« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Резолюція
Резолюція Учасники Всеукра­їнської акції про­тесту профспі­лок – представ­ники 7 млн пра­цівників усіх галузей економіки глибоко обу­рені антисоціальними планами Уряду, що трансформуються в «без­строкову шокову тера­пію» для українців.
 
Офіційно
  Заява Федерації профспілок України у зв’язку з намірами уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України
Заява Федерації профспілок України у зв’язку з намірами уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України Профспілки з обуренням сприйняли продовження урядової політики «затя­гування пасків», яка вже трансформувалася в «без­строкову шокову терапію» для українців, серед яких понад три чверті – незаможні, бідні і злиден­ні громадяни. Напередодні Міжнародного дня захисту прав людини, 9 груд­ня завдано нищівного удару по мільйонах найбільш незахище­них громадян – пенсіонерах, мало­забезпечених сім’ях, учителях, медиках, працівниках культури, державних службовцях. Удару за­вдано тими, кому саме ці люди за­безпечують регулярну зарплату, сумлінно сплачуючи податки.
 
Офіційно
  Обговорено перспективи співпраці
Обговорено перспективи співпраці 9 грудня відбулася робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з міністром соціаль­ної політики України Павлом Розенком.
 
Офіційно
  Звернення до лідерів політичних партій
Звернення до лідерів політичних партій Голова Спільного представницького органу об’єднань профспілок, Голова Федерації профспі­лок України Григорій Осовий звернувся до ліде­рів політичних партій «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Самопоміч», «Батьківщи­на», «Радикальна партія» щодо пріоритетності питань праці, реалізації трудових і соціальних га­рантій громадян при формуванні владної коаліції та в подальшій парламентській роботі.
 
Офіційно
  Голова ФПУ звернувся до лідерів політичних партій
Голова ФПУ звернувся до лідерів політичних партій Голова ФПУ та Спільного представницького орга­ну об’єднань профспілок Григорій Осовий звернув­ся листом до лідерів полі­тичних сил, що отримали найбільшу підтримку українського народу на позачергових парламент­ських виборах 26 жовтня і братимуть участь у формуванні парламентської коаліції.
 
Офіційно
  Відкритий лист уповноваженому Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях І.В. Геращенко
Відкритий лист уповноваженому Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях І.В. Геращенко Шановна Ірино Володимирівно! 14 жовтня 2014 року Ви в ефірі 5-го загальнонаціонального телека­налу заявили про нові провокації, заплановані на 15 жовтня із залу­ченням профспілок, зокрема: «Тре­ба розуміти, що триває виборча кампанія, і, за моєю інформацією, готуються подібні провокації із за­лученням профспілок. Очевидно, що за цим стоять певні політичні сили – хтось говорить, що це одна з демократичних партій, хтось гово­рить, що це «Опозиційний блок». Але мета одна – напередодні над­звичайно важливої події в Мілані… хтось зацікавлений, щоб у цих брудних ігрищах передвиборчих, роздмухувати ситуацію не тільки глави держави, а взагалі України, показуючи, що там проблеми не лише на Сході, а й у Києві».
 
Офіційно
  РЕЗОЛЮЦІЯ
РЕЗОЛЮЦІЯ Ми, учасники Всеукраїнського форуму профспілок «За гідну пра­цю і добробут людини», розуміє­мо, але вкрай занепокоєні склад­ною фінансово-економічною ситу­ацією в країні. Коли в нашу домівку прийшла біда і держава перебуває в стані фактичної війни, працівники не просто щільно затягнули свої пас­ки, а й власноруч, за власним ба­жанням, віддають останню копій­чину воїнам, які захищають сувере­нітет та територіальну цілісність України. Водночас профспілки обу­рені черговими спробами урядов­ців обмежити права працюючих та не можуть погодитись із численни­ми антисоціальними законодавчи­ми ініціативами.
 
Офіційно
  Вітання Федерації профспілок України з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку, Дня ветерана
Вітання Федерації профспілок України з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку, Дня ветерана В усьому світі щорічно 1 жов­тня відзначається Міжна­родний день людей похи­лого віку, а в нашій держа­ві – ще й День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілі­зоване ставлення українського суспільства до найстарших пред­ставників громади, які закладали матеріальну базу незалежної дер­жави.
 
Офіційно
  Звернення
Звернення спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та спільного представ­ницького органу сторони роботодавців на національному рівні до ор­ганів влади, дії яких можуть призвести до розвалу системи соціально­го страхування та позбавлення працівників соціальних гарантій
 
Офіційно
  Звернення Президії Федерації профспілок України до Президента України Петра Порошенка стосовно недопущення зубожіння населення та налагодження соціального діалогу
Звернення Президії Федерації профспілок України до Президента України Петра Порошенка стосовно недопущення зубожіння населення та налагодження соціального діалогу Конституція України визначила нашу державу правовою і соці­альною. За своєю суттю така дер­жава повинна проводити потуж­ну соціальну політику, сприяти розвитку соціально спрямованої ринко­вої економіки, забезпечувати стабільно високий рівень і якість життя громадян, соціальну стабільність у суспільстві. Реалізація цих завдань потребує висо­кого рівня соціальної і правової свідо­мості, відповідальності та ефективної взаємодії влади, бізнесу і профспілок, усього громадянського суспільства.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання