« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Тема номера
Тема номера
  25 ТРАВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ VIII З’ЇЗД ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ
25 ТРАВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ VIII З’ЇЗД ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ Таке рішення прийнято 13 травня на засіданні Ради ФПУ.
 
Тема номера
  ФПУ ЗАСУДЖУЄ ЗАКОНОДАВЧІ ІНІЦІАТИВИ, СПРЯМОВАНІ НА РУЙНАЦІЮ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ
ФПУ ЗАСУДЖУЄ ЗАКОНОДАВЧІ ІНІЦІАТИВИ, СПРЯМОВАНІ НА РУЙНАЦІЮ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ Президія ФПУ на своєму засіданні 20 квітня схва­лила Заяву щодо зареє­строваних у Верховній Раді України законодав­чих ініціатив влади, спрямованих на «дерегуляцію» трудових відно­син.
 
Тема номера
  ЗУПИНИТИ ЗАМАХ НА «ОЛІМП»!
ЗУПИНИТИ ЗАМАХ НА «ОЛІМП»! ХТО Й НАВІЩО НАМАГАЄТЬСЯ ЗНИЩИТИ ОДНУ З НАЙКРАЩИХ СПОРТИВНИХ БАЗ КРАЇНИ?
 
Тема номера
  ВІДСТОЯЛИ ПІДПРИЄМСТВО «АРТЕМСІЛЬ»
ВІДСТОЯЛИ ПІДПРИЄМСТВО «АРТЕМСІЛЬ» Справедливість є, і за неї варто боротися! Так вирішила пер­винна профспілкова організація ДП «Ар­темсіль» (голова Андрій По­пов), за підтримки Профспіл­ки працівників АПК України (голова Світлана Самосуд).
 
Тема номера
  НАША МЕТА – ПЕРЕТВОРЕННЯ АКАДЕМІЇ НА СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ТА НАУКОВИЙ ЦЕНТР ЗА КОН ЦЕПЦІЄЮ SMART ACADEMY
НАША МЕТА – ПЕРЕТВОРЕННЯ АКАДЕМІЇ НА СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ТА НАУКОВИЙ ЦЕНТР ЗА КОН ЦЕПЦІЄЮ SMART ACADEMY Думаю, не варто доклад- но представляти Ака- демію праці, соціаль- них відносин і туризму в профспілковому се- редовищі. Про неї тут знають. Для багатьох профспілковців вона ста- ла альма-матер, де вони здобували вищу освіту та підвищували квалі- фікацію. Чимало дітей профспіл- ковців навчалися в Академії. У різ- ний час ділилися своїми знаннями та досвідом із студентами проф- спілкові лідери Олександр Стоян, Григорій Осовий, Василь Шилов, Галина Голєусова, Сергій Кондрюк та ін.
 
Тема номера
  СПЛАНОВАНА КАМПАНІЯ З ДИСКРЕДИТАЦІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ
СПЛАНОВАНА КАМПАНІЯ З ДИСКРЕДИТАЦІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ Федерація профспілок України стурбована розміщеною в ЗМІ ін­формацією про те, що у підваль­ному приміщенні Будинку проф­спілок, яке передано нами в оренду компанії Full House, начебто плану­ється організація покерних турнірів за гроші. Зазначена інформація буде ретельно переві­рена і, у випадку виявлення вказаних фактів, відносини з орендарем будуть припинені.
 
Тема номера
  ФПУ ВИМАГАЄ ПОВЕРНУТИ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ГАЗ І ПІЛЬГОВИЙ ТАРИФ НА ЕЛЕКТРИКУ
ФПУ ВИМАГАЄ ПОВЕРНУТИ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ГАЗ І ПІЛЬГОВИЙ ТАРИФ НА ЕЛЕКТРИКУ Підвищення цін на газ і тарифів на електроенергію – нахабний крок влади, до чого більшість людей виявились неготовими, що засвідчують протести в ба­гатьох регіонах України. На цьому наголошу­валось у виступах учасників прес- конференції 21 січня в Інформаційній агенції УНІАН.
 
Тема номера
  ФПУ: ВИКЛИКИ Й ПЕРЕМОГИ 2020 РОКУ
ФПУ: ВИКЛИКИ Й ПЕРЕМОГИ 2020 РОКУ До вашої уваги пропонується ТОП важливих подій проф­спілкового життя 2020 року, в яких брали активну участь ФПУ, її членські організації, профспілкові активісти та спілчани.
 
Тема номера
  ЯК СТВОРЮВАВСЯ БУДИНОК ПРОФСПІЛОК НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
ЯК СТВОРЮВАВСЯ БУДИНОК ПРОФСПІЛОК НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ Як уже повідомлялось, Печер­ським районним судом м. Ки­єва на початку листопада ц.р. було накладено арешт на сто­личний Будинок профспілок та низку інших об’єктів нерухомості, які на законних підставах належать Федерації профспілок України.
 
Тема номера
  ЮРІЙ БОБИР: «ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ» МИ ВІДСТОЇМО
ЮРІЙ БОБИР: «ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ» МИ ВІДСТОЇМО Звістка про судовий арешт низки майнових об’єктів, що належать Федерації профспілок України, не тільки ви­кликала суспільний резонанс, а миттєво була оскаржена ква­ліфікованими юристами.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання