« на головну 18.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Суспільство
  ДЕНЬ РИБАЛКИ З КОРИСТЮ ДЛЯ ЗСУ
ДЕНЬ РИБАЛКИ З КОРИСТЮ ДЛЯ ЗСУ Днями на Хмельницькій АЕС відбулися змагання на Кубок «Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС» з лову хижої риби з човна, які приурочили до Дня рибал­ки та провели для під­тримки ЗСУ.
 
Збагачуємо здоров`ям
  ПОВЕРНУТИ СВІДОМІСТЬ ДІТЕЙ ДО МИРУ
ПОВЕРНУТИ СВІДОМІСТЬ ДІТЕЙ ДО МИРУ Оздоровити дітей членів профспілки – найвідповідальніша частина реалізації програми оздоров­лення Закарпатської облпрофспілки пра­цівників освіти і нау­ки України.
 
Актуально
  ФПУ – ЗА ПІДТРИМКУ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ
ФПУ – ЗА ПІДТРИМКУ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ ФПУ отримала відповідь Міненерго щодо підвищення тарифів на електричну енергію для по­бутових споживачів.
 
Тема номера
  ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМАЛИ ПОЛІТИКУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, СПРЯМОВАНУ НА ПОДОЛАННЯ «ДЕШЕВОЇ РОБОЧОЇ СИЛИ»
ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМАЛИ ПОЛІТИКУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, СПРЯМОВАНУ НА ПОДОЛАННЯ «ДЕШЕВОЇ РОБОЧОЇ СИЛИ» Рада ФПУ, яка зібралась на своє засідання 29 черв­ня ц.р. у Києві у Будинку профспілок, обговорила стан виконання рішень ви­борних органів Федерації, зокрема щодо структур­них змін у ФПУ та актуалі­зації своїх завдань в умо­вах війни та курсу України на євроінтеграцію. Засі­дання вів Голова ФПУ Гри­горій Осовий.
 
Профспілки за кордоном
  ГРОМАДСЬКІ ПОСЛУГИ – КЛЮЧ ДО ЄВРОПИ «ЗА МЕЖАМИ ЗРОСТАННЯ»
ГРОМАДСЬКІ ПОСЛУГИ – КЛЮЧ ДО ЄВРОПИ «ЗА МЕЖАМИ ЗРОСТАННЯ» Європа повинна відмовитися від повернен­ня до жорсткої економії і підтримати працівників, які сприяють соціальному добробуту.
 
Профпанорама
  ЗВЕРНЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ФПУ ДО МІЖНАРОДНИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
ЗВЕРНЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ФПУ ДО МІЖНАРОДНИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ Дорогі брати і сестри! Ми, Молодіжна рада Федерації профспілок України, звертаємось до всіх наших братів і сестер з міжнародних профспілкових організацій!
 
Профпанорама
  ОРГПОБУДОВА ПРОФСПІЛОК І ЗБЕРЕЖЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ПРОФОРГАНІЗАЦІЙ
ОРГПОБУДОВА ПРОФСПІЛОК І ЗБЕРЕЖЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ПРОФОРГАНІЗАЦІЙ У рамках реалізації проєкту Міжнародної організації праці (МОП) для України щодо забезпечення інституційної стійкості сторін соціального діалогу та забезпечення прогре­су розвитку економіки і соціального добро­буту людей 26 червня в Києві у Будинку профспілок відбулась профспілкова дискусія.
 
Регіональні новини
  ТАРИФ ПІДВИЩИЛИ, А ПРО ДИФЕРЕНЦІАЦІЮ ЗАБУЛИ
ТАРИФ ПІДВИЩИЛИ, А ПРО ДИФЕРЕНЦІАЦІЮ ЗАБУЛИ Президія Федерації про­фесійних спілок Кірово­градської області, усві­домлюючи невідворот­ність підвищення цін на електроенергію з причини завдання надзвичайно великих втрат енергопос­тачальним компаніям в результаті ворожих об­стрілів енергетичних об’єктів на початку року, вважає неприпустимою відміну їх диференціації. Свою точку зору з цього приводу Президія ФПО висловила у листі до Прем’єр-міністра України.
 
Юридична сторінка
  ПРО ВІДПУСТКУ У ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ
ПРО ВІДПУСТКУ У ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ Чи маю я право продо­вжити працювати і піти у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами пізніше, ніж вказано у медичному висновку (лікарняно­му)?
 
Суспільство
  УКРАЇНСЬКІ ПРАПОРИ – НА КАРПАТСЬКІЙ ВЕРШИНІ
УКРАЇНСЬКІ ПРАПОРИ – НА КАРПАТСЬКІЙ ВЕРШИНІ Первинка Івано-Франківського міськвиконкому минулими вихідних здійснила неза­бутню мандрівку на Чор­ногірський хребет.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання