« на головну 12.08.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1167)
21
Липень
 
Інтерв’ю
 
ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС

ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ГРОЙСМАНА В.Б.
ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ГРОЙСМАНА В.Б. Шановний Володимире Борисовичу! Професійні спілки з надією сприй­няли рішення Верховної Ради Украї­ни про обрання Вас на вищу посаду у виконавчій владі – Прем’єр-міністра України і бажають плідної роботи на благо українського суспільства. Ми знаємо Вас як відповідального керівника, прихильника й учасника соціального діалогу з почуттям пова­ги до трудової людини.
 
Офіційно
  ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК З НАГОДИ ДНЯ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ ТРУДЯЩИХ – 1 ТРАВНЯ
ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК З НАГОДИ ДНЯ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ ТРУДЯЩИХ – 1 ТРАВНЯ Шановні спілчани! Шановні ветерани пра­ці і профспілкового руху! День міжнародної солі­дарності трудящих відзна­чається у світі уже понад 120 років. Першотравень є днем солідарності трудя­щих у боротьбі за свої пра­ва, гідну працю та взаємну підтримку в прагненні жити в мирному, демокра­тичному суспільстві.
 
Офіційно
  КИЇВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ КЛИЧКУ ВІТАЛІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ ПРО ЗМЕНШЕННЯ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ
КИЇВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ КЛИЧКУ ВІТАЛІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ ПРО ЗМЕНШЕННЯ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ Звертається до Вас, шановний Віталію Володимировичу, ко- лектив легендарного стадіону «Спартак», якому виповнилося 80 років і який є тренувальною базою дитячо-юнацьких спортивних шкіл, де займаються близько 3500 дітей, се- ред яких чемпіони та призери чемпі- онатів м. Києва, України, Європи, Сві- ту та I Юнацьких Олімпійських ігор.
 
Офіційно
  ВІДКРИТИЙ ЛИСТ РАДИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ, ПРАЦІВНИКІВ – ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ У ФОНДАХ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ РАДИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ, ПРАЦІВНИКІВ – ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ У ФОНДАХ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ Рада Федерації професійних спілок Укра­їни звертає увагу на критичну ситуа­цію, що склалася в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, із забезпеченням страхових ви­плат і соціальних послуг працівникам, пору­шенням їхніх прав на пенсійне забезпечення.
 
Офіційно
  ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПУ ГРИГОРІЯ ОСОВОГО ДО КЕРІВНИКІВ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ФПУ
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПУ ГРИГОРІЯ ОСОВОГО ДО КЕРІВНИКІВ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ФПУ НАША СПІЛЬНА МЕТА – МАКСИМАЛЬНО ВИКОРИСТАТИ ПОТЕНЦІАЛ НАЙЧИСЕЛЬНІШОГО ПРОФСПІЛКОВОГО ОБ’ЄДНАННЯ КРАЇНИ В ЗАХИСТІ ЛЮДИНИ ПРАЦІ У ЦЕЙ НАДСКЛАДНИЙ ДЛЯ КРАЇНИ ЧАС.
 
Офіційно
  ЗВЕРНЕННЯ СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ЗВЕРНЕННЯ СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національ­ному рівні, який об’єднує понад 8 млн. членів проф­спілок, змушений констату­вати, що на сьогодні соці­альний діалог, незважаючи на чинну законодавчу базу, не відповідає сучасним ви­кликам і має швидше деко­ративний характер.
 
Офіційно
  ТРУДОВА КОНСТИТУЦІЯ МАЄ ПРИЙМАТИСЬ ЯК КОНСТИТУЦІЯ
ТРУДОВА КОНСТИТУЦІЯ МАЄ ПРИЙМАТИСЬ ЯК КОНСТИТУЦІЯ 9 листопада на засіданні Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні було обговорено пи­тання «Про проект Трудового кодексу України (реєстр. № 1658)» у зв’язку з його прийняттям Верховною Радою України в першому читанні за основу. Учасники засідан­ня висловили низку принципових пропозицій із зазначе­ного питання і прийняли відповідну заяву.
 
Офіційно
  «ВИМАГАЄМО ГАРАНТІЙ, ЩО ПРАЦІВНИКИ ТА ПРОФСПІЛКИ МОЖУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ СВОЇ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРАВА»
«ВИМАГАЄМО ГАРАНТІЙ, ЩО ПРАЦІВНИКИ ТА ПРОФСПІЛКИ МОЖУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ СВОЇ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРАВА» 29 ВЕРЕСНЯ ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР МКП ШАРАН БАРРОУ ЗВЕРНУЛАСЯ З ЛИСТОМ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕТРА ПОРО­ШЕНКА ЩОДО ПРОФСПІЛКОВОГО МАЙНА
 
Офіційно
  РАТИФІКОВАНА КОНВЕНЦІЯ МОП № 117 ПРО ОСНОВНІ ЦІЛІ ТА НОРМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ
РАТИФІКОВАНА КОНВЕНЦІЯ МОП № 117 ПРО ОСНОВНІ ЦІЛІ ТА НОРМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ 16 вересня Верховна Рада прийняла Закон України «Про ратифіка­цію Конвенції Міжна­родної організації праці про основні цілі та нор­ми соціальної політики № 117».
 
Офіційно
  Скандал!
Скандал! Черговим об’єктом атаки на профспілкову власність стало ДП«Клінічний санаторій «Лермонтовський», який на законних підставах належить ПрАТ«Укрпрофоздоровниця» Федерації профспілок України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

07.08.2022 21:30

06.08.2022 11:16

06.08.2022 11:12

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання