« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Тема номера
Тема номера
  ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ Наразі війна, український народ самовіддано боро­нить країну від російського агресо­ра. Водночас будує плани на майбутнє мирне життя. Незмінним дорогов­казом понад чверть віку слугує Конституція, яка виз­нана цивілізованим світом як вагоме надбання молодої держави.
 
Тема номера
  ХТО БОРЕТЬСЯ, ТОЙ ДОСЯГАЄ РЕЗУЛЬТАТУ
ХТО БОРЕТЬСЯ, ТОЙ ДОСЯГАЄ РЕЗУЛЬТАТУ Працювати під час війни та пов’язаної з нею еко­номічної кризи вкрай непросто. Причому всім – і ро­ботодавцям, які сти­каються з численни­ми складнощами у логістиці, організації виробничих проце­сів, збуті, і їхнім спів­робітникам, яким доводиться викону­вати роботу в умо­вах постійної небез­пеки та стресу, під­вищеного наванта­ження через брак кваліфікованого пер­соналу.
 
Тема номера
  МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ СОЛІДАРНОСТІ З У КРАЇНОЮ
МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ СОЛІДАРНОСТІ З У КРАЇНОЮ 22 лютого ц.р., напередодні 2-ї річниці від початку повномасш­табної агресії, яку росія розпочала проти України, у Будинку профспі­лок у Києві відбулась Міжнародна зустріч солідарності з українськи­ми профспілками.
 
Тема номера
  ТЕРМІНОВИЙ ЛИСТ ВІД ЄКП ЩОДО ІНІЦІАТИВИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ «РАДИ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ»
ТЕРМІНОВИЙ ЛИСТ ВІД ЄКП ЩОДО ІНІЦІАТИВИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ «РАДИ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ» ПОЯСНИТИ ПОЗИЦІЮ ВИМАГАЮТЬ ВІД УКРАЇНСЬКОГО УРЯДУ ЄВРОПРОФСПІЛКИ
 
Тема номера
  ЩОДНЯ ПРАЦЮВАТИ НА ПЕРЕМОГУ!
ЩОДНЯ ПРАЦЮВАТИ НА ПЕРЕМОГУ! Обставини воєнного ста­ну, наслідки агресії рашист­ських заброд Полтавську облпрофраду, як і будь- який профспілковий орган в Україні від профкому пер­винки до ФПУ, змушують займатися справами поза усталеною сферою статут­ної відповідальності проф­спілок.
 
Тема номера
  БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ
БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ Напередодні Дня Святого Миколая, що відзначають 6 грудня – разом із Днем Зброй¬них сил України – Київська міська рада профспілок провела благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. За запевненням організаторів, всі кошти, виручені на ярмарку, будуть передані на Збройні сили України.
 
Тема номера
  НІМЕЧЧИНА ТА УКРАЇНА: ЯК УНИКНУТИ НАПРУЖЕНОСТІ ЧЕРЕЗ БІЖЕНЦІВ
НІМЕЧЧИНА ТА УКРАЇНА: ЯК УНИКНУТИ НАПРУЖЕНОСТІ ЧЕРЕЗ БІЖЕНЦІВ Потенційний кон­флікт національних ін­тересів через україн­ських біженців необ­хідно передбачити і попередити.
 
Тема номера
  УКРАЇНУ ЗАЛУЧИЛИ ДО ЕКОНОМІЧНО-СОЦІАЛЬНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА
УКРАЇНУ ЗАЛУЧИЛИ ДО ЕКОНОМІЧНО-СОЦІАЛЬНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА Під час офіційного візиту делегації Європейського економічного і соціаль­ного комітету (ЄЕСК) до Києва у столичному Бу­динку профспілок відбу­лась робоча зустріч ке­рівництва ФПУ та СПО репрезентативних об’єднань профспілок на національному рівні з де­легацією ЄЕСК на чолі з її Президентом Олівером Рьопке.
 
Тема номера
  ПІДСУМКИ ПЕРЕБУВАННЯ МІСІЇ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ ПРОФСПІЛОК
ПІДСУМКИ ПЕРЕБУВАННЯ МІСІЇ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ ПРОФСПІЛОК 3 жовтня у Києві в «Укрінформі» відбулась пресконференція на тему: «Про підтримку українських профспілок європейськими соціаль­ними партнерами».
 
Тема номера
  НАСТУПНОГО РОКУ ІНДЕКСАЦІЯ ПЕНСІЙ ПРОЙДЕ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ
НАСТУПНОГО РОКУ ІНДЕКСАЦІЯ ПЕНСІЙ ПРОЙДЕ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ Індексація пенсій у 2024 році відбу­деться, хоча раніше були у цьому сумніви. При цьому уряд розробив новий механізм індексації, який до­зволить поновити соціальну спра­ведливість у виплатах. Завдяки цьому середня пенсія має зрости до 6 тис. гривень.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання