« на головну 03.12.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1133)
25
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»

ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Тема номера
Тема номера
  УКРВУГЛЕПРОФСПІЛКА ВИМАГАЄ ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ ГАЛУЗІ НА 5,3 МЛРД ГРН
УКРВУГЛЕПРОФСПІЛКА ВИМАГАЄ ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ ГАЛУЗІ НА 5,3 МЛРД ГРН Голова Укрвуглепроф­спілки звернувся до на­родних депутатів Укра­їни щодо підтримки пропозицій Міненерго України про збільшення бю­джетного фінансування ву­гільної галузі у 2022 році.
 
Тема номера
  БРИТАНСЬКІ «ТЕМНИКИ», АБО ЯК УРЯД ЇЇ ВЕЛИЧНОСТІ СПОНСОРУЄ ГЕНОЦИД ТРУДОВИХ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРОФСПІЛОК В УКРАЇНІ
БРИТАНСЬКІ «ТЕМНИКИ», АБО ЯК УРЯД ЇЇ ВЕЛИЧНОСТІ СПОНСОРУЄ ГЕНОЦИД ТРУДОВИХ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРОФСПІЛОК В УКРАЇНІ На британській веб-сторінці OpenDemocracy та офіційно­му сайті Європейської феде­рації профспілок громадсько­го обслуговування (ЄФПГО) розміщено документи, які переконли­во засвідчили, що уряд Великобрита­нії підтримує антипрофспілкову тру­дову реформу в Україні, що можна сприйняти не тільки як дії, спрямовані проти законних прав та інтересів укра­їнських працівників, а й проти політи­ки Європейського Союзу.
 
Тема номера
  ВІДСТОРОНИТИ НЕ МОЖНА ЗВІЛЬНИТИ
ВІДСТОРОНИТИ НЕ МОЖНА ЗВІЛЬНИТИ Де ставити кому в цьому ре­ченні, розбиралися «ПВ» під час прес-конференції в.о. голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери в Укрінформі. Зо­крема, він повідомив, що роботодавці до 8 листопада мають попередити пра­цівників, які згідно з наказом МОЗ № 2153 підлягають обов’язковій про­філактичній вакцинації і відмовля­ються вакцинуватися від COVID-19, про відсторонення від роботи.
 
Тема номера
  ОЛЕКСАНДР РЯБКО: «МИ ВИМАГАЄМО ПІДТРИМКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ТОВАРОВИРОБНИКА І ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ»
ОЛЕКСАНДР РЯБКО: «МИ ВИМАГАЄМО ПІДТРИМКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ТОВАРОВИРОБНИКА І ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ» Більше року очолює Проф­спілку трудящих мета­лургійної і гірничодобув­ної промисловості Украї­ни її голова Олександр Рябко. «ПВ» попросили його розпо­вісти про ситуацію, що склалася сьогодні в металургійному і гірни­чодобувному комплексі країни, проблеми і перспективи галузі.
 
Тема номера
  ПРОФСПІЛКИ ВИЙШЛИ НА ПРОТЕСТ
ПРОФСПІЛКИ ВИЙШЛИ НА ПРОТЕСТ 7 жовтня, у Всесвітній день дій за гідну пра­цю, у м. Києві відбу­лася масова поперед­жувальна акція проф­спілок України під гаслом «Захистимо свої трудові пра­ва і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо кра­ще життя!». В акції взяли участь тисячі представників всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань – членів Федерації профспілок України, пред­ставники ПрАТ «Укрпрофоз­доровниця», ПрАТ «Укрпроф­тур», апарату ФПУ. Люди ви­йшли на протест, щоб проде­монструвати владі свою рі­шучість захистити законні права та інтереси спілчан, всіх людей праці.
 
Тема номера
  ЛЮДИ ВІРЯТЬ СПРАВАМ
ЛЮДИ ВІРЯТЬ СПРАВАМ Трохи більше року тому чисельність пер­винної організації Профспілки праців­ників вугільної про­мисловості України Харків­ського машинобудівного за­воду «Світло шахтаря» стано­вила 970 осіб. Сьогодні в її ла­вах уже 1150 заводчан. І профспілка не має наміру зу­пинятися на досягнутому.
 
Тема номера
  30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ: БУДУЄМО СОЦІАЛЬНУ І ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ РАЗОМ
30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ: БУДУЄМО СОЦІАЛЬНУ І ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ РАЗОМ Напередодні 30-ї річниці Незалежності України варто пригадати той шлях, який пройшов національний проф­спілковий рух, створивши найпотужніше громадське об’єднання країни.
 
Тема номера
  НЕ ДАМО ПОЗБАВИТИ ОПЗ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!
НЕ ДАМО ПОЗБАВИТИ ОПЗ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ! Ми знаємо Одеський припор­товий завод як флагман хі­мічної промисловості, який держава тривалий час намагається привати­зувати. Але це підприємство має роз­винуту соціальну інфраструктуру, якої Фонд держмайна прагне позбу­тися як непрофільних активів, що за­важають приватизації. При цьому не беручи до уваги, що рішення про бу­дівництво таких об’єктів приймали­ся самими трудовими колективами і будувалися руками працівників за гроші підприємств. А також той ас­пект, що «соціалка» – це додаткова мотивація для працівників і членів їх сімей, багато соціальних об’єктів є гордістю не лише підприємств, а й ці­лих міст. Та що міст, вони є надбан­ням всієї країни!
 
Тема номера
  КРИТИЧНА СИТУАЦІЯ НА ДП «СХІДГЗК
КРИТИЧНА СИТУАЦІЯ НА ДП «СХІДГЗК Атомпрофспілка звер­нулась до Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Да­нілова з вимогою негайного інформування про ситуацію на ДП «СхідГЗК» Президента України. Підприємство при­пинило свою виробничу ді­яльність.
 
Тема номера
  ЛІБЕРТАРІАНСТВО: ДОСВІД ГРУЗІЇ
ЛІБЕРТАРІАНСТВО: ДОСВІД ГРУЗІЇ Делегація Об’єднання профспілок Грузії на чолі з його головою, президентом Всеєв- ропейської регіо- нальної ради МКП Іраклієм Петріашвілі взяла участь у конференції «Трудові права та шлях європейського розви- тку», що проходила з 29 черв- ня по 2 липня в Будинку проф- спілок у м. Києві.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

26.11.2021 23:15

26.11.2021 23:14

19.11.2021 23:33

19.11.2021 23:32

19.11.2021 23:31

13.11.2021 00:26

13.11.2021 00:25

06.11.2021 00:31

06.11.2021 00:30

06.11.2021 00:00

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання