« на головну 21.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1253)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Культура
  ПРЕДСТАВНИКИ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ВИСЛОВИЛИ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ВОЇНАМ-АРТИСТАМ
ПРЕДСТАВНИКИ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ВИСЛОВИЛИ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ВОЇНАМ-АРТИСТАМ У тих, хто хоч раз побував у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка, назавжди лишається враження від надзвичайної театральної режисури, бездоганної акторської гри та справжньої гостинності. Після вимушеної зупинки у лютому 15 жовтня театр знову відкрив основну сцену для своїх шанувальників.
 
Спорт
  НА ПІДТРИМКУ ЗСУ ТА БОЙОВОГО ДУХУ ПРАЦІВНИКІВ
НА ПІДТРИМКУ ЗСУ ТА БОЙОВОГО ДУХУ ПРАЦІВНИКІВ  З початком війни трибуни на стадіоні «Авангард» замовкли, як і по всій країні. Але тренування спортсмени не припиняють, періодично висловлюють пропозиції щодо проведення змагань, і якщо це вдається, залюбки міряються силами. Із великим ентузіазмом зійшлися у футбольному матчі збірні І і ІІ груп цехів на Кубок профкому ПМГУ Покровського ГЗК. У підсумку остаточний рахунок на табло застиг на позначці 3:1 на користь команди І групи.
 
Що відбувається?
  ЯК СПІЛЬНО ПРОТИСТОЯТИ ВИКЛИКАМ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ?
ЯК СПІЛЬНО ПРОТИСТОЯТИ ВИКЛИКАМ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ? 12 жовтня у НМЦ Об’єднання профспілок Львівщини (готель «Гетьман», м. Львів) відбулася зустріч Голо­ви Федерації профспілок України Григорія Осового з представниками ОПЛ, а також з регіональним програмним директо­ром Центру солідарності АФП – КВП у Європі та Центральній Азії Руді Портером.
 
Актуально
  ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПРАЦЮЮЧОЇ ЛЮДИНИ ВІД ЗУБОЖІННЯ
ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПРАЦЮЮЧОЇ ЛЮДИНИ ВІД ЗУБОЖІННЯ Федерація профспілок України провела дискусію на тему «Праця в умовах воєнного стану в Україні».
 
Тема номера
  ТРУДОВИЙ КОДЕКС: ІНТЕРЕСИ ПРАЦЮЮЧИХ ТА ГАРАНТІЇ ПРОФСПІЛОК
ТРУДОВИЙ КОДЕКС: ІНТЕРЕСИ ПРАЦЮЮЧИХ ТА ГАРАНТІЇ ПРОФСПІЛОК На виконання поста­нови Президії ФПУ від 29 вересня «Про пріоритетні завдання ФПУ у протистоянні законодавчим ініціативам влади, що звужують права працівників та профспілок в умовах воєнного стану» Федерацією профспілок України започатковуються зустрічі з керівниками депу­татських фракцій і груп у Верховній Раді, народними депутата­ми України, політична позиція яких є близь­кою цілям профспілкового руху.
 
Профпанорама
  НОВИЙ ОНЛАЙН РЕСУРС ВІД ПРОФБУДУ
НОВИЙ ОНЛАЙН РЕСУРС ВІД ПРОФБУДУ Профспілка будівельників України прагне бути справжньою родиною для своїх членів, зокрема бути доступною у будь-який час і в будь-якому місці, де робітниці чи робітнику потрібні підтримка й допомога.
 
Профпанорама
  НІМЕЦЬКІ БУДІВЕЛЬНИКИ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ЕКСПАНСІЇ
НІМЕЦЬКІ БУДІВЕЛЬНИКИ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ЕКСПАНСІЇ Наприкінці вересня відбувся звітно-виборний конгрес німецької Профспілки IG BAU, до якої входять працівники будівництва та машино­будування, промисловості будівельних матеріалів, прибирання будівель, садівництва, лісового та сільського господарства.
 
Регіональні новини
  ПОПРИ ВСЕ ТРИМАЮТЬ ОСВІТНІЙ ФРОНТ
ПОПРИ ВСЕ ТРИМАЮТЬ ОСВІТНІЙ ФРОНТ На запрошення Проф­спілки працівників осві­ти і науки України 11–12 жовтня в нашій країні перебувала з візитом делегація Американ­ської Федерації вчите­лів (AFT) на чолі з її пре­зиденткою Ренді Вайн­гартен.
 
Збагачуємо здоров`ям
  КАЗКОВЕ МАРЕВО «КАРПАТ»
КАЗКОВЕ МАРЕВО «КАРПАТ» Як цього року проходить сезон у профспілкових оздоровницях, чи мають можливість наші земляки отримати на їх базі сана­торно-курортне лікування або пройти курс реабіліта­ції після перенесених хво­роб? Про це йдеться у ре­портажі із санаторію «Кар­пати» – однієї із провідних оздоровниць ПрАТ «Укрпрофоздоровниця».
 
Спорт
  СПОРТИВНІ УСПІХИ ВИХОВАНЦІВ КДЮСШ ППО ХАЕС
СПОРТИВНІ УСПІХИ ВИХОВАНЦІВ КДЮСШ ППО ХАЕС День захисників та захисниць України набув особливого зна­чення у нашій державі. Пова­гу, вдячність і захоплення ви­словлюють і дорослі, і діти за­хисникам країни, які стоять на сторожі безпеки громадян, боронять Батьківщину від во­рога.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання