« на головну 05.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті Тема номера
Тема номера
  ФЕНОМЕН УКРАЇНСЬКОЇ БІДНОСТІ
ФЕНОМЕН УКРАЇНСЬКОЇ БІДНОСТІ Доки влада захоплюється фантазіями на тему реформ, населення стрімко зубожіє. Адже від постійних економіч­них та політичних експериментів життя не покращується, а навпаки, щодень гіршає. У запалі боротьби з числен­ними «агресорами» влада, здається, забула про свою основну функцію – дбати про добробут народу. Одна з головних причин, чому держава кинула напризволяще своїх громадян, полягає в тому, що влада не зацікавлена в заможних і мудрих людях. Бідними легше маніпулювати. Збільшивши на сотню гривень зарплати та пенсії, випла­тивши одному з десяти субсидію, влада готова рапортувати, що дбає про соціальні здо­бутки. Що доповідатиме уряд своєму народу у Всесвітній день боротьби з бідністю? Відповідь на це запитання намагається знайти головна тема номера «Профспілкових вістей».
 
Тема номера
  ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР ГІДНОЇ ПРАЦІ
ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР ГІДНОЇ ПРАЦІ 7 жовтня – міжнародний день «мобілізації усього світу на боротьбу за гідну працю». Масштаби та кількість учасни­ків великого походу у різних країнах будуть неоднакови­ми. Та навіть заможні європейські держави підтримують дії за гідну працю. Для України боротьба за гідну пра­цю почнеться з переорієнтації зусиль: спершу на забез­печення людей роботою, а згодом – впровадженням кри­теріїв не будь-якої, а гідної праці. Для цього профспілки закликають окреслити перспективи на найближче май­бутнє, а «Профспілкові вісті» викладають своє бачення такого майбутнього.
 
Тема номера
  ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, ВАМ ЛИСТ!
ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, ВАМ ЛИСТ! На сайті Президента України запрацю­вав розділ «Електронні петиції» (https:// petition.president.gov.ua/). Цей популяр­ний у західному світі законодавчо-інфор­маційний інструмент діє давно, даючи змогу владі тримати руку на пульсі голо­вних тем, які хвилюють суспільство. Од­нак, зважаючи на вітчизняні політичні ре­алії, неважко спрогнозувати, що в Україні такий механізм комунікації може пере­творитися на черговий фактор маніпуля­ції громадською думкою. Про переваги й недоліки електронного спілкування пи­шуть сьогодні «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  НОВІ РЕФОРМИ ЗА СТАРИМИ СХЕМАМИ
НОВІ РЕФОРМИ ЗА СТАРИМИ СХЕМАМИ Із 42 мільйонів українського населення лише 8 мають постійну зайнятість і пра- цюють легально. Хоча економічно актив- ною частиною суспільства вважають- ся 18 мільйонів осіб. В цілому потенціал трудового ресурсу в країні оцінюєть- ся у межах 26 мільйонів людей, які мо- гли б працювати. Без зростання числа зайнятих осіб в Україні жодні реформи не зрушать з місця. Натомість Міністер- ство соціальної політики взялося до ре- формування Державної служби зайня- тості. З 1 січня наступного року служба матиме іншу назву – Національне агент- ство зайнятості. Чи матимуть від цьо- го користь українські безробітні, з’ясовують «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  Передвиборчий атракціон щедрості від Уряду
Передвиборчий атракціон щедрості від Уряду Глава Уряду Арсеній Яценюк анонсував підвищен­ня розміру мінімальної заробітної плати, прожитко­вого мінімуму, а також усіх соціальних виплат – пенсій, стипендій тощо. І хоч урядовці неабияк ті­шаться, що, попри скруту й війну, знайшли гроші на підвищення соціальних виплат, та народ чомусь не радіє. Адже разом із «підвищенням» рівня життя Уряд заявив про зростання тарифів на електроенергію приблизно на 23%. В очікуванні майбутніх виборів подібні заяви сприймаються як одноразова акція, вигадана чиновниками. Про «щедру» індекса­цію зарплат і пенсій – на шпальтах нашого видання.
 
Тема номера
  Дзвоник на перший урок пролунав
Дзвоник на перший урок пролунав Українські школярі розпочали новий на­вчальний рік. Яким він буде? Які нововве­дення слід очікувати учням у новому на­вчальному році? Чи вистачить на всіх за­декларованих безплатних підручників? Та чи оговтаються батьки від матеріаль­них витрат, зібравши до школи першо­класника? Про це і не тільки – у «Проф­спілкових вістях».
 
Тема номера
  Реальний суверенітет Україна здобуває сьогодні
Реальний суверенітет Україна здобуває сьогодні День 24 серпня для українців 24 роки тому став знамен­ним. Саме цього дня 1991 року Україна виборола свою не­залежність. Відтоді його відзначають на державному рів­ні. Та кожен із нас по-своєму ставиться до цієї дати. Хтось у гучних промовах наголошує на величності й важливості цього дня. Дехто нарікає на неспроможність повноцінної самореалізації Україною своїх потенціалів і продовжує су­мувати за радянським «розвиненим соціалізмом». Що означає для українців День Незалежності? Над цим розмірковують «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  На межі енергетичного колапсу
На межі енергетичного колапсу Уряд впритул зайнявся питаннями підготовки до майбутнього опалювального сезону. Відпові­дальні міністерства подають оптимістичну ста­тистику, вимальовують плани та створюють спеціальні штаби. Тим часом інформаційний простір рясніє тривожними заявами від теплоенергетиків. Чи вдасться для належного забез­печення опалювального сезону об’єднати зу­силля держави, споживачів та приватних компа­ній – з’ясовували «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  Україна взяла курс на децентралізацію
Україна взяла курс на децентралізацію Конституційний Cуд взявся за розгляд проекту змін до Основного Закону, внесеного Президентом до Вер- ховної Ради. Документ, зокрема, містить розділи щодо децентралізації влади, а також у перехідних положен- нях закріплюються особливості місцевого самовряду- вання на окупованих територіях Донбасу. Поект змін викликав бурхливі суперечки – за його передачу до КС проголосували навіть не всі члени коаліції. «Проф- спілкові вісті» спробували розібратися, чому ламають- ся списи навколо конституційних змін.
 
Тема номера
  Валютна пастка: як позначиться «кредитний» закон на українцях
Валютна пастка: як позначиться «кредитний» закон на українцях Ухвалений парламентом закон про реструктуризацію валютних кредитів вкотре збурив суспільство. Закон, який дозволяє українцям повертати валютні кредити за колишнім курсом, може обвалити банківську систе­му й зруйнувати вщент економіку, стверджують екс­перти, урядовці та представники НБУ. Пересічні укра­їнці ще не визначилися, чи варто державі рятувати ва­лютних позичальників. Тим часом самі позичальники погрожують новими акціями протесту. «Профспілкові вісті» не могли оминути актуальну тему.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання