« на головну 24.01.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1034)
19
Грудень
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Внутрішнє життя
  Учитель року
Учитель року 8 лютого на базі спеціалізованої ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 із поглибленим ви­вченням англійської мови Миколаїв­ської міської ради відбулося урочисте закриття другого (обласного) туру все­українського конкурсу «Учитель року – 2019» з номінацій: «Учитель інклю­зивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни», в якому взяли участь 27 педагогів області.
 
Офіційно
  Цілі щодо досягнення в Україні соціальної справедливості є цілком реальними
Цілі щодо досягнення в Україні соціальної справедливості є цілком реальними за умови постійної взаємодії і співпраці влади, бізнесу, громадянського суспільства
 
Тема номера
  Місія європейських профспілок: «Ми на 100% підтримуємо наших колег з України»
Місія європейських профспілок: «Ми на 100% підтримуємо наших колег з України» 14 лютого в національній інфор­маційній агенції «Укрінформ» відбулася прес-конференція за підсумками роботи в м. Києві мо­ніторингової місії європейських профспілок «Європейські проф­спілки моніторять соціальний вимір Угоди про асоціацію Україна – ЄС».
 
Внутрішнє життя
  Григорій Осовий: «Профспілки готують доповідь стосовно забезпечення прав працівників і профспілок у контексті Угоди про асоціацію Україна – ЄС»
Григорій Осовий: «Профспілки готують доповідь стосовно забезпечення прав працівників і профспілок у контексті Угоди про асоціацію Україна – ЄС» Актуальні питання розвитку та підви­щення ефективнос­ті співробітництва по лінії Україна – ЄС об­говорили 18 лютого учасники конферен­ції «Підсумки вико­нання Угоди про асо­ціацію між Україною та Європейським Со­юзом у 2018 році». На нараді було пре­зентовано Звіт про виконання Угоди про асоціацію між Украї­ною та ЄС у 2018 році.
 
Інтерв`ю
  Степан Кубів: «Будинок профспілок – це пам’ять, це новітня історія нашої державності, незалежності, свободи та незламного духу»
Степан Кубів: «Будинок профспілок – це пам’ять, це новітня історія нашої державності, незалежності, свободи та незламного духу» 18–20 лютого в українській столи­ці та інших містах проходять захо­ди з відзначення Днів ушанування пам’яті Героїв Небесної сотні. У ці важливі для всіх нас дні ми з вдячністю і повагою віддаємо на­лежне пам’яті людей, які віддали своє життя під час Революції гіднос­ті (листопад 2013 – лютий 2014 рр.), захищаючи ідеали демократії, від­стоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. У революційну добу в полум’ї по­жежі було знищено й будівлю, що десятиліттями прикрашала центр столиці, – Будинок Федерації проф­спілок України. Сьогодні немож­ливо уявити майдан Незалежності без головного її символу – бу­дівлі профспілок, що є не тільки пам’яткою архітектури своєї епо­хи, а й була центром національно­го спротиву, де розташовувався Штаб Революції. Образ нескорено­го Майдану постійно асоціювався з Будинком профспілок під час тран­сляцій на провідних телевізійних ві­тчизняних каналах та за кордоном, демонструючи велич і незламність національного духу. Будинок проф­спілок, як і
 
Профпанорама
  Віктор Турманов: «Вугільну галузь убиває автоматичне підвищення тарифів Укрзалізниці»
Віктор Турманов: «Вугільну галузь убиває автоматичне підвищення тарифів Укрзалізниці» 1 лютого на офіційному сайті Міністерства інфра­структури України було оприлюднено проект вне­сення змін до постанови Кабінету Міністрів Украї­ни від 16 грудня 2009 року № 1392 щодо принципів держполітики в сфері ре­гулювання тарифів на за­лізничні перевезення і введення автоматичної ін­дексації тарифів АТ «Укрзалізниця».
 
Культура
  Планета «Черемоша»
Планета «Черемоша» Народний ансамбль пісні і танцю Львівського націо­нального університету ім. Івана Франка нещодавно відсвяткував своє 55-річчя.
 
Актуально
  Прояви дискримінації жінок можна подолати через гендерний баланс представництва у владі
Прояви дискримінації жінок можна подолати через гендерний баланс представництва у владі 25 січня, напередодні Всесвітньої ради Соціалістичного Інтерна­ціоналу (детальніше див. у попередньому номері «ПВ») Жіночий Соціалістичний Інтернаціонал провів засідання виконавчого комі­тету, в якому взяла участь представниця від найбільшої профспіл­кової організації України – Федерації профспілок України.
 
Тема номера
  «Живі» гроші: у березні субсидіанти отримають готівку для оплати комунальних платежів
«Живі» гроші: у березні субсидіанти отримають готівку для оплати комунальних платежів Одержувачам субсидії безпосеред­ньо виплачуватимуться «живі» гро­ші для розрахунків за комунальні послуги – у березні стартує ще одна модель монетизації субсидій. Відпо­відне рішення було прийнято Кабі­нетом Міністрів України 6 лютого.
 
Що відбувається?
  Криза у медійній сфері становить загрозу інформаційній безпеці країни
Криза у медійній сфері становить загрозу інформаційній безпеці країни Актуальні питання розвитку та підвищення ефективності соціального діалогу в Україні обговорили 12-13 лютого в Києві учасники дводенного тристороннього семінару «Стан соці­ального діалогу в Україні, перспективи його розвитку. Міжнародні трудові стандарти».
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання