« на головну 12.08.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1167)
21
Липень
 
Інтерв’ю
 
ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС

ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  ФПУ звернулася до народних депутатів з приводу подальшої долі Жовтневого палацу
ФПУ звернулася до народних депутатів з приводу подальшої долі Жовтневого палацу Федерація проф­спілок України та трудовий колек­тив Міжнародно­го центру культури і мистецтв звер­нулися з листом до Голови Верхо­вної Ради Украї­ни Володимира Гройсмана та гру­пи народних депу­татів – авторів за­конопроекту «Про увічнення пам’яті про Революцію гідності 2013–2014 років».
 
Офіційно
  Голова ФПУ Григорій ОСОВИЙ взяв участь у прес-конференції в ІА «ГОЛОСUA»
Голова ФПУ Григорій ОСОВИЙ взяв участь у прес-конференції в ІА «ГОЛОСUA» «Ми не маємо повторю­вати практику 90-х ро­ків, коли високотехно­логічні підприємства в нашій країні були знище­ні», – про це заявив Голо­ва ФПУ Григорій Осовий під час прес-конференції в ІА «ГолосUA», присвяче­ній загрозі повної зупинки промислового гіганту «Пів­денмаш».
 
Офіційно
  Про підтримку МКП та ЄКП соціального діалогу в Україні
Про підтримку МКП та ЄКП соціального діалогу в Україні Міжнародна конфедерація проф­спілок (МКП) та Європейська кон­федерація профспілок (ЄКП) приєд­нуються до вимог трудящих Украї­ни, висунутих під час Всеукраїн­ської акції протесту профспілок 23 грудня 2014 року. Оголошені плани щодо стабілізації економіки загро­жують перекладенням тягаря ре­форм виключно на плечі трудящих і простих громадян, які вже пла­тять непропорційно високу ціну за попередні раунди коригування. Їхні побоювання щодо поглиблен­ня соціальної ізоляції та занурення у злидні очевидні, так само як ви­правдане їхнє обурення формуван­ням та реалізацією нинішньої по­літики.
 
Офіційно
  Голова ФПУ звернувся до глави держави
Голова ФПУ звернувся до глави держави На виконання рішення Президії Федерації профспілок України Го­лова ФПУ Григорій Осовий 6 січ­ня звернувся до Президента Укра­їни Петра Порошенка з листом, у якому висловив надзвичайну стурбованість профспілок при­йнятими Верховною Радою Дер­жавним бюджетом України на 2015 рік та низки законів, що міс­тять положення щодо обмежень у соціально-трудовій сфері.
 
Офіційно
  Резолюція
Резолюція Учасники Всеукра­їнської акції про­тесту профспі­лок – представ­ники 7 млн пра­цівників усіх галузей економіки глибоко обу­рені антисоціальними планами Уряду, що трансформуються в «без­строкову шокову тера­пію» для українців.
 
Офіційно
  Заява Федерації профспілок України у зв’язку з намірами уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України
Заява Федерації профспілок України у зв’язку з намірами уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України Профспілки з обуренням сприйняли продовження урядової політики «затя­гування пасків», яка вже трансформувалася в «без­строкову шокову терапію» для українців, серед яких понад три чверті – незаможні, бідні і злиден­ні громадяни. Напередодні Міжнародного дня захисту прав людини, 9 груд­ня завдано нищівного удару по мільйонах найбільш незахище­них громадян – пенсіонерах, мало­забезпечених сім’ях, учителях, медиках, працівниках культури, державних службовцях. Удару за­вдано тими, кому саме ці люди за­безпечують регулярну зарплату, сумлінно сплачуючи податки.
 
Офіційно
  Обговорено перспективи співпраці
Обговорено перспективи співпраці 9 грудня відбулася робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з міністром соціаль­ної політики України Павлом Розенком.
 
Офіційно
  Звернення до лідерів політичних партій
Звернення до лідерів політичних партій Голова Спільного представницького органу об’єднань профспілок, Голова Федерації профспі­лок України Григорій Осовий звернувся до ліде­рів політичних партій «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Самопоміч», «Батьківщи­на», «Радикальна партія» щодо пріоритетності питань праці, реалізації трудових і соціальних га­рантій громадян при формуванні владної коаліції та в подальшій парламентській роботі.
 
Офіційно
  Голова ФПУ звернувся до лідерів політичних партій
Голова ФПУ звернувся до лідерів політичних партій Голова ФПУ та Спільного представницького орга­ну об’єднань профспілок Григорій Осовий звернув­ся листом до лідерів полі­тичних сил, що отримали найбільшу підтримку українського народу на позачергових парламент­ських виборах 26 жовтня і братимуть участь у формуванні парламентської коаліції.
 
Офіційно
  Відкритий лист уповноваженому Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях І.В. Геращенко
Відкритий лист уповноваженому Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях І.В. Геращенко Шановна Ірино Володимирівно! 14 жовтня 2014 року Ви в ефірі 5-го загальнонаціонального телека­налу заявили про нові провокації, заплановані на 15 жовтня із залу­ченням профспілок, зокрема: «Тре­ба розуміти, що триває виборча кампанія, і, за моєю інформацією, готуються подібні провокації із за­лученням профспілок. Очевидно, що за цим стоять певні політичні сили – хтось говорить, що це одна з демократичних партій, хтось гово­рить, що це «Опозиційний блок». Але мета одна – напередодні над­звичайно важливої події в Мілані… хтось зацікавлений, щоб у цих брудних ігрищах передвиборчих, роздмухувати ситуацію не тільки глави держави, а взагалі України, показуючи, що там проблеми не лише на Сході, а й у Києві».
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

07.08.2022 21:30

06.08.2022 11:16

06.08.2022 11:12

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання