« на головну 05.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті Тема номера
Тема номера
  Ціни на продукти: високі, ще вищі
Ціни на продукти: високі, ще вищі Останні події в Україні не могли не позначи­тися на вартості товарів та послуг. Вони й позначилися, причому неймовірним стриб­ком угору. Найприкріше, що подорожчало те, без чого ми не проживемо – продукти харчування. Причому не на декілька відсо­тків, а на 100 і вище. Експерти констатують невтішний факт: таких цін на продукти, які ми маємо сьогодні, в Україні ще не було. А таких, які були навесні, вже не буде. «Проф­спілкові вісті» тримають руку на пульсі.
 
Тема номера
  До сонця, до моря: особливості літнього відпочинку–2014
До сонця, до моря: особливості літнього відпочинку–2014 Пора відпусток, на яку українці покладали великі надії, практично під загрозою. Спершу Майдан, по­тім масштабна антитерористична операція та різке зростання курсу долара внесли свої корективи у плани українців щодо літнього відпочинку. Аналіти­ки туристичного бізнесу змушені констатувати, що попит на раннє бронювання місць на курорти як усередині країни, так і за її межами знизився до кри­тичних позначок. Чи означає це, що мешканці Украї­ни не ризикнуть вирушати у далекі мандри й не шу­катимуть вільних та спокійних зон на теренах краї­ни? Над цим розмірковують «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  Дорослий погляд на дитячі проблеми
Дорослий погляд на дитячі проблеми Щороку на початку літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. Це одне з найстаріших міжна­родних свят. Але нинішнього року для України Міжнародний день захисту дітей очікуваної ра­дості не приніс. До звичних дитячих проблем додались інші. Як реально захистити дітей від куль та снарядів на сході країни? Де оздоровити українських дітлахів, зважаючи на тимчасову втрату Криму? Над цим розмірковують «Проф­спілкові вісті».
 
Тема номера
  Вибори відбулися. Заживемо по-новому!
Вибори відбулися. Заживемо по-новому! 25 травня 2014 року Україна, з огляду на результати екзит-полів, обрала нового, п’ятого за часи Незалеж­ності президента. Своє остаточне рішення ЦВК оголо­сить 7 червня. Та вже зараз очевидно, що Петро Поро­шенко переміг, значно випередивши своїх суперників: згідно з даними екзит-полів за нього проголосувало близько 57% виборців. Попри прогнози скептиків, із результатами виборів українці визначились у першо­му турі. Експерти та спостерігачі вважають, що ці ви­бори були найбільш чесними, демократичними й про­зорими за всю історію незалежності України та відбу­лися без адміністративного ресурсу. І перші, за ре­зультатами яких країна не розколена навпіл. Відтак виборці вже з 26 травня перебувають в очікуванні ста­більності, миру, злагоди і «життя по-новому».
 
Тема номера
  Реформа освіти в Україні. Чергова спроба
Реформа освіти в Україні. Чергова спроба Нещодавно у Верховній Раді перше читання пройшов новий Закон «Про вищу освіту». Доку­мент не могли ухвалити впродовж останніх трьох років. Нардепи зламали купу списів до­вкола трьох проектів – від регіоналів, тодішньої опозиції та групи науковців, яку очолював рек­тор КПІ Михайло Згуровський. Нарешті спини­лись на реформаторських ідеях останнього. Чи означає це, що і подальші кроки щодо змін в українській освіті, й не тільки у вищій, не заба­ряться, з’ясовували «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  ЄС відчиняє двері для українських товарів
ЄС відчиняє двері для українських товарів Європейський Союз в односторонньому по­рядку відчинив свої ринки для українських товарів. Це, звісно, не означає масштабного просування продукції з українською маркою на ринки ЄС. Однак зниження ввізного мита відкриває перед нашою державою чимало перспектив. Преференції мають на меті сти­мулювати український бізнес, аби він якнай­краще скористався цим інструментом. Що про це кажуть експерти, українські й зарубіжні чиновники, – на шпальтах нашого видання.
 
Тема номера
  Буремна українська весна
Буремна українська весна Весна квітує та вселяє надію, що все минеться. Хоч кожен розуміє: не минеться. Уже не мину­лося. Змінилось усе довкола: люди, обставини, суспільство, світ, Україна. Країну накрила три­вога, однак визріває впевненість, що завдяки титанічним зусиллям народу вдасться зберег­ти єдність держави. Якщо спинимось бодай за крок від війни, припинимо ділити країну на за­хід і схід, а громадян – на своїх і чужих. Якщо настане хай і не повне, але розуміння, що в ру­ках кожного українця – доля великої, сильної і незалежної держави. Нинішня весна – найваж­ча з усіх, які переживала Україна за нової доби. Переживемо? Вистоїмо! І зміцніємо!
 
Тема номера
  Влада розпочала боротьбу з корупцією
Влада розпочала боротьбу з корупцією Попри складну й невизначену політичну обста­новку парламент упродовж останніх тижнів на­решті ухвалив закони, яких Україна так довго че­кала. Експерти кажуть, що негайного позитиву від нововведень чекати зарано, але закони так чи інакше працюватимуть на подальшу стабільність України. Чого очікувати від ухвалених у ВР зако­нів простим українцям, з’ясовували «Профспіл­кові вісті».
 
Тема номера
  Ціни злетіли: як українцям розговітися на Великдень?
Ціни злетіли: як українцям розговітися на Великдень? Через подорожчання долара і нестабільну ситуацію в економіці Україну накрила хвиля подорожчання про­дуктів. Деякі види харчів додали в ціні 10, 20 і 45 від­сотків. І це ще не межа, вважають експерти. Зміною курсу іноземних валют іще можна пояснити підвищен­ня цін на імпортні товари, але чому вони так стрімко зростають на вітчизняні овочі, фрукти, молоко й мо­лочні продукти? Особливо люди відчують це напере­додні великодніх свят, коли традиційно закуповувати­муть велику кількість продуктів. «Профспілкові вісті» ознайомилися з думками економічних аналітиків.
 
Тема номера
  Біженці новітньої доби
Біженці новітньої доби Вони змушені покидати оселі, роботу та шукати прихистку в інших краях. Із Кри­му до Києва, Львова, Івано-Франківська їдуть ті, хто побоюється за себе та життя близьких людей. Хтось сприймає розлуку з півостровом як тимчасову, тільки на пе­ріод окупації. Дехто втрачає віру в можли­вість повернутися до звичного та спокій­ного життя. Та всі вони тікають від нової реальності, з якою несила змиритися. Як облаштовуються новітні біженці на мате­риковій Україні, дізнавались «Профспілко­ві вісті».
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання