« на головну 26.01.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1087)
21
Січень
 
Інтерв’ю
 
Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?

Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Що відбувається?
  ФПУ визначила завдання та особливості своєї роботи на період карантину
ФПУ визначила завдання та особливості своєї роботи на період карантину 1 квітня ухвалено постанову Президії Федерації проф­спілок України «Про осо­бливості організації роботи і завдання Федерації проф­спілок України та її член­ських організацій на період дії карантину в Україні».
 
Актуально
  Люди залишаться без засобів до існування: профспілки закликали Уряд пом’якшити заходи карантину
Люди залишаться без засобів до існування: профспілки закликали Уряд пом’якшити заходи карантину Профспілки Луганщини закликали Ка­бінет Міністрів України змінити умови карантину, щоб дати малому і серед­ньому бізнесу можливість працюва­ти. Відповідне звернення Федерації профспілок Луганської області було направлено Прем’єр-міністру Денису Шмигалю очільником профспілок об­ласті Валерієм Чернишом.
 
Що відбувається?
  «Життєдіяльність країни необхідно терміново відновити, запустивши роботу підприємств»
«Життєдіяльність країни необхідно терміново відновити, запустивши роботу підприємств» Володимир САЄНКО, заступник Голови Федерації профспілок України:
 
Тема номера
  Солідарний захист спілчан в умовах пандемії
Солідарний захист спілчан в умовах пандемії Від початку введення карантинних заходів всеукраїнські проф­спілки та територіаль­ні профоб’єднання за­ймають активну позицію щодо захисту праців­ників під час пандемії коронавірусу.
 
Епіцентр
  ФПУ надала фінансову допомогу спілчанам, постраждалим від інфікування коронавірусом
ФПУ надала фінансову допомогу спілчанам, постраждалим від інфікування коронавірусом Розпорядженням Голови Федерації профспілок України Григорія Осово­го 3 квітня надано фінансову допо­могу Монастириській профспілко­вій організації працівників охорони здоров’я (Тернопільська область) для підтримки членів профорганізації ра­йонної лікарні, які постраждали від інфікування коронавірусом під час виконання протиепідемічних заходів.
 
Актуально
  МОП попереджає про поглиблення нерівності в умовах поширення Covid-19
МОП попереджає про поглиблення нерівності в умовах поширення Covid-19 Як зазначає Міжнародна організація праці, почина­ючи з 80-х років минулого століття, у багатьох кра­їнах відбувається погли­блення прірви у рівні до­ходів, що призводить до несприятливих соціаль­но-економічних наслідків. Пандемія Covid-19 різко висвітлила проблему не­рівності, наслідками якої є не тільки більш високі ри­зики для окремих груп на­селення щодо заражен­ня вірусом, а й проблеми наявності достатніх ре­сурсів для подолання за­хворювання та здатності впоратися із серйозними економічними наслідками хвороби в подальшому.
 
Регіональні новини
  Креативний тандем адміністрації школи та профкому
Креативний тандем адміністрації школи та профкому У сільській Рихтицькій СЗШ І–ІІІ ст. склався кре­ативний тандем адміністрації школи та профко­му. Головою первинки на третю каденцію обра­но авторитетну вчительку української мови та літератури Марію Іванівну Сенюх. Утім, слід за­уважити, що й директором призначена, за ре­зультатами уперше проведеного минулого року на Дрогобиччині професійного конкурсу, ак­тивна в громадській роботі і високопрофесійна вчителька математики та інформатики Наталія Іванівна Жук. Тож головною запорукою їх креа­тивної співпраці є мудрість, взаємоповага, вбо­лівання за людей і справу.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Санаторії «Укрпрофоздоровниці» почали приймати українців на обсервацію
Санаторії «Укрпрофоздоровниці» почали приймати українців на обсервацію 5 квітня Одеська обласна державна адміністрація визначи­ла «Клінічний санаторій ім. Пирогова» (санаторій «Куяльник») об’єктом обсервації для громадян України, які повертаються з-за кордону в Одеській області. Санаторій прийматиме людей для проходження обсервації терміном на 14 діб з дотриманням вимог та рекомендацій Головного державного санітарного лі­каря України.
 
Що відбувається?
  Профспілки вимагають від уряду зупинити просування законопроєкту «Про працю»
Профспілки вимагають від уряду зупинити просування законопроєкту «Про працю» Голова Федерації проф­спілок України Григорій Осовий надіслав листа Прем’єр-міністру Укра­їни Денису Шмигалю та міністру розвитку еко­номіки, торгівлі та сіль­ського господарства Іго­рю Петрашку з вимогою зупинити повторно на­правлений на погоджен­ня СПО профспілок сум­нозвісний законопроєкт «Про працю» як такий, що суперечить Консти­туції України й актам міжнародного права.
 
Тема номера
  Як пережити пандемію?
Як пережити пандемію? «Сьогодні запропоновані Урядом зміни до Держбюджету країни на 2020 рік не підтримано Верховною Радою. Є до нього чимало зауважень і у профспі­лок. Однак навіть за нинішніх умов лише другого етапу розгортання панде­мії секвестр видатків і погіршення соціально економічної ситуації говорить про неминучу кризу: падіння ВВП на 3,9 % замість зростання на 3,7%, зрос­тання інфляції і рівня безробіття, зменшення середньомісячної зарплати з 12,5 тис. грн до 11,0 тис. і падіння реальної зарплати з урахуванням індексу цін на 0,3%», – зазначив у своєму блозі Голова ФПУ Григорій ОСОВИЙ.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

24.01.2021 21:07

24.01.2021 21:06

02.01.2021 15:47

02.01.2021 15:46

20.12.2020 22:38

20.12.2020 22:37

20.12.2020 22:37

20.12.2020 21:58

27.11.2020 13:53

27.11.2020 13:52

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання