« на головну 21.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Профпанорама
  «БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ + БЕЗПЕКА. СТВОРЮЄМО РОБОЧИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК»
«БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ + БЕЗПЕКА. СТВОРЮЄМО РОБОЧИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК» Під такою назвою в Києві на території Міжнародного ви­ставкового центру в зоні Міжнародної спеціалізованої ви­ставки «Комун-Тех» відбулася панельна дискусія , яка зібрала понад 70 учасників.
 
Інтерв`ю
  МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ» Як на непростому шляху розпаду Ра­дянського Союзу, відмови від планової економіки, в умовах спаду виробництва, ліквідації підприємств, масово­го безробіття профспілкам Кіровоградщини вда­лося вижити? Про це – наша розмова з го­ловою ФПО Макси­мом Баланенком.
 
Регіональні новини
  ДІАЛОГИ З НАРДЕПАМИ
ДІАЛОГИ З НАРДЕПАМИ У Львівському профспіл­ковому Будинку вчених з ініціативи обласної орга­нізації освітянської профспілки, яку очолює Марія Яцейко, та за під­тримки профільного де­партаменту облдержад­міністрації і її керівника Олега Паски, відбулася зустріч профактиву, ке­рівників освітніх закла­дів з народними депута­тами від Львівщини На­талею Піпою, Олегом Си­нюткою, помічником на­родного депутата Ми­хайла Цимбалюка про­фесором «Львівської по­літехніки» Уляною Пар­пан.
 
Юридична сторінка
  ПРО ДИСТАНЦІЙНУ РОБОТУ ТА ВІДРЯДЖЕННЯ
ПРО ДИСТАНЦІЙНУ РОБОТУ ТА ВІДРЯДЖЕННЯ Працівникам, яких направля­ють у відрядження, виплачу­ють: добові за час перебуван­ня у відрядженні, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму жилого приміщення в поряд­ку і розмірах, установлюва­них законодавством.
 
Суспільство
  «НЕВИЦЬКИЙ ЗАМОК» ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ
«НЕВИЦЬКИЙ ЗАМОК» ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ Завдяки ініціативі керівництва Оноків­ської сільської ради (голова Марія Ко­валь), депутатського корпусу у Закарпатті відкрилася Спортив­на академія «Неви­цький замок» Оно­ківської сільської ради.
 
Офіційно
  ЗАЯВА СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ «НАСТАВ ЧАС ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ»
ЗАЯВА СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ «НАСТАВ ЧАС ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ» Щороку 7 жовтня відзначається Всесвіт­ній день дій за гідну працю, який за ініціативи Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) та підтримки Міжнародної організації праці (МОП) проводиться з 2008 року. Проф­спілки на всіх континентах традиційно про­водять різноманітні заходи, щоб привернути увагу урядів і роботодавців до проблем на ринку праці та соціально-економічного ста­новища робітників і посилити боротьбу за трудові права.
 
Тема номера
  ПІДСУМКИ ПЕРЕБУВАННЯ МІСІЇ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ ПРОФСПІЛОК
ПІДСУМКИ ПЕРЕБУВАННЯ МІСІЇ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ ПРОФСПІЛОК 3 жовтня у Києві в «Укрінформі» відбулась пресконференція на тему: «Про підтримку українських профспілок європейськими соціаль­ними партнерами».
 
Профспілки за кордоном
  ЗАКЛИК ДО ДІЇ: ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ 2023
ЗАКЛИК ДО ДІЇ: ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ 2023 Європейська конфедера­ція профспілок (ЄКП) на­передодні 7 жовтня – Всесвітнього дня дій за гідну працю наголошує на необхідності посилення колективних переговорів, забезпечення прав лю­дей, які працюють через онлайн-платформи, та ви­могах гідної оплати праці.
 
Спецвипуск
  ГІДНА ЗАРПЛАТА – ЗАПОРУКА ГІДНОЇ ПРАЦІ!
ГІДНА ЗАРПЛАТА – ЗАПОРУКА ГІДНОЇ ПРАЦІ! Одним із пріоритетних за­вдань профспілок залиша­ється забезпечення гідної оплати праці та достатнього життєвого рівня для праців­ника та його сім`ї в умовах стрімкого зростання цін та замороження основних дер­жавних соціальних стандар­тів і гарантій.
 
Спецвипуск
  РЕФОРМУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ
РЕФОРМУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ Здійснено правову експертизу по­над 1000 проєктів НПА, з них по 380 – підготовлено застереження, заува­ження, не погоджено та надано пропо­зиції. Взяли участь у 72 засіданнях Комі­тету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, у 3 слухан­нях у Комітеті та 15 засіданнях «кру­глих столів», організованих Комітетом.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання