« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Тема номера
Тема номера
  ВІДСТОРОНИТИ НЕ МОЖНА ЗВІЛЬНИТИ
ВІДСТОРОНИТИ НЕ МОЖНА ЗВІЛЬНИТИ Де ставити кому в цьому ре­ченні, розбиралися «ПВ» під час прес-конференції в.о. голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери в Укрінформі. Зо­крема, він повідомив, що роботодавці до 8 листопада мають попередити пра­цівників, які згідно з наказом МОЗ № 2153 підлягають обов’язковій про­філактичній вакцинації і відмовля­ються вакцинуватися від COVID-19, про відсторонення від роботи.
 
Тема номера
  ОЛЕКСАНДР РЯБКО: «МИ ВИМАГАЄМО ПІДТРИМКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ТОВАРОВИРОБНИКА І ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ»
ОЛЕКСАНДР РЯБКО: «МИ ВИМАГАЄМО ПІДТРИМКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ТОВАРОВИРОБНИКА І ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ» Більше року очолює Проф­спілку трудящих мета­лургійної і гірничодобув­ної промисловості Украї­ни її голова Олександр Рябко. «ПВ» попросили його розпо­вісти про ситуацію, що склалася сьогодні в металургійному і гірни­чодобувному комплексі країни, проблеми і перспективи галузі.
 
Тема номера
  ПРОФСПІЛКИ ВИЙШЛИ НА ПРОТЕСТ
ПРОФСПІЛКИ ВИЙШЛИ НА ПРОТЕСТ 7 жовтня, у Всесвітній день дій за гідну пра­цю, у м. Києві відбу­лася масова поперед­жувальна акція проф­спілок України під гаслом «Захистимо свої трудові пра­ва і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо кра­ще життя!». В акції взяли участь тисячі представників всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань – членів Федерації профспілок України, пред­ставники ПрАТ «Укрпрофоз­доровниця», ПрАТ «Укрпроф­тур», апарату ФПУ. Люди ви­йшли на протест, щоб проде­монструвати владі свою рі­шучість захистити законні права та інтереси спілчан, всіх людей праці.
 
Тема номера
  ЛЮДИ ВІРЯТЬ СПРАВАМ
ЛЮДИ ВІРЯТЬ СПРАВАМ Трохи більше року тому чисельність пер­винної організації Профспілки праців­ників вугільної про­мисловості України Харків­ського машинобудівного за­воду «Світло шахтаря» стано­вила 970 осіб. Сьогодні в її ла­вах уже 1150 заводчан. І профспілка не має наміру зу­пинятися на досягнутому.
 
Тема номера
  30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ: БУДУЄМО СОЦІАЛЬНУ І ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ РАЗОМ
30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ: БУДУЄМО СОЦІАЛЬНУ І ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ РАЗОМ Напередодні 30-ї річниці Незалежності України варто пригадати той шлях, який пройшов національний проф­спілковий рух, створивши найпотужніше громадське об’єднання країни.
 
Тема номера
  НЕ ДАМО ПОЗБАВИТИ ОПЗ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!
НЕ ДАМО ПОЗБАВИТИ ОПЗ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ! Ми знаємо Одеський припор­товий завод як флагман хі­мічної промисловості, який держава тривалий час намагається привати­зувати. Але це підприємство має роз­винуту соціальну інфраструктуру, якої Фонд держмайна прагне позбу­тися як непрофільних активів, що за­важають приватизації. При цьому не беручи до уваги, що рішення про бу­дівництво таких об’єктів приймали­ся самими трудовими колективами і будувалися руками працівників за гроші підприємств. А також той ас­пект, що «соціалка» – це додаткова мотивація для працівників і членів їх сімей, багато соціальних об’єктів є гордістю не лише підприємств, а й ці­лих міст. Та що міст, вони є надбан­ням всієї країни!
 
Тема номера
  КРИТИЧНА СИТУАЦІЯ НА ДП «СХІДГЗК
КРИТИЧНА СИТУАЦІЯ НА ДП «СХІДГЗК Атомпрофспілка звер­нулась до Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Да­нілова з вимогою негайного інформування про ситуацію на ДП «СхідГЗК» Президента України. Підприємство при­пинило свою виробничу ді­яльність.
 
Тема номера
  ЛІБЕРТАРІАНСТВО: ДОСВІД ГРУЗІЇ
ЛІБЕРТАРІАНСТВО: ДОСВІД ГРУЗІЇ Делегація Об’єднання профспілок Грузії на чолі з його головою, президентом Всеєв- ропейської регіо- нальної ради МКП Іраклієм Петріашвілі взяла участь у конференції «Трудові права та шлях європейського розви- тку», що проходила з 29 черв- ня по 2 липня в Будинку проф- спілок у м. Києві.
 
Тема номера
  ЗАКОНОПРОЄКТ № 3515 РУЙНУЄ ПІДВАЛИНИ СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА
ЗАКОНОПРОЄКТ № 3515 РУЙНУЄ ПІДВАЛИНИ СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА 2 червня Верховна Рада України прийняла за основу законопро­єкт № 3515 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання питань формуван­ня прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення.
 
Тема номера
  ВІДБУВСЯ VIIІ З’ЇЗД ФПУ
ВІДБУВСЯ VIIІ З’ЇЗД ФПУ Під гаслом «Час дій і якісних змін» 25 травня у Міжна­родному центрі культури та мис­тецтв профспілок України «Жовтневий палац» (м. Київ) відбувся VIIІ з’їзд найчисельнішого націо­нального профоб’єднання – Федерації профспілок України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання