« на головну 21.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1253)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПУ ГРИГОРІЯ ОСОВОГО ДО КЕРІВНИКІВ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ФПУ
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПУ ГРИГОРІЯ ОСОВОГО ДО КЕРІВНИКІВ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ФПУ НАША СПІЛЬНА МЕТА – МАКСИМАЛЬНО ВИКОРИСТАТИ ПОТЕНЦІАЛ НАЙЧИСЕЛЬНІШОГО ПРОФСПІЛКОВОГО ОБ’ЄДНАННЯ КРАЇНИ В ЗАХИСТІ ЛЮДИНИ ПРАЦІ У ЦЕЙ НАДСКЛАДНИЙ ДЛЯ КРАЇНИ ЧАС.
 
Офіційно
  ЗВЕРНЕННЯ СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ЗВЕРНЕННЯ СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національ­ному рівні, який об’єднує понад 8 млн. членів проф­спілок, змушений констату­вати, що на сьогодні соці­альний діалог, незважаючи на чинну законодавчу базу, не відповідає сучасним ви­кликам і має швидше деко­ративний характер.
 
Офіційно
  ТРУДОВА КОНСТИТУЦІЯ МАЄ ПРИЙМАТИСЬ ЯК КОНСТИТУЦІЯ
ТРУДОВА КОНСТИТУЦІЯ МАЄ ПРИЙМАТИСЬ ЯК КОНСТИТУЦІЯ 9 листопада на засіданні Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні було обговорено пи­тання «Про проект Трудового кодексу України (реєстр. № 1658)» у зв’язку з його прийняттям Верховною Радою України в першому читанні за основу. Учасники засідан­ня висловили низку принципових пропозицій із зазначе­ного питання і прийняли відповідну заяву.
 
Офіційно
  «ВИМАГАЄМО ГАРАНТІЙ, ЩО ПРАЦІВНИКИ ТА ПРОФСПІЛКИ МОЖУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ СВОЇ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРАВА»
«ВИМАГАЄМО ГАРАНТІЙ, ЩО ПРАЦІВНИКИ ТА ПРОФСПІЛКИ МОЖУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ СВОЇ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРАВА» 29 ВЕРЕСНЯ ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР МКП ШАРАН БАРРОУ ЗВЕРНУЛАСЯ З ЛИСТОМ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕТРА ПОРО­ШЕНКА ЩОДО ПРОФСПІЛКОВОГО МАЙНА
 
Офіційно
  РАТИФІКОВАНА КОНВЕНЦІЯ МОП № 117 ПРО ОСНОВНІ ЦІЛІ ТА НОРМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ
РАТИФІКОВАНА КОНВЕНЦІЯ МОП № 117 ПРО ОСНОВНІ ЦІЛІ ТА НОРМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ 16 вересня Верховна Рада прийняла Закон України «Про ратифіка­цію Конвенції Міжна­родної організації праці про основні цілі та нор­ми соціальної політики № 117».
 
Офіційно
  Скандал!
Скандал! Черговим об’єктом атаки на профспілкову власність стало ДП«Клінічний санаторій «Лермонтовський», який на законних підставах належить ПрАТ«Укрпрофоздоровниця» Федерації профспілок України.
 
Офіційно
  Профспілки завжди були та залишаються на боці трудової людини. Уряд приєднується
Профспілки завжди були та залишаються на боці трудової людини. Уряд приєднується 30 серпня очільник Уряду Арсеній Яценюк у програмі «10 хвилин з Прем’єр-міністром» заявив про необхідність посилення відповідальності роботодавців за невиплату заробітної плати і закликав профспілки допомогти стягнути за­боргованість та підтримати позицію щодо збільшення мінімальної зарплати, соціальних стандартів і пенсій.
 
Офіційно
  Зарплата як конституційна гарантія потребує захисту Президента України
Зарплата як конституційна гарантія потребує захисту Президента України Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні звернувся до Президента України Петра Порошенка з відкритим листом, в якому йдеться про масові порушення прав працівників на належну і вчасну оплату праці.
 
Офіційно
  Звернення Федерації профспілок Одеської області
Звернення Федерації профспілок Одеської області У зверненні до Голо­ви ФПУ Григорія Осо­вого Федерація проф­спілок Одеської області висловила глибоке за­непокоєння з приво­ду звернення обласної прокуратури до Гос­подарського суду об­ласті з позовом про витребування майна профспілок у власність держави, повідомляє прес-центр ФПУ.
 
Офіційно
  Відкритий лист трудового колективу державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова» з приводу спроби кулуарної реорганізації
Відкритий лист трудового колективу державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова» з приводу спроби кулуарної реорганізації У зв’язку з критичною си­туацією, що склалася на Південмаші, колектив підприємства двічі, в жовтні ми­нулого року і в травні поточно­го, звертався з відкритими лис­тами до найвищих органів вла­ди держави. По цей час жодної змістовної відповіді колектив не отримав. Не було також вжи­то жодних дієвих заходів щодо виправлення ситуації.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання