« на головну 19.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Людина і праця
Людина і праця
  ПРОФСПІЛКИ СФОРМУВАЛИ ПРАВОВУ ПОЗИЦІЮ ЩОДО ПРОЄКТУ ТРУДОВОГО КОДЕКСУ
ПРОФСПІЛКИ СФОРМУВАЛИ ПРАВОВУ ПОЗИЦІЮ ЩОДО ПРОЄКТУ ТРУДОВОГО КОДЕКСУ СПО об’єднань профспілок на засіданні ухвалив рішення про правову позицію щодо розгляду урядового проєкту Трудового ко­дексу України.
 
Людина і праця
  ПРОАНАЛІЗОВАНО РОБОТУ ПРОФСПІЛКОВОЇ СТОРОНИ НАД НОВИМИ ПРОФСТАНДАРТАМИ
ПРОАНАЛІЗОВАНО РОБОТУ ПРОФСПІЛКОВОЇ СТОРОНИ НАД НОВИМИ ПРОФСТАНДАРТАМИ У Будинку профспілок відбулось засідання СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.
 
Людина і праця
  МКП: «НАСТАВ ЧАС ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ»
МКП: «НАСТАВ ЧАС ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ» 7 жовтня, у Всесвітній день боротьби за гідну працю, Міжнародна кон­федерація профспілок (МКП) закликає: «Настав час для підвищення заро­бітної плати, щоб зменши­ти величезний тиск на пра­цюючих людей та їхні сім’ї через інфляцію, спричине­ну прибутками корпора­цій».
 
Людина і праця
  ЗАКОНОПРОЄКТ № 5371 – ЦЕ РУЙНАЦІЯ БАЛАНСУ ІНТЕРЕСІВ СТОРІН І АБСОЛЮТНИЙ ДИКТАТ РОБОТОДАВЦЯ
ЗАКОНОПРОЄКТ № 5371 – ЦЕ РУЙНАЦІЯ БАЛАНСУ ІНТЕРЕСІВ СТОРІН І АБСОЛЮТНИЙ ДИКТАТ РОБОТОДАВЦЯ Об’єднання професійних спілок України звернулися до народних депутатів і загалом парламенту України з відкритим ли­стом, в якому висловили позицію щодо прийнятого в першому читанні законопроєкту № 5371.
 
Людина і праця
  «ПРОСТЕ РІШЕННЯ» ПРО ЗВУЖЕННЯ ТРУДОВИХ ПРАВ?
«ПРОСТЕ РІШЕННЯ» ПРО ЗВУЖЕННЯ ТРУДОВИХ ПРАВ? 12 травня Верховна Рада в пер­шому читанні підтримала зако­нопроєкт № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих ак­тів щодо спрощення регулюван­ня трудових відносин у сфері ма­лого і середнього підприємни­цтва та зменшення адміністра­тивного навантаження на під­приємницьку діяльність». Він містить низку вкрай загрозливих положень, що можуть стати ре­альними факторами порушення прав працівників.
 
Людина і праця
  ЗНАЧУЩІСТЬ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРАЦІ НЕ МОЖЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ ЦІННОСТІ ЖИТТЯ ПРАЦІВНИКА
ЗНАЧУЩІСТЬ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРАЦІ НЕ МОЖЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ ЦІННОСТІ ЖИТТЯ ПРАЦІВНИКА Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та про­сування знань і досвіду з охо­рони праці може сприяти зни­женню щорічної смертності на робочому місці.
 
Людина і праця
  ПРОФСПІЛКИ ПРОПОНУЮТЬ ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ АТЕСТАЦІЇ РОБОЧИХ МІСЦЬ У ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ
ПРОФСПІЛКИ ПРОПОНУЮТЬ ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ АТЕСТАЦІЇ РОБОЧИХ МІСЦЬ У ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ 18 квітня Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий повідомив Міністерство економіки України про зміни, що пропонуються профспілками до Поряд­ку атестації робочих місць за умовами праці.
 
Людина і праця
  БЕЗЗАПЕРЕЧНЕ ПРАВО ДЕРЖНАГЛЯДУ У СФЕРІ ОХОРОНИ ПРАЦІ
БЕЗЗАПЕРЕЧНЕ ПРАВО ДЕРЖНАГЛЯДУ У СФЕРІ ОХОРОНИ ПРАЦІ Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо необхідності здійснення державного нагляду у сфері охорони праці.
 
Людина і праця
  ПРОФЕСІЙНІ СТАНДАРТИ: ШЛЯХ ПОПЕРЕДУ
ПРОФЕСІЙНІ СТАНДАРТИ: ШЛЯХ ПОПЕРЕДУ Десять років тому роботодавці ініціювали визначення у національному правовому полі поняття професійного стандарту для збалансування власних вимог до кваліфікації працівників із знаннями та вміннями, які вони отримують у системі освіти.
 
Людина і праця
  «ВІЛЬНИЙ» ТРУДОВИЙ ДОГОВІР, ЩО НЕСЕ НЕВОЛЮ
«ВІЛЬНИЙ» ТРУДОВИЙ ДОГОВІР, ЩО НЕСЕ НЕВОЛЮ Дедалі частіше до журналістів потрапляють величезні партії документів, у яких розкривається, як багатії з усього світу використовують офшорні податкові режими у своїх інтересах. 2014 рік – Люксембурзький витік (LuxLeaks), 2015 – Швейцарські витоки (документи швейцарської філії HSBC), 2016 – «Панамське досьє», 2017 – «Райське досьє», 2020 – Досьє FinCEN, 2021 – «Документи Пандори», 2021 – «LabourLeaks». В епоху глобалізації право стало портативним, національні правові системи перетворилися на рядки міжнародного меню, з якого власники активів вибирають закони, якими вони хочуть керуватися. Привілейована меншість сама вирішує, скільки і куди платити податків і за якими законами жити.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання