« на головну 02.06.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1208)
11
Травень
 
Інтерв’ю
 
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!»

ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  ДРУГА ХВИЛЯ НАСТУПУ НА ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРОФСПІЛОК
ДРУГА ХВИЛЯ НАСТУПУ НА ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРОФСПІЛОК Керівники націо­нальних репрезен­тативних всеукраїнських об’єднань профспілок – суб’єктів Генеральної угоди на 2019–2021 роки зверну­лися до Прем’єр-міністра, членів Уряду України щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодав­чих актів щодо дерегуля­ції трудових відносин».
 
Офіційно
  «КВАНТ» ШТУЧНО ДОВОДЯТЬ ДО БАНКРУТСТВА
«КВАНТ» ШТУЧНО ДОВОДЯТЬ ДО БАНКРУТСТВА Колектив ДП «Науково-дослідний інститут «Квант» звернувся з офі- ційним листом до Президента України Володимира Зеленського стосовно критичної ситуації, що склалася на підприємстві.
 
Офіційно
  ЗУПИНІТЬ НАСТУП НА ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРОФСПІЛОК!
ЗУПИНІТЬ НАСТУП НА ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРОФСПІЛОК! Голова СПО об’єднань проф­спілок, Голова Федерації профспілок України Григо­рій Осовий звернувся з лис­том до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля у зв’язку з продовженням Урядом політики лібералізації трудових відносин.
 
Офіційно
  У МКП СТУРБОВАНІ АРЕШТОМ ПРОФСПІЛКОВОГО МАЙНА
У МКП СТУРБОВАНІ АРЕШТОМ ПРОФСПІЛКОВОГО МАЙНА У Міжнародній кон­федерації профспі­лок (МКП) глибоко стурбовані нещо­давнім арештом за рішенням суду майна Федера­ції профспілок України та її членських організацій, вклю­чаючи Будинок профспілок у м. Києві, побудований за ра­хунок членських внесків у 1980 році та відновлений профспілками після пожежі під час Революції гідності за фінансової підтримки проф­спілок світу.
 
Офіційно
  ПРАЦЯ БЕЗ ПРАВ ПРИЗВЕДЕ ДО УКОРІНЕННЯ БІДНОСТІ
ПРАЦЯ БЕЗ ПРАВ ПРИЗВЕДЕ ДО УКОРІНЕННЯ БІДНОСТІ Президія Федерації профспілок України на своєму засіданні 24 ве­ресня ухвалила Заяву до Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнарод­ного дня боротьби з бідністю, що відзначається 17 жовтня.
 
Офіційно
  ЗАЯВА ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З БІДНІСТЮ
ЗАЯВА ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З БІДНІСТЮ 7 жовтня 2020 року тра­диційно, втринадця­те, профспілки різних країн світу відзнача­тимуть Всесвітній день дій за гідну працю, вста­новлений у 2008 році за ініці­ативою Міжнародної конфе­дерації профспілок, а 17 жов­тня – Міжнародний день бо­ротьби з бідністю, запрова­джений ООН ще у 1992 році.
 
Офіційно
  Солідарна підтримка американських профспілок
Солідарна підтримка американських профспілок 6 липня у Будинку профспілок Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий провів робочу зустріч з дирек­тором Міжнародного центру «Солідар­ність» Американської федерації праці – Конгресу виробничих профспілок Ста­ніславом Ченюхом.
 
Офіційно
  Григорій Осовий: «Профспілки готові використовувати весь арсенал захисту прав людини праці»
Григорій Осовий: «Профспілки готові використовувати весь арсенал захисту прав людини праці» Про це Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григо­рій Осовий заявив під час прес-конференції «Про дії профспілок щодо недопущення прийняття за­конодавчих ініціатив, які порушу­ють права найманих працівників і профспілок», що відбулась 25 черв­ня в інформаційній агенції УНІАН.
 
Офіційно
  Глобальний союз IndustriALL закликає українську владу відкликати законопроєкт № 2681
Глобальний союз IndustriALL закликає українську владу відкликати законопроєкт № 2681 Генеральний секретар IndustriALL Вальтер Сан­чес, який представляє по­над 50 млн працівників гірничої, енергетичної та виробничої галузей кра­їн світу, в тому числі Укра­їни, звернувся до Прези­дента України Володимира Зеленського із закликом негайно відкликати за­конопроєкт № 2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань ді­яльності професійних спілок)» як такий, що порушує базові трудові права.
 
Офіційно
  Зупинимо просування законопроєкту «Про працю»!
Зупинимо просування законопроєкту «Про працю»! Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національ­ному рівні, у відповідь на направлення Міністерством розвитку економіки, торгів­лі та сільського господар­ства України для погоджен­ня до Міністерства юстиції України проєкту Закону України «Про працю» (ре­єстр. № 2708 від 28.12.2019), який був відкликаний з Верховної Ради України у зв’язку з відставкою Ка­бінету Міністрів України, звернувся з листом до Кабі­нету Міністрів України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

27.05.2023 12:02

27.05.2023 11:58

27.05.2023 11:45

20.05.2023 11:30

20.05.2023 11:14

20.05.2023 11:13

07.04.2023 23:45

07.04.2023 23:44

06.01.2023 22:55

06.01.2023 22:54

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання