« на головну 05.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті Тема номера
Тема номера
  Народна допомога армії
Народна допомога армії Без цих людей українська армія давно б здалася ворогу, а Україна втратила б останні ознаки неза­лежності. Поки уряд шукає резерви, урізує та пе­рерозподіляє кошти для війська, вони невтомно працюють у тилу, забезпечуючи передову всім не­обхідним – від харчів до озброєння. Це – волонте­ри. Добровольці. Помічники. Вони були рушійною силою Майдану й залишилися нею під час війни на сході України. Та якщо минулої зими це були бутерброди та барикади, то нині – безпілотники і прилади нічного бачення для потреб військових.
 
Тема номера
  Велика чистка
Велика чистка Багатостраждальний люстраційний Закон «Про очищення влади», ухвалений парламен­том і підписаний Президентом України, набрав чинності з 16 жовтня. Відтак в Україні почала діяти процедура очищення влади, себто звіль­нення тих, хто своїми діями цю владу запля­мував. Одночасно з викриттям поплічників режиму Януковича закон передбачає можли­вість перевірки та контролю осіб, які претен­дують на посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.
 
Тема номера
  Українці обрали проєвропейську Раду
Українці обрали проєвропейську Раду Навіть до оголошення остаточних результатів по­зачергових виборів до парламенту очевидно, що вперше в історії України переважну більшість ма­тимуть проєвропейські, а не проросійські сили. Міжнародні спостерігачі вважають дочасні вибори в Україні прозорими, чесними й законними. Політ­технологи учасників перегонів спішно розпочали роботу над помилками, а пересічним українцям лишається чекати, як швидко політики виконува­тимуть передвиборчі обіцянки. Чи готові вони сприйняти нагальні, але непопулярні реформи но­вої влади? І хто запропонує кращий варіант життя по-новому? Про це – на шпальтах нашого видання.
 
Тема номера
  Наступ на корупцію
Наступ на корупцію 14 жовтня хвора на корупцію Україна отрима­ла реальний шанс на зцілення. Депутати ухва­лили Антикорупційну стратегію на 2014–2017 роки. Відтак усі три гілки влади взяли на себе відповідальність за реальну, а не примарну боротьбу з корупцією. Україна отримала по­тужні інструменти, які держава й громадян­ське суспільство зможуть спрямувати на по­долання цього зла у вищих ешелонах влади. Та чи не обмежиться наступ на корупцію ба­жанням політичних сил заробити бонуси на популярній тематиці? Про це – на шпальтах нашого видання.
 
Тема номера
  Вудка для злидаря
Вудка для злидаря Як краще зарадити бідним людям? Періодично пере­давати їм валізи з елементарно необхідними речами, дарувати комп’ютери дитячим будинкам, збирати з миру по нитці, щоб виручити тих, хто потрапив у біду, чи виробити і, головне, постійно витримувати відповідну державну стратегію подолання бідності як такої? Відповідь для абсолютної більшості грома­дян очевидна. 17 жовтня – Міжнародний день бо­ротьби із бідністю. Отже, варто проаналізувати успі­хи та невдачі держави у цій царині.
 
Тема номера
  Українці мають шанс оновити парламент
Українці мають шанс оновити парламент Громадські активісти, журналісти, командири батальйонів і представники шоу-бізнесу балоту­ються до Верховної Ради. Майже всі політичні сили, які вважаються фаворитами парламент­ської кампанії, внесли до своїх списків людей, які доти ніколи не займалися політикою. Відтак парламент восьмого скликання буде яким за­вгодно, але точно – не нудним. Тож «Профспіл­кові вісті» проаналізували списки політичних партій, які балотуються до Верховної Ради, а та­кож основні тренди нинішніх виборів.
 
Тема номера
  Гідна праця по-українськи
Гідна праця по-українськи 7 жовтня профспілковий рух, широка громадськість відзначає Всесвітній день дій за гідну працю. Ситуація, коли людина має будь-яку роботу, що лише приносить гроші, є незадовільною. Робота має бути гідним занят­тям для кожного свідомого громадянина. Свого часу за підтримки МОП було ухвалено Програму гідної праці для України на 2012–2015 роки. Вона мала б стати пріо­ритетною у прагненні наших співвітчизників до кращих міжнародних зразків. Однак виконання програми за­гальмувалось, а нині через буремні події на сході краї­ни видається нереальним. Саме через це профспілки закликають узгодити спільні кроки бажаючих працюва­ти і роботодавців, переорієнтувати зусилля, а загалом, окреслити перспективи соціального прогресу. Якими ж бачаться ці перспективи?
 
Тема номера
  Все заради миру
Все заради миру Україна робить усе можливе для збереження миру на схо­ді держави. Мирний план, запропонований керівництвом країни, базується на повазі до суверенітету та цілісності України. Тим часом реалізація мирного плану просуваєть­ся важко. Надто багато зацікавлених в ескалації напруги на Донбасі. Та все ж перші кроки до стабільності в регіоні вселяють надію. Так само, як і очікуване перемир’я, яке, на думку експертів, допоможе продовжити політичний ді­алог. Виключно за столом переговорів. Як довго тривати­ме перемир’я? Що виграє від цього Україна? «Профспілко­ві вісті» шукали відповіді з допомогою відомих аналітиків.
 
Тема номера
  Ринок праці вчиться виживати
Ринок праці вчиться виживати Складна політична й економічна ситуація в Україні спри­чинила глибоку кризу на вітчизняному ринку праці. Хоча про повний обвал говорити зарано, стверджують експерти. У першому півріччі поточного року для роботодавців були характерні депресія, курс на подальше зниження витрат і загалом вичікувальна стратегія. Однак успішні вибори Президента, антикризові заходи Уряду, планомірний по­ступ України до Європейського Союзу свідчать про те, що вектор національного ринку праці починає змінюватись. Відтак настає час активних дій та серйозної роботи в нових умовах для всіх його учасників.
 
Тема номера
  Великі проблеми малих форм
Великі проблеми малих форм Абревіатура МАФ розшифровується як мала архітек­турна форма. Однак у вжитку частіше зустрічаються слова-синоніми, як-от кіоск, ятка, лоток, ларьок. Бо насправді переважна частина споруд нічого спільного з архітектурою не має. Пластикові «коробки», вітрини яких обліплені чіпсами, цигарками і пивом. Така, з дозволу сказати, архітектура заполонила наші міста і районні центри, а у самій столиці ситуація зі встановлення МАФів – критична. Кіосками заставле­но виходи з метрополітену, перегороджено доступи до зупинок громадського транспорту. Перешкоджають архітектурні витвори й роботі карет «швидкої допомо­ги» та пожежних. Однак прибрати з вулиць і площ сто­лиці кіоски допоки не вдалося жодній міській владі. Чи зможе команда Віталія Кличка навести лад з МАФами, розмірковують «Профспілкові вісті».
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання