« на головну 25.01.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1138)
23
Грудень
 
Інтерв’ю
 
ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»

ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  УКРАЇНА – В ГРУПІ РИЗИКУ
УКРАЇНА – В ГРУПІ РИЗИКУ Про це йшлося під час відео­конференції, присвяченої обговоренню ситуації з реалізацією прав профспілок в Україні, яку 23 листопа­да провела Міжнародна конфедерація профспі­лок за підтримки Фон­ду ім. Фрідріха Еберта.
 
Що відбувається?
  ВАДИМ ІВЧЕНКО: «БУДЬ-ЯКА РЕФОРМА, І ТРУДОВА ЗОКРЕМА, МАЄ ПРОВОДИТИСЯ В ІНТЕРЕСАХ ЛЮДЕЙ»
ВАДИМ ІВЧЕНКО: «БУДЬ-ЯКА РЕФОРМА, І ТРУДОВА ЗОКРЕМА, МАЄ ПРОВОДИТИСЯ В ІНТЕРЕСАХ ЛЮДЕЙ» Після того, як в ін­тернеті з’явилися публікації, зокре­м а Ф о н д у OpenDemocracy, про те, що Міністерство за­кордонних справ Велико­британії консультує Мініс­терство економіки України з питань просування нового трудового законодавства, яке, як попереджають екс­перти, може скоротити тру­дові права українців, пред­ставник Федерації профспі­лок України у парламенті Вадим Івченко провів робо­чу зустріч з головою Фонду ефективного врядування Посольства Великобританії Вендою де Люка.
 
Що відбувається?
  АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА: ПРОЄКТ РОЗПРАВЛЯЄ КРИЛА
АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА: ПРОЄКТ РОЗПРАВЛЯЄ КРИЛА Установча конференція учасників Академії проф­спілкового лідерства «На­вчання протягом життя. Виклик чи потреба XXI сторіччя» відбулася 5 листопада у столичному Будинку профспілок. Захід організовано за підтримки Міжнародної організації праці.
 
Що відбувається?
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СЛІД ШУКАТИ ПОРОЗУМІННЯ МІЖ НАДАВАЧАМИ ПОСЛУГ І ЇХ КОРИСТУВАЧАМИ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СЛІД ШУКАТИ ПОРОЗУМІННЯ МІЖ НАДАВАЧАМИ ПОСЛУГ І ЇХ КОРИСТУВАЧАМИ» Голова Федерації проф­спілок України Григо­рій Осовий 28 жовтня взяв участь у Всеукра­їнській нараді редак­торів газет з питань захисту друкованих ЗМІ.
 
Що відбувається?
  ЗУСТРІЧ ІЗ КООРДИНАТОРОМ ООН В УКРАЇНІ
ЗУСТРІЧ ІЗ КООРДИНАТОРОМ ООН В УКРАЇНІ Співголова Національ­ної тристоронньої со­ціально-економічної ради від профспілко­вої сторони, Голова Федерації профспілок Украї­ни Григорій Осовий 19 жов­тня взяв участь у зустрічі представників Сторони орга­нізацій роботодавців НТСЕР з координатором ООН в Укра­їні Оснат Лубрані.
 
Що відбувається?
  7 ЖОВТНЯ ПРОФСПІЛКИ ВИЙДУТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ
7 ЖОВТНЯ ПРОФСПІЛКИ ВИЙДУТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ Провести 7 жовтня у м. Києві Всеукраїнську масову акцію протесту проти просування анти­соціальних, антитрудо­вих та антипрофспілкових законо­давчих ініціатив, а у разі нереагу­вання влади на вимоги профспі­лок провести широкомасштабні акції протесту на захист трудових прав працівників у всіх регіонах країни – таке рішення після жваво­го та конструктивного обговорен­ня було ухвалено 14 вересня на за­сіданні Президії Федерації проф­спілок України.
 
Що відбувається?
  НТСЕР: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ
НТСЕР: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 29 липня у примі­щенні Будин­ку профспілок відбулося засі­дання президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради.
 
Що відбувається?
  НОВИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДОГОВІР ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ І СТІЙКОСТІ
НОВИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДОГОВІР ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ І СТІЙКОСТІ 30 квітня у режи­мі відеокон­ференції від­бувся першо­травневий ве­бінар Міжнародної організа­ції праці на тему «Новий гро­мадський договір для від­новлення і стійкості».
 
Що відбувається?
  КАРАНТИН ПОРУШИВ ПЛАНИ. VIII З’ЇЗД ФПУ ВІДТЕРМІНОВАНО
КАРАНТИН ПОРУШИВ ПЛАНИ. VIII З’ЇЗД ФПУ ВІДТЕРМІНОВАНО 18 березня Рада Федерації проф­спілок України на засіданні в м. Києві розгля­нула проєкти документів VIІІ З’їзду ФПУ й ухвалила низку постанов щодо його проведення.
 
Що відбувається?
  УРЯД ПОЧУВ ПРОФСПІЛКИ
УРЯД ПОЧУВ ПРОФСПІЛКИ На засіданнях Кабінету Міні- стрів України 22 та 24 лютого підтримано пропозиції профспілкової сторони щодо індексації пенсій. Це стосується як терміну виплат, так і змін у пенсійному законодав- стві. Глава Уряду Денис Шмигаль заявив, що під- тримує пропозиції проф- спілок і запропонує внести зміни до відповідного за- кону, замінивши термін «з 1 березня» на «у березні».
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

24.12.2021 22:44

24.12.2021 22:43

10.12.2021 23:47

10.12.2021 23:39

26.11.2021 23:15

26.11.2021 23:14

19.11.2021 23:33

19.11.2021 23:32

19.11.2021 23:31

13.11.2021 00:26

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання