« на головну 17.06.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1109)
03
Червень
 
Інтерв’ю
 
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «НУЛЬ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ У БУДЬ-ЯКІЙ ГАЛУЗІ – ЦІЛКОМ ДОСЯЖНИЙ ПОКАЗНИК»

ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «НУЛЬ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ У БУДЬ-ЯКІЙ ГАЛУЗІ – ЦІЛКОМ ДОСЯЖНИЙ ПОКАЗНИК»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Людина і праця
  ТРУДОВИЙ СПІР МАЄ БУТИ ВИРІШЕНО НА КОРИСТЬ ПРАЦІВНИКІВ
ТРУДОВИЙ СПІР МАЄ БУТИ ВИРІШЕНО НА КОРИСТЬ ПРАЦІВНИКІВ Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осо­вий, коментуючи рі­шення Уряду, ухвалені на за­сіданні 28 жовтня ц.р., у яко­му він брав участь, назвав по­зитивним прийняття розпо­рядження Кабінету Міністрів України про уповноваження на представництво інтересів КМУ в колективному трудо­вому спорі між Профспілкою працівників охорони здоров’я України та Урядом.
 
Актуально
  ДОГОВІР «НА ВІСІМ ГОДИН»
ДОГОВІР «НА ВІСІМ ГОДИН» Мінекономіки розро­блено проєкт Зако­ну України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо вре­гулювання деяких нестан­дартних форм зайнятості», що надійшов на розгляд СПО об’єднань профспілок.
 
Що відбувається?
  НАША СИЛА – В ЄДНОСТІ!
НАША СИЛА – В ЄДНОСТІ! 20 жовтня успіш­но відбулася ХХ звітно-ви­борна конфе­ренція Львів­ської обласної організації профспілки працівників осві­ти і науки.
 
Профпанорама
  НА ДП «СХІДГЗК» ГОТОВІ ДО РІШУЧИХ ДІЙ
НА ДП «СХІДГЗК» ГОТОВІ ДО РІШУЧИХ ДІЙ 28 жовтня на ДП «Східний гір­ничо-збагачу­вальний ком­бінат» відбула­ся робоча нарада, участь в якій взяли представники ад­міністрації та профспілково­го комітету, керівники та го­лови профспілок основних підрозділів, профільні фахів­ці управління комбінату. Об­говорювалися шляхи забез­печення стабільної роботи підприємства.
 
Регіональні новини
  «ЛЮДИНА ПРАЦІ МАЄ БУТИ ШАНОВАНОЮ У ДЕРЖАВІ»
«ЛЮДИНА ПРАЦІ МАЄ БУТИ ШАНОВАНОЮ У ДЕРЖАВІ» Напередодні Всесвіт­нього дня дій за гід­ну працю Київська обласна рада проф­спілок провела кру­глий стіл «Про дії соціальних партнерів щодо збереження робочих місць і трудових га­рантій працівників в умовах кризи ринку праці, спричи­неної світовою пандемією COVID-19», у роботі якого взяв участь та виступив по­чесний голова Київської облпрофради Валентин Федоро­вич Кононенко, який 40 ро­ків працював у профспілках і половину з них очолював профспілкове об’єднання Київщини.
 
Спорт
  ДЕБЮТ У СПОРТИВНОМУ ОРІЄНТУВАННІ
ДЕБЮТ У СПОРТИВНОМУ ОРІЄНТУВАННІ На Південному гірничо-збагачу­вальному комбінаті вперше від­булася першість із спортивного орієнтування. Взяти участь у зма­ганнях змогли всі охочі працівни­ки підприємства.
 
Культура
  «КИМ Я ХОЧУ СТАТИ, КОЛИ ВИРОСТУ»
«КИМ Я ХОЧУ СТАТИ, КОЛИ ВИРОСТУ» Другий рік поспіль За­карпатський обласний комітет профспілки працівників держуста­нов (голова Діана Гон­дорчин) організовує та проводить конкурс малюнків для дітей та онуків членів профспілки. Цього­річ темою творчого конкурсу було обрано «Ким я хочу стати, коли виросту».
 
Актуально
  Наталія Землянська: Коронавірус порушив питання, про які профспілки говорять вже давно
Наталія Землянська: Коронавірус порушив питання, про які профспілки говорять вже давно "Пункт перший: роботодавець завжди правий. Пункт другий: якщо роботодавець помиляється, дивись пункт перший". Цю загальну ідею трудових відносин весь 2019 рік просувала третьяково-милованівська неоліберальна команда. Профспілки з переговорами, протестами і залученням міжнародних експертів стверджували протилежне, що «нападати і дискримінувати» не є людиноцентриською політикою
 
Актуально
  ПАН’ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОФСПІЛКИ МОНІТОРЯТЬ СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ
ПАН’ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОФСПІЛКИ МОНІТОРЯТЬ СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ Засідання 15-го Виконавчого комітету Пан’європейської регіональної ради (ПЄРР) Міжнародної конфедерації профспілок відбулось у вір­туальному форматі. У центрі уваги форуму було обговорення наслід­ків пандемії COVID-19, що спрово­кувала кризу в економіці та систе­мі охорони здоров’я, а також полі­тики профспілок з відновлення і формування сталості.
 
Що відбувається?
  БІДНІСТЬ ЗА «ЄВРОСТАНДАРТОМ», АБО БАГАТІ ТЕЖ ПЛАЧУТЬ
БІДНІСТЬ ЗА «ЄВРОСТАНДАРТОМ», АБО БАГАТІ ТЕЖ ПЛАЧУТЬ Згідно з нещодавно опу­блікованими даними Євростату, у 2019 році 21,1% населення Євро­пейського Союзу, що складає 92,4 млн осіб, перебува­ло під загрозою бідності або со­ціальної ізоляції.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

06.06.2021 21:34

06.06.2021 21:34

06.06.2021 21:33

27.05.2021 23:28

27.05.2021 23:28

27.05.2021 23:27

10.05.2021 13:57

10.05.2021 13:47

10.05.2021 13:43

10.05.2021 13:42

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання