« на головну 25.04.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Резонанс
Резонанс
  "Із чого складається перемога"
"Із чого складається перемога" Війна з погляду людини цивільної — це безперервні героїчні зусилля мільйонів людей на фронті і в тилу. Але для людини військової будь-яка війна складається з етапів і окремих частин — воєнних операцій. Наприклад, стратегічна військова операція — операція, виконання якої має істотний вплив на перебіг усієї війни. Виконання стратегічних завдань впливає на загальну стратегічну обстановку, яка стосується всіх Збройних сил України, всієї території України або більшої її частини.
 
Резонанс
  УКРАЇНА В ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ НАТО
УКРАЇНА В ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ НАТО Тема розширення НАТО, як мінімум, є наріжною в пропаганді рф і одним з обґрунтувань нападу на Україну. Незважаючи на те, що кордони країн-членів НАТО безпосередньо наближені до рф, як країн Балтії, так і США, останні мають спільний кордон з рф, а відстань між островами цих країн – менше 4 км. Це окрема тема розгляду когнітивних уявлень росіян і їх політичного класу, де «свій» Далекий Схід не потрібно захищати від НАТО, а от Україну – окрему самостійну державу – «конче необхідно».
 
Резонанс
  БРАЗИЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ
БРАЗИЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР САЄНКО заступник Голови Федерації профспілок України Наступаючи на трудове законодавство та зни- щуючи профспілки, вла- да впевнено йде прото- реним шляхом латиноамериканських країн – до злиднів, диктатури і власного краху.
 
Резонанс
  КОМУ – ВЕРШКИ, А КОМУ – КОРІНЦІ, АБО ЯК УРЯД ФІНАНСУЄ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ VIP-ПЕРСОН НА ТЛІ НЕДОФІНАНСУВАННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ
КОМУ – ВЕРШКИ, А КОМУ – КОРІНЦІ, АБО ЯК УРЯД ФІНАНСУЄ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ VIP-ПЕРСОН НА ТЛІ НЕДОФІНАНСУВАННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ Виділити 86,9 млн грн на модернізацію обладнан­ня закладів охорони здоров’я Державного управління справами, з них 15 млн грн – на придбання рентгенівської мамографічної системи для державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клініч­ної медицини» та 71,9 млн грн – на обладнання для клінічної лікарні «Феофанія», зокрема Всеукраїн­ського центру радіохірургії, що є самостійним підрозділом лікарні. Таке рішення ухвалено на засі­данні Кабінету Міністрів України 24 листопада. Як зазначено в по­станові, кошти виділено за про­грамою «Розвиток системи екс­треної медичної допомоги та мо­дернізація і оновлення матеріаль­но-технічної бази закладів охоро­ни здоров’я».
 
Резонанс
  Навіщо владі майно профспілок
Навіщо владі майно профспілок «ІЗ 70 ОБ’ЄКТІВ, ЯКІ ДЕРЖАВА ВІДІБРАЛА У ПРОФСПІЛОК У СВОЮ ВЛАСНІСТЬ ТА НА ЯКИХ ДО ОСТАННЬОГО ЧАСУ ПРАЦЮВАЛИ БЛИЗЬКО 4 ТИС. ОСІБ, СПЛАЧУЮЧИ ДО БЮДЖЕТУ ДО 100 МЛН ГРН ПОДАТКІВ УСІХ РІВНІВ НА РІК, ДЕ ОЗДОРОВЛЮВАЛИСЬ ПОНАД 100 ТИС. ОСІБ, ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ЗМІГ ПРОДАТИ ЛИШЕ ОДИН ГОТЕЛЬ «РАССВЕТ» У М. ДНІПРІ ЗА 40 МЛН ГРН! УСІ РЕШТА АБО ЗРУЙНОВАНІ, АБО ПЕРЕБУВАЮТЬ В СТАНІ РУЙНАЦІЇ, І В БІЛЬШОСТІ З НИХ УЖЕ ВИРІЗАНО БАТАРЕЇ, ЗНЯТО ВІКНА, ДВЕРІ – ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ НАЗВА.ТАКА ДОЛЯ МАЙНА, ЯКЕ ВІДІБРАЛА ДЕРЖАВА!»
 
Резонанс
  РЕЙДЕРСТВО ПІД ПРИКРИТТЯМ «ДЕРЖАВНИХ ІНТЕРЕСІВ»
РЕЙДЕРСТВО ПІД ПРИКРИТТЯМ «ДЕРЖАВНИХ ІНТЕРЕСІВ» Прес-служби СБУ та ДБР показово від­звітували про черго­ву «перемогу»: на­кладено арешт на 45 майнових комплексів проф­спілок та зупинено «злочин­ну схему».
 
Резонанс
  АТОМПРОФСПІЛКА МАЄ НАМІР ВДАТИСЯ ДО БЕЗСТРОКОВОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ
АТОМПРОФСПІЛКА МАЄ НАМІР ВДАТИСЯ ДО БЕЗСТРОКОВОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ 6 листопада в агентстві «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція, на якій очіль­ники Атомпрофспілки намагалися донести інформа­цію про надкритичну ситуа­цію в ядерній галузі.
 
Резонанс
  Захоплено Будинок профспілок Закарпаття в Ужгороді
Захоплено Будинок профспілок Закарпаття в Ужгороді 29 листопада 2019 року о 7.30 ранку, без будь-якого попередження група невідомих осіб, із застосуванням фізичної сили, уві­рвалася в будівлю облпрофради на пл. На­родній, 5, і заблокувала вхід до Будинку профспілок. Тим самим було повністю па­ралізовано роботу облпрофради, галузевих обласних організацій профспілок, підвідо­мчих організацій, працівники яких не змо­гли дістатися на свої робочі місця.
 
Резонанс
  «Бомба», яка поки що не вибухнула
«Бомба», яка поки що не вибухнула Одним з головних пи­тань, запланованих до розгляду на засідан­ні Уряду 6 листопада, був законопроект про внесення змін до деяких законодавчих ак­тів України стосовно державних соціальних стандартів і гарантій.
 
Резонанс
  Сєвєродонецький «Азот» протестував у Києві
Сєвєродонецький «Азот» протестував у Києві «Не дозволяйте вмирати працівни- кам! Поверніть оплату лікарняних!», «Поверніть наші пенсії», «Ми більше не будемо мовчати», «Солідарність – головна зброя профспілок» – під та- кими гаслами 24 жовтня активісти лу- ганських профспілок – представники трудових колективів підприємств Лу- ганської області пройшли протест- ною ходою по м. Києву від Будинку профспілок на майдані Незалежності до Кабінету Міністрів України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання