« на головну 10.07.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1061)
02
Липень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Підписано Територіальну угоду
Підписано Територіальну угоду З огляду на прийняття Ге­неральної угоди на 2019- 2021 роки та втрату акту­альності діючої в області Територіальної угоди, со­ціальні партнери з лип­ня минулого року розпо­чали переговори щодо укладення важливого до­кумента на новий термін. Після активного обгово­рення та погодження сто­ронами взятих зобов’язань у травні угоду на 2020– 2022 роки підписано.
 
Регіональні новини
  Критична ситуація з фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я: цілеспрямований обман або глибокий прорахунок?
Критична ситуація з фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я: цілеспрямований обман або глибокий прорахунок? Профспілчани-медпрацівники Рівненської облас­ті звернулись до Президента України Володими­ра Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмига­ля, міністра охорони здоров’я Максима Степанова, народних депутатів України щодо критичної ситу­ації з фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я та оплатою праці медичних працівників.
 
Регіональні новини
  Профспілка працівників держустанов: усіма засобами проти COVID-19
Профспілка працівників держустанов: усіма засобами проти COVID-19 В умовах введення карантину і надзвичайної ситуації у краї­ні Закарпатська обласна орга­нізація профспілки працівни­ків державних установ (голова Діана Гондорчин) організувала свою роботу в новому форматі.
 
Регіональні новини
  Креативний тандем адміністрації школи та профкому
Креативний тандем адміністрації школи та профкому У сільській Рихтицькій СЗШ І–ІІІ ст. склався кре­ативний тандем адміністрації школи та профко­му. Головою первинки на третю каденцію обра­но авторитетну вчительку української мови та літератури Марію Іванівну Сенюх. Утім, слід за­уважити, що й директором призначена, за ре­зультатами уперше проведеного минулого року на Дрогобиччині професійного конкурсу, ак­тивна в громадській роботі і високопрофесійна вчителька математики та інформатики Наталія Іванівна Жук. Тож головною запорукою їх креа­тивної співпраці є мудрість, взаємоповага, вбо­лівання за людей і справу.
 
Регіональні новини
  Звітно-виборна конференція
Звітно-виборна конференція 12 березня в інституті післядипломної педа­гогічної освіти відбулася ХХІ звітно-виборна конференція Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки за учас­тю 84 делегатів.
 
Регіональні новини
  Профспілкова «молодіжка» розширила склад і оновилася
Профспілкова «молодіжка» розширила склад і оновилася 5 березня у приміщенні Навчально-методич­ного центру профспілок відбулося перше в новому році засідання Молодіжної ради Фе­дерації профспілкових організацій Чернігів­ської області.
 
Регіональні новини
  Профспілка працівників культури готова вести боротьбу за права працюючих
Профспілка працівників культури готова вести боротьбу за права працюючих Президія Закарпатської обласної профспілкової ор­ганізації працівників культури звернулася до членів профспілки галузі культури краю. У зверненні, зо­крема, зазначається, що останнім часом українське суспільство стурбоване відкритим тиском окремих представників центральних органів влади на проф­спілки. Це сталося в ході підготовки до прийняття Верховною Радою України важливих суспільних за­конів, які викликали глибоке обурення.
 
Регіональні новини
  Профспілка працівників культури захищає інтереси медійників
Профспілка працівників культури захищає інтереси медійників Первинна профспілкова ор­ганізація філії ПАТ НСТУ «Закарпатська регіональ­на дирекція» (голова Олена Адамчук-Тюшко) після того, як стало відомо, що плану­ється зміна штатного розпи­су філії, і, як наслідок, зна­чне скорочення працюючих, звернулася за підтримкою до обласної профспілкової орга­нізації працівників культури.
 
Регіональні новини
  Права людини: загрози і виклики
Права людини: загрози і виклики У м. Львові в ГНК «Гетьман» відбулося засідання круглого столу «Права людини: загро­зи і виклики».
 
Регіональні новини
  Григорій Осовий: «Необхідно консолідувати зусилля всіх членів профспілок на боротьбу з «лібералізацією» трудових відносин»
Григорій Осовий: «Необхідно консолідувати зусилля всіх членів профспілок на боротьбу з «лібералізацією» трудових відносин» З турботою про кожно­го найманого працівни­ка через загрозу вне­сення ліберальних змін до трудового законо­давства, що звужують права трудящих, вибо­рені протягом трива­лого часу, на розшире­ному засіданні президії Київської міської ради профспілок обговоре­но питання щодо ново­го Трудового кодексу.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

06.07.2020 00:14

06.07.2020 00:06

28.06.2020 01:18

28.06.2020 01:17

28.06.2020 01:08

28.06.2020 01:07

15.06.2020 00:14

01.06.2020 17:50

16.05.2020 23:47

20.04.2020 01:07

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання