« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Тема номера
Тема номера
  Готуємось до літнього оздоровлення та відпочинку дітей
Готуємось до літнього оздоровлення та відпочинку дітей Профспілкові організації Украї­ни традиційно опікуються питан­нями оздоровлення та відпочин­ку дітей, вважаючи цю роботу важливим мотиваційним чинни­ком членства в профспілці через надання соціальних послуг.
 
Тема номера
  Гендерна рівність – одна з цінностей профспілок
Гендерна рівність – одна з цінностей профспілок 12–13 березня в Чернігів­ському навчально-мето­дичному центрі профспілок відбувся семінар «Впрова­дження сучасних підходів із забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоло­віків у діяльність профспіл­кових організацій», який зі­брав представників різних всеукраїнських профспілок.
 
Тема номера
  Розширення можливостей для жінок та дівчат
Розширення можливостей для жінок та дівчат 11 березня у штаб- квартирі ООН (м. Нью- Йорк) розпочала роботу 63-тя сесія Комісії ООН із становища жінок.
 
Тема номера
  Стартує індексація пенсій
Стартує індексація пенсій Наймасштабніший перера­хунок пенсій, що стосува­тиметься понад 10 млн гро­мадян, буде здійснено з 1 березня 2019 року. Нада­лі вже щорічно, кожного 1 березня наступного року, осучаснення пенсій прово­дитиметься автоматично.
 
Тема номера
  Місія європейських профспілок: «Ми на 100% підтримуємо наших колег з України»
Місія європейських профспілок: «Ми на 100% підтримуємо наших колег з України» 14 лютого в національній інфор­маційній агенції «Укрінформ» відбулася прес-конференція за підсумками роботи в м. Києві мо­ніторингової місії європейських профспілок «Європейські проф­спілки моніторять соціальний вимір Угоди про асоціацію Україна – ЄС».
 
Тема номера
  «Живі» гроші: у березні субсидіанти отримають готівку для оплати комунальних платежів
«Живі» гроші: у березні субсидіанти отримають готівку для оплати комунальних платежів Одержувачам субсидії безпосеред­ньо виплачуватимуться «живі» гро­ші для розрахунків за комунальні послуги – у березні стартує ще одна модель монетизації субсидій. Відпо­відне рішення було прийнято Кабі­нетом Міністрів України 6 лютого.
 
Тема номера
  Ударний тиждень: три судові перемоги поспіль!
Ударний тиждень: три судові перемоги поспіль! Не перший рік точаться жорсткі судові баталії між державою в особі Фонду держмайна і Фе­дерацією профспілок України за майновий оздоровчий комплекс. Рейдери від влади на­магаються, використо­вуючи адмінресурс, су­дові та правоохоронні органи, відібрати май­но, що у законний спо­сіб надбано і належить профспілкам.
 
Тема номера
  Новий рік – у новий дім!
Новий рік – у новий дім! Профспілки завершили реконструкцію Будинку спілок на Майдані Незалежності і в Новому році в’їдуть у відремонтовані приміщення
 
Тема номера
  Профспілки об’єднують зусилля у боротьбі за права людини праці
Профспілки об’єднують зусилля у боротьбі за права людини праці 16 жовтня, напередод­ні проведення Всеукра­їнської акції протесту профспілок у м. Києві, в Інформаційній агенції УНІАН відбулася прес- конференція, під час якої представники засобів ма­сової інформації отри­мали коментарі щодо підготовки та проведен­ня багатотисячної ак­ції профспілок та вимог, які Федерація профспі­лок України висуває до Верховної Ради України, Уряду і роботодавців від імені 5 млн спілчан.
 
Тема номера
  Профспілкова хвиля гніву
Профспілкова хвиля гніву 9 жовтня відбувся перший попереджувальний етап Всеукраїнської акції протесту профспілок. Під гаслами «Європейським цінам та тарифам – єв­ропейські зарплати!», «Борги із заробітної плати – ганьба для Уряду і ро­ботодавців!», «Роботу, зарплату, гідне життя!», «Владо, зупини держав­не рейдерство майна профспілок!», «Фінансуй медицину, щоб не загубити країну!», «Забезпечений вчитель, якісна освіта, конкурентна держава!» на вулиці обласних центрів по всій країні вийшли десятки тисяч спілчан проти антисоціальної урядової політики підвищення цін і тарифів, неврахування пропозицій профспілок у проекті Держбюджету України на 2019 рік, а та­кож наступу на права профспілок.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання