« на головну 15.07.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1061)
02
Липень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Володимира Зеленського закликали захистити національні підприємства хімічної галузі
Володимира Зеленського закликали захистити національні підприємства хімічної галузі Центральна рада Профспіл­ки працівників хімічних та на­фтохімічних галузей промис­ловості України стурбована перспективою скорочення ро­бочих місць на підприємствах хімічної галузі внаслідок від­мови Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільсько­го господарства задовольни­ти справедливі вимоги україн­ських виробників мінеральних добрив щодо запровадження спеціальних заходів з імпорту мінеральних добрив в Україну.
 
Що відбувається?
  Тільки спільними зусиллями можна подолати пандемію
Тільки спільними зусиллями можна подолати пандемію На Дніпропетровщи­ні триває збір коштів до Фонду допомоги медзакладам та особисто їх персоналу, який було створено за ініціативи обкому профспілки ме­диків (Ольга Валевська), облпрофоб’єднанням (Ві­талій Дубіль), Федерації організацій роботодавців (Віктор Сергеєв).
 
Що відбувається?
  «Жовтень» прийняв нову групу українців
«Жовтень» прийняв нову групу українців Група українців, які прибули спецрейсом з Мая­мі (США) в Київ, проходять обсервацію в Клініч­ному санаторії «Жовтень».
 
Що відбувається?
  Атомпрофспілка передала медикам засоби спецзахисту та тест-набори COVID-19
Атомпрофспілка передала медикам засоби спецзахисту та тест-набори COVID-19 Атомпрофспілка передала до відділу охорони здоров’я ВП «Запорізька АЕС» та Енергодар­ської медико-санітарної частини спецзасоби захисту та експрес-тести, що вкрай необхідні медпрацівникам під час роботи з пацієнтами, які мають підозру на захворювання COVID-19.
 
Що відбувається?
  ФПУ визначила завдання та особливості своєї роботи на період карантину
ФПУ визначила завдання та особливості своєї роботи на період карантину 1 квітня ухвалено постанову Президії Федерації проф­спілок України «Про осо­бливості організації роботи і завдання Федерації проф­спілок України та її член­ських організацій на період дії карантину в Україні».
 
Що відбувається?
  «Життєдіяльність країни необхідно терміново відновити, запустивши роботу підприємств»
«Життєдіяльність країни необхідно терміново відновити, запустивши роботу підприємств» Володимир САЄНКО, заступник Голови Федерації профспілок України:
 
Що відбувається?
  Профспілки вимагають від уряду зупинити просування законопроєкту «Про працю»
Профспілки вимагають від уряду зупинити просування законопроєкту «Про працю» Голова Федерації проф­спілок України Григорій Осовий надіслав листа Прем’єр-міністру Укра­їни Денису Шмигалю та міністру розвитку еко­номіки, торгівлі та сіль­ського господарства Іго­рю Петрашку з вимогою зупинити повторно на­правлений на погоджен­ня СПО профспілок сум­нозвісний законопроєкт «Про працю» як такий, що суперечить Консти­туції України й актам міжнародного права.
 
Що відбувається?
  Профспілки вимагають покласти край заборгованості із заробітної плати
Профспілки вимагають покласти край заборгованості із заробітної плати 11 березня у Комітеті з питань соціальної політики та захис­ту прав ветеранів Верховної Ради України відбулися слу­хання на тему «Стан пога­шення заборгованості з ви­плати заробітної плати».
 
Що відбувається?
  Протидія викликам і загрозам у сфері праці
Протидія викликам і загрозам у сфері праці 2 березня у столичному Будинку профспі­лок відбулась робоча зустріч Голови Феде­рації профспілок України Григорія Осового з делегацією проєкту Міжнародної органі­зації праці з вдосконалення системи опла­ти праці в Україні на чолі із старшим спе­ціалістом з питань умов праці та гендерної рівності Групи технічної підтримки з питань гідної праці Бюро МОП для країн Централь­ної та Східної Європи Маріко Оучі.
 
Що відбувається?
  Місія глобальних профспілок оприлюднила підсумки роботи в Україні
Місія глобальних профспілок оприлюднила підсумки роботи в Україні 27 лютого у м. Киє­ві відбулась спільна прес-конференція Єв­ропейської моніторин­гової місії глобальних профспілок, Федера­ції профспілок України та Конфедерації вільних профспілок України за результатами роботи мі­сії в Україні.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

06.07.2020 00:14

06.07.2020 00:06

28.06.2020 01:18

28.06.2020 01:17

28.06.2020 01:08

28.06.2020 01:07

15.06.2020 00:14

01.06.2020 17:50

16.05.2020 23:47

20.04.2020 01:07

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання