« на головну 12.08.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1167)
21
Липень
 
Інтерв’ю
 
ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС

ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  РЕЗОЛЮЦІЯ
РЕЗОЛЮЦІЯ Ми, учасники Всеукраїнського форуму профспілок «За гідну пра­цю і добробут людини», розуміє­мо, але вкрай занепокоєні склад­ною фінансово-економічною ситу­ацією в країні. Коли в нашу домівку прийшла біда і держава перебуває в стані фактичної війни, працівники не просто щільно затягнули свої пас­ки, а й власноруч, за власним ба­жанням, віддають останню копій­чину воїнам, які захищають сувере­нітет та територіальну цілісність України. Водночас профспілки обу­рені черговими спробами урядов­ців обмежити права працюючих та не можуть погодитись із численни­ми антисоціальними законодавчи­ми ініціативами.
 
Офіційно
  Вітання Федерації профспілок України з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку, Дня ветерана
Вітання Федерації профспілок України з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку, Дня ветерана В усьому світі щорічно 1 жов­тня відзначається Міжна­родний день людей похи­лого віку, а в нашій держа­ві – ще й День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілі­зоване ставлення українського суспільства до найстарших пред­ставників громади, які закладали матеріальну базу незалежної дер­жави.
 
Офіційно
  Звернення
Звернення спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та спільного представ­ницького органу сторони роботодавців на національному рівні до ор­ганів влади, дії яких можуть призвести до розвалу системи соціально­го страхування та позбавлення працівників соціальних гарантій
 
Офіційно
  Звернення Президії Федерації профспілок України до Президента України Петра Порошенка стосовно недопущення зубожіння населення та налагодження соціального діалогу
Звернення Президії Федерації профспілок України до Президента України Петра Порошенка стосовно недопущення зубожіння населення та налагодження соціального діалогу Конституція України визначила нашу державу правовою і соці­альною. За своєю суттю така дер­жава повинна проводити потуж­ну соціальну політику, сприяти розвитку соціально спрямованої ринко­вої економіки, забезпечувати стабільно високий рівень і якість життя громадян, соціальну стабільність у суспільстві. Реалізація цих завдань потребує висо­кого рівня соціальної і правової свідо­мості, відповідальності та ефективної взаємодії влади, бізнесу і профспілок, усього громадянського суспільства.
 
Офіційно
  Звернення Федерації профспілок України до керівництва держави, лідерів політичних сил
Звернення Федерації профспілок України до керівництва держави, лідерів політичних сил Шановні керівники держа­ви, лідери політичних сил! Народ України довірив вам управління державою, представ­ництво інтересів громадян у пар­ламенті та виконавчій владі, ви­значення перспектив суспільного розвитку, створення умов для мирного і гідного життя грома­дян.
 
Офіційно
  7 жовтня – Всесвітній день дій за гідну працю
7 жовтня – Всесвітній день дій за гідну працю Під гаслом «2014: справедливість для трудящих – справедливе рішення проблеми зміни кліма­ту» проходитиме цьогоріч Всесвітній день дій за гідну працю, йдеться в повідомленні Всеєвро­пейської регіональної ради Міжнародної конфе­дерації профспілок.
 
Офіційно
  Секвестр держбюджету відбувся, однак з урахуванням принципових зауважень профспілок
Секвестр держбюджету відбувся, однак з урахуванням принципових зауважень профспілок 31 липня Верховна Рада на закритому засіданні ухвалила зміни до держ­бюджету і Податкового кодексу, подані Кабіне­том Міністрів України. В проекті змін усунуто най­більш проблемні питан­ня соціальної сфери, зо­крема щодо надання неоплачуваної двомісяч­ної відпустки для держ­службовців.
 
Офіційно
  Захистити права працівників підприємств, що підлягають приватизації
Захистити права працівників підприємств, що підлягають приватизації Нова хвиля приватизації державного майна від­будеться відповідно до списку об’єктів, визначе­них у прийнятому 17 лип­ня Кабінетом Міністрів України Розпорядженні «Про затвердження пере­ліку об’єктів права дер­жавної власності, що під­лягають приватизації у 2014 році», повідомляє Департамент виробничої політики та колдоговірної роботи.
 
Офіційно
  Відкрите звернення щодо підтримки вітчизняних автовиробників до Президента України та Верховної Ради України
Відкрите звернення  щодо підтримки вітчизняних автовиробників до Президента України та Верховної Ради України Шановні керівники держави! Від імені трудового колективу ПАТ «Запорізький автомобілебу­дівний завод» звертаємося до вас із приводу критичної ситуації, що склалася на нашому підприємстві та підприємствах-суміжниках.
 
Офіційно
  Європейські профспілки солідарні з ФПУ
Європейські профспілки солідарні з ФПУ Лист Генерального секретаря Європейської федерації профспілок громадського обслуговування (ЕФПГО) Яна Віллема Гаудріаана Президенту України Петру Порошенку, Голові Верховної Ради України Олександру Турчинову, депутатам Верховної Ради України з приводу перешкоджання роботі профспілок в Україні
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

07.08.2022 21:30

06.08.2022 11:16

06.08.2022 11:12

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання