« на головну 25.10.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1074)
08
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Тема номера
  «Антикризовий» кошторис
«Антикризовий» кошторис 13 квітня на позачерговому за­сіданні Верховна Рада ухвалила зміни до Державного бюджету України на 2020 рік для вжит­тя ефективних заходів з ней­тралізації негативних наслідків поширення коронавірусної ін­фекції COVID-19 та підтримки економічної активності в країні. Президент Володимир Зелен­ський уже підписав Закон.
 
Профпанорама
  Пропозиції профспілок щодо створення інституту гарантування зарплат враховано
Пропозиції профспілок щодо створення інституту гарантування зарплат враховано «Народні депутати під­тримали пропозиції профспілок щодо ство­рення інституту гаран­тування виплат заро­бітної плати у випадку неплатоспроможнос­ті роботодавця», – про це повідомив Голова Федерації профспілок України Григорій Осо­вий на персональній сторінці у соціальній мережі Facebook.
 
Що відбувається?
  Атомпрофспілка передала медикам засоби спецзахисту та тест-набори COVID-19
Атомпрофспілка передала медикам засоби спецзахисту та тест-набори COVID-19 Атомпрофспілка передала до відділу охорони здоров’я ВП «Запорізька АЕС» та Енергодар­ської медико-санітарної частини спецзасоби захисту та експрес-тести, що вкрай необхідні медпрацівникам під час роботи з пацієнтами, які мають підозру на захворювання COVID-19.
 
Регіональні новини
  Профспілка працівників держустанов: усіма засобами проти COVID-19
Профспілка працівників держустанов: усіма засобами проти COVID-19 В умовах введення карантину і надзвичайної ситуації у краї­ні Закарпатська обласна орга­нізація профспілки працівни­ків державних установ (голова Діана Гондорчин) організувала свою роботу в новому форматі.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Переваги обсервації в санаторіях ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»
Переваги обсервації в санаторіях ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» – найбільше об’єднання сана­торіїв і санаторно-курортних комплексів в Україні. Наразі 15 санаторіїв, що входять до скла­ду акціонерного товариства, мають можливість працювати в режимі забезпечення обсер­вації для громадян України, які повертаються з-за кордону.
 
Що відбувається?
  ФПУ визначила завдання та особливості своєї роботи на період карантину
ФПУ визначила завдання та особливості своєї роботи на період карантину 1 квітня ухвалено постанову Президії Федерації проф­спілок України «Про осо­бливості організації роботи і завдання Федерації проф­спілок України та її член­ських організацій на період дії карантину в Україні».
 
Актуально
  Люди залишаться без засобів до існування: профспілки закликали Уряд пом’якшити заходи карантину
Люди залишаться без засобів до існування: профспілки закликали Уряд пом’якшити заходи карантину Профспілки Луганщини закликали Ка­бінет Міністрів України змінити умови карантину, щоб дати малому і серед­ньому бізнесу можливість працюва­ти. Відповідне звернення Федерації профспілок Луганської області було направлено Прем’єр-міністру Денису Шмигалю очільником профспілок об­ласті Валерієм Чернишом.
 
Що відбувається?
  «Життєдіяльність країни необхідно терміново відновити, запустивши роботу підприємств»
«Життєдіяльність країни необхідно терміново відновити, запустивши роботу підприємств» Володимир САЄНКО, заступник Голови Федерації профспілок України:
 
Тема номера
  Солідарний захист спілчан в умовах пандемії
Солідарний захист спілчан в умовах пандемії Від початку введення карантинних заходів всеукраїнські проф­спілки та територіаль­ні профоб’єднання за­ймають активну позицію щодо захисту праців­ників під час пандемії коронавірусу.
 
Епіцентр
  ФПУ надала фінансову допомогу спілчанам, постраждалим від інфікування коронавірусом
ФПУ надала фінансову допомогу спілчанам, постраждалим від інфікування коронавірусом Розпорядженням Голови Федерації профспілок України Григорія Осово­го 3 квітня надано фінансову допо­могу Монастириській профспілко­вій організації працівників охорони здоров’я (Тернопільська область) для підтримки членів профорганізації ра­йонної лікарні, які постраждали від інфікування коронавірусом під час виконання протиепідемічних заходів.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.10.2020 22:42

11.10.2020 22:21

04.10.2020 22:28

04.10.2020 22:27

04.10.2020 22:21

04.10.2020 22:10

04.10.2020 22:00

04.10.2020 21:59

29.09.2020 12:43

29.09.2020 12:42

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання