівники ЗМІ. Вів засідання голова Комітету ВР з питань соціальної полі­тики та праці Петро Цибенко.
 
Соціальне партнерство
  В українців є бажання жити краще!
В українців є бажання жити краще! Днями за ініціативи Федерації про­фесійних спілок України та Європей­ського фонду освіти (ЄФО) у Києві від­булася презентація суті участі євро­пейських профспілок в питаннях про­фесійної освіти та підготовки кадрів. У заході взяли участь спеціаліст ЄФО із соціального партнерства Петрі Лемпінен, регіональний мене­джер ЄФО по Україні Тімо Куусела, заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк, в. о. заступника Голови ФПУ Євген Драп’ятий та інші. Ми скористалися можливістю та по­ставили кілька запитань, що наразі хвилюють як профспілки, так і сус­пільство в цілому, представникам Європейського фонду освіти.
 

Сторінки: 1 2 3

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання