« на головну 02.12.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті Резонанс
Резонанс
  УКРАЇНА В ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ НАТО
УКРАЇНА В ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ НАТО Тема розширення НАТО, як мінімум, є наріжною в пропаганді рф і одним з обґрунтувань нападу на Україну. Незважаючи на те, що кордони країн-членів НАТО безпосередньо наближені до рф, як країн Балтії, так і США, останні мають спільний кордон з рф, а відстань між островами цих країн – менше 4 км. Це окрема тема розгляду когнітивних уявлень росіян і їх політичного класу, де «свій» Далекий Схід не потрібно захищати від НАТО, а от Україну – окрему самостійну державу – «конче необхідно».
 
Резонанс
  БРАЗИЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ
БРАЗИЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР САЄНКО заступник Голови Федерації профспілок України Наступаючи на трудове законодавство та зни- щуючи профспілки, вла- да впевнено йде прото- реним шляхом латиноамериканських країн – до злиднів, диктатури і власного краху.
 
Резонанс
  КОМУ – ВЕРШКИ, А КОМУ – КОРІНЦІ, АБО ЯК УРЯД ФІНАНСУЄ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ VIP-ПЕРСОН НА ТЛІ НЕДОФІНАНСУВАННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ
КОМУ – ВЕРШКИ, А КОМУ – КОРІНЦІ, АБО ЯК УРЯД ФІНАНСУЄ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ VIP-ПЕРСОН НА ТЛІ НЕДОФІНАНСУВАННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ Виділити 86,9 млн грн на модернізацію обладнан­ня закладів охорони здоров’я Державного управління справами, з них 15 млн грн – на придбання рентгенівської мамографічної системи для державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клініч­ної медицини» та 71,9 млн грн – на обладнання для клінічної лікарні «Феофанія», зокрема Всеукраїн­ського центру радіохірургії, що є самостійним підрозділом лікарні. Таке рішення ухвалено на засі­данні Кабінету Міністрів України 24 листопада. Як зазначено в по­станові, кошти виділено за про­грамою «Розвиток системи екс­треної медичної допомоги та мо­дернізація і оновлення матеріаль­но-технічної бази закладів охоро­ни здоров’я».
 
Резонанс
  Навіщо владі майно профспілок
Навіщо владі майно профспілок «ІЗ 70 ОБ’ЄКТІВ, ЯКІ ДЕРЖАВА ВІДІБРАЛА У ПРОФСПІЛОК У СВОЮ ВЛАСНІСТЬ ТА НА ЯКИХ ДО ОСТАННЬОГО ЧАСУ ПРАЦЮВАЛИ БЛИЗЬКО 4 ТИС. ОСІБ, СПЛАЧУЮЧИ ДО БЮДЖЕТУ ДО 100 МЛН ГРН ПОДАТКІВ УСІХ РІВНІВ НА РІК, ДЕ ОЗДОРОВЛЮВАЛИСЬ ПОНАД 100 ТИС. ОСІБ, ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ЗМІГ ПРОДАТИ ЛИШЕ ОДИН ГОТЕЛЬ «РАССВЕТ» У М. ДНІПРІ ЗА 40 МЛН ГРН! УСІ РЕШТА АБО ЗРУЙНОВАНІ, АБО ПЕРЕБУВАЮТЬ В СТАНІ РУЙНАЦІЇ, І В БІЛЬШОСТІ З НИХ УЖЕ ВИРІЗАНО БАТАРЕЇ, ЗНЯТО ВІКНА, ДВЕРІ – ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ НАЗВА.ТАКА ДОЛЯ МАЙНА, ЯКЕ ВІДІБРАЛА ДЕРЖАВА!»
 
Резонанс
  РЕЙДЕРСТВО ПІД ПРИКРИТТЯМ «ДЕРЖАВНИХ ІНТЕРЕСІВ»
РЕЙДЕРСТВО ПІД ПРИКРИТТЯМ «ДЕРЖАВНИХ ІНТЕРЕСІВ» Прес-служби СБУ та ДБР показово від­звітували про черго­ву «перемогу»: на­кладено арешт на 45 майнових комплексів проф­спілок та зупинено «злочин­ну схему».
 
Резонанс
  АТОМПРОФСПІЛКА МАЄ НАМІР ВДАТИСЯ ДО БЕЗСТРОКОВОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ
АТОМПРОФСПІЛКА МАЄ НАМІР ВДАТИСЯ ДО БЕЗСТРОКОВОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ 6 листопада в агентстві «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція, на якій очіль­ники Атомпрофспілки намагалися донести інформа­цію про надкритичну ситуа­цію в ядерній галузі.
 
Резонанс
  Захоплено Будинок профспілок Закарпаття в Ужгороді
Захоплено Будинок профспілок Закарпаття в Ужгороді 29 листопада 2019 року о 7.30 ранку, без будь-якого попередження група невідомих осіб, із застосуванням фізичної сили, уві­рвалася в будівлю облпрофради на пл. На­родній, 5, і заблокувала вхід до Будинку профспілок. Тим самим було повністю па­ралізовано роботу облпрофради, галузевих обласних організацій профспілок, підвідо­мчих організацій, працівники яких не змо­гли дістатися на свої робочі місця.
 
Резонанс
  «Бомба», яка поки що не вибухнула
«Бомба», яка поки що не вибухнула Одним з головних пи­тань, запланованих до розгляду на засідан­ні Уряду 6 листопада, був законопроект про внесення змін до деяких законодавчих ак­тів України стосовно державних соціальних стандартів і гарантій.
 
Резонанс
  Сєвєродонецький «Азот» протестував у Києві
Сєвєродонецький «Азот» протестував у Києві «Не дозволяйте вмирати працівни- кам! Поверніть оплату лікарняних!», «Поверніть наші пенсії», «Ми більше не будемо мовчати», «Солідарність – головна зброя профспілок» – під та- кими гаслами 24 жовтня активісти лу- ганських профспілок – представники трудових колективів підприємств Лу- ганської області пройшли протест- ною ходою по м. Києву від Будинку профспілок на майдані Незалежності до Кабінету Міністрів України.
 
Резонанс
  Журналісткам погрожують в інтернеті. Як цьому протистояти?
Журналісткам погрожують в інтернеті. Як цьому протистояти? Напади на жінок-журналіс­ток – на жаль, сумна реаль­ність в Україні. І таких випад­ків останніми роками істотно побільшало. Почастішали й атаки в інтернеті: погрожу­ють авторкам резонансних розслідувань і журналіст­кам, які висвітлюють події в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Як боротися з проблемою, до кого звер­татися жертвам цькування? Про це йшлося на засіданні круглого столу в прес-центрі Національної спілки журна­лістів України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання