« на головну 21.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1253)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Культура
  ЗВОРУШЛИВА ЗУСТРІЧ У РІДНОМУ ТЕАТРІ
ЗВОРУШЛИВА ЗУСТРІЧ У РІДНОМУ ТЕАТРІ За підтримки Міжнародної фе­дерації акторів (генеральний се­кретар Домінік Лукер), за дору­ченням голови ЦК Профспілки працівників культури України Людмили Перелигіної в м. Ужго­роді, у приміщенні Закарпат­ського академічного обласного українського музично-драма­тичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Ше­регіїв відбулася зустріч з воїна­ми-добровольцями – артиста­ми театру.
 
Що відбувається?
  ПРОФСПІЛКИ ЕФЕКТИВНО ВИРІШУЮТЬ ПРОБЛЕМИ СПІЛЧАН В УМОВАХ ВІЙНИ
ПРОФСПІЛКИ ЕФЕКТИВНО ВИРІШУЮТЬ ПРОБЛЕМИ СПІЛЧАН В УМОВАХ ВІЙНИ Відкриваючи роботу Президії Федерації профспілок України 29 ве­ресня, Голова ФПУ Григорій Осовий зазначив, що сьогодні у фокусі уваги профспілок, як і всього суспільства, є супротив українського народу російській збройній агресії на передовій і в тилу на економічному фронті.
 
Що відбувається?
  7 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ
7 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ Цьогорічний Всесвітній день боротьби за гідну працю 7 жовтня при­свячений мільйонам працівників у всьому світі, які прагнуть справедливої оплати праці.
 
Тема номера
  ДЕРЖАВА ПІДТРИМАЄ ПРОФСПІЛКОВІ ЗАКЛАДИ, ЩО ПРИХИСТИЛИ ВПО
ДЕРЖАВА ПІДТРИМАЄ ПРОФСПІЛКОВІ ЗАКЛАДИ, ЩО ПРИХИСТИЛИ ВПО Як раніше повідомляв Голова ФПУ Григорій Осовий, профспілкові суб’єкти господарю­вання були відчинені для прихистку ВПО, людей, які постраж­дали і нині потерпа­ють від російської агресії.
 
Профпанорама
  ВАЛЕРІЙ МАТОВ: «Є НАДІЯ, ЩО СХІДГЗК ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ»
ВАЛЕРІЙ МАТОВ: «Є НАДІЯ, ЩО СХІДГЗК ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ» У Міністерстві енергетики України відбулась нарада стосовно подальшої долі ДП «Східний гірничо- збагачувальний комбінат» – стратегічного уранодо­бувного підприємства України, яке повністю зу­пинило виробничу діяльність. Цього разу, на відміну від попередніх та­ких зустрічей, відбулось конструктивне обговорен­ня і прийняття необхідних рішень за участю міністра енергетики Германа Галу­щенка, першого його за­ступника Юрія Власенка, президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна, в.о. генерального директора Сергія Шовгелі, інших посадовців, а також народного депутата Дми­тра Чорного. Участь у нараді взяли голова Атомпрофспілки Валерій Матов, його заступник, керівник ППО ДП НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич.
 
Регіональні новини
  УКЛАДЕНО УГОДУ МІЖ ОБЛПРОФРАДОЮ ТА ОБЛАСНИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ
УКЛАДЕНО УГОДУ МІЖ ОБЛПРОФРАДОЮ ТА ОБЛАСНИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ Нещодавно було вперше укладено Угоду про спів­робітництво між Закар­патським обласним цен­тром зайнятості та Закар­патською обласною радою профспілок у сфері зайня­тості.
 
Особистість
  ЗАВОЮВАННЯ ПРОФСПІЛОК, ЩО ЗМІНИЛИ ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ
ЗАВОЮВАННЯ ПРОФСПІЛОК, ЩО ЗМІНИЛИ ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ Профспілки зустріли XXI століття на роздоріжжі. За останні десятиріччя у них було більше втрат, аніж перемог, проте перемоги, досягнуті профспілковим рухом, зробили працю в усьому світі та в Україні більш гідною, справедли­вою та безпечною. Над­бання, якими працівники користуються сьогодні, є завоюванням профспілок за майже 150 років. Отже:
 
Культура
  «СВІТОВІ ІМПРЕЗИ» У КИЄВІ
«СВІТОВІ ІМПРЕЗИ» У КИЄВІ 25 вересня у великій залі Міжнародного центру куль­тури і мистецтв профспілок України відбувся концерт провідного творчого колек­тиву МЦКМ – Народного ор­кестру народних інструмен­тів ім. Вікторії Васильєвої.
 
Актуально
  ОСВІТЯНИ, ЯКІ ЖИВУТЬ В ОКУПАЦІЇ, ПЕРЕБУВАЮТЬ У ВКРАЙ СКЛАДНОМУ СТАНОВИЩІ
ОСВІТЯНИ, ЯКІ ЖИВУТЬ В ОКУПАЦІЇ, ПЕРЕБУВАЮТЬ У ВКРАЙ СКЛАДНОМУ СТАНОВИЩІ Уже понад пів року не припиняються ракетні атаки російськими за­гарбниками українських міст. Гине мирне насе­лення, серед якого діти, знищуються житлові бу­динки, інфраструктура, руйнуються міста і села. Від бомбардувань та обстрілів постраждали понад 2400 закладів освіти, 269 з них зруйно­вано повністю, 1300 шкіл лишаються в окупації. Агресор масово знищує освітню та наукову інфраструктуру.
 
Що відбувається?
  ПОНАД 5 ТИС. ВПО ЗНАЙШЛИ ПРИХИСТОК НА ПРОФСПІЛКОВИХ ОБ’ЄКТАХ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОНАД 5 ТИС. ВПО ЗНАЙШЛИ ПРИХИСТОК НА ПРОФСПІЛКОВИХ ОБ’ЄКТАХ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 15 вересня керівники обласних профспілкових організацій Хмельницької області зібрались на нараду із заступником Голови Федерації профспілок України Василем Андреєвим.
 

Сторінки: « 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання