« на головну 21.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1253)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Актуально
  ДЖО БАЙДЕН У ПРОФСПІЛКИ ВІРИТЬ, А НАША ВЛАДА ЇХ ДИСКРИМІНУЄ
ДЖО БАЙДЕН У ПРОФСПІЛКИ ВІРИТЬ, А НАША ВЛАДА ЇХ ДИСКРИМІНУЄ Останні кілька років поспіль деякі політики та представники влади в публічних виступах у най­кращих традиціях партійно-номенклатурної системи радянщини «вішають ярлики» на профспілки України, щоб виправдати ліберальне ре­формування трудових відносин та обмежити роль профспілкового руху в Україні. Ці державні діячі не приховують свої ганебні цілі: «Ми будемо наїжджати на права най­маних працівників та дискримінувати їх». Зара­ди справедливості слід за­значити, що багато хто з них – теж вихідці з радян­щини. Саме в ті часи вони здобували освіту, почина­ли трудову діяльність, були комсомольцями, чле­нами партії, а також і профспілки.
 
Суспільство
  НІХТО НЕ ЗДАТНИЙ СКОРИТИ ВІЛЬНИХ
НІХТО НЕ ЗДАТНИЙ СКОРИТИ ВІЛЬНИХ Ранок 24 лютого 2022 року став найбільшою трагедією мільйонів українців. Мало хто припу­скав, що маразматичний шантаж бункерного пове­лителя перейде в таке жорстоке, ні чим не спро­воковане вторгнення на нашу землю.
 
Підсумки року
  ЧИ МОЖЛИВА ЕФЕКТИВНА КОЛЕКТИВНО-ДОГОВІРНА РОБОТА В УМОВАХ ВІЙНИ?
ЧИ МОЖЛИВА ЕФЕКТИВНА КОЛЕКТИВНО-ДОГОВІРНА РОБОТА В УМОВАХ ВІЙНИ? Загальновизнаним у світі базовим інструментом регулювання відносин у сфері праці є колективний договір. Це основна організаційно-правова форма участі працівників в управлінні підприємством, установою, організацією. Світовим співтовариством профспілки визнані як найбільш повноважні представники працівників.
 
Юридична сторінка
  ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ "ПВ" розпочинає плідну співпрацю з газетою "Праця і зарплата". Найактуальніші питання для читачів коментуватимуть фахівці міністерств та відомств України.
 
Профспілки за кордоном
  «Зазіхання на права робітників та профспілок робить Україну недемократичною», – Федерація праці США
«Зазіхання на права робітників та профспілок робить Україну недемократичною», – Федерація праці США Про це йдеться в офіційній заяві Американської федерації праці – Конгресу вироб-ничих профспілок (AFL-CIO), яку підписала пре¬зидент Ліз Шулер.
 
Профспілки за кордоном
  КЕТІ ФАЙНГОЛЬД: «ПІДТРИМУЮЧИ УКРАЇНУ, США ПОВИННІ НАПОЛЯГАТИ НА ПРАВАХ ТРУДЯЩИХ»
КЕТІ ФАЙНГОЛЬД: «ПІДТРИМУЮЧИ УКРАЇНУ, США ПОВИННІ НАПОЛЯГАТИ НА ПРАВАХ ТРУДЯЩИХ» Український уряд згортає захист трудових прав в той час, як країна продо¬вжує боротьбу з росій¬ським вторгненням, вва¬жає міжнародний дирек¬тор AFL-CIO Кеті Файн¬голд.
 
Профспілки за кордоном
  ГЕНСЕК ЄКП ПРИВЕРНЕ УВАГУ ЄС ДО НАСТУПУ УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ НА ПРОФСПІЛКИ
ГЕНСЕК ЄКП ПРИВЕРНЕ УВАГУ ЄС ДО НАСТУПУ УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ НА ПРОФСПІЛКИ На прохання Голови ФПУ Григорія Осового відбулася онлайн зу¬стріч з Генеральним секретарем ЄКП Естер Лінч.
 
Рада ФПУ
  ЗАЯВА Ради Федерації профспілок України у зв’язку з продовженням наступу на майнові права профспілок
ЗАЯВА  Ради Федерації профспілок України  у зв’язку з продовженням наступу на майнові права профспілок З початку проголошення неза¬лежності українських профспілок у 1990 році від органів влади, робо-тодавців і політичних сил влада постійно намагається позбавити профспілки їх законного права власності на майно, що є недопус¬тимим у будь-якій демократичній державі, де діє верховенство пра-ва.
 
Профпанорама
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МАЙНО, СТВОРЕНЕ ПРАЦЕЮ І КОШТАМИ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК, МАЄ СЛУГУВАТИ ЛЮДЯМ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МАЙНО, СТВОРЕНЕ ПРАЦЕЮ І КОШТАМИ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК, МАЄ СЛУГУВАТИ ЛЮДЯМ» Федерація профспілок України провела прес-конференцію у ІА «Інтерфакс-Україна» на тему: «Наступ на майнові пра- ва профспілок, наслідки для людей».
 
Епіцентр
  Замість принципів ЄС: чому атака на профспілки ставить під загрозу євроінтеграцію України?
Замість принципів ЄС: чому атака на профспілки ставить під загрозу євроінтеграцію України? Український парламент готується ухвалити закон про конфіскацію майна профспілоку той час, як правоохоронні органи України заарештували профспілкового лідера.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання