« на головну 25.10.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1074)
08
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Профпанорама
  Члени профспілок розпочали мобілізацію з метою захисту своїх прав та інтересів
Члени профспілок розпочали мобілізацію з метою захисту своїх прав та інтересів Василь Андреєв, Голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України
 
Профпанорама
  Три роки без зарплати
Три роки без зарплати Кілька десятків співробітників Костянтинів­ського державного науково-виробничого під­приємства «Кварсит» вийшли 1 травня на пікет проти багатомільйонних боргів із зарплати.
 
Профпанорама
  Вимагаємо виключити ДП «Антонов» з переліку підприємств, що підлягають приватизації
Вимагаємо виключити ДП «Антонов» з переліку підприємств, що підлягають приватизації Київська міська рада проф­спілок звернулася до Пре­зидента України та Уряду з вимогою призупинити де­структивну трансформацію структури Державного кон­церну «Укроборонпром», а також забезпечити збере­ження авіаційної промис­ловості та її флагмана – ДП «Антонов».
 
Інтерв`ю
  Марія Яцейко: «Потреба в профспілці посилюється»
Марія Яцейко: «Потреба в профспілці посилюється» Якби не пандемія, то у Львівській обласній ор­ганізації профспілки працівників освіти і нау­ки завершувалася б звітно-виборна кампанія. Форс-мажорні обставини в країні й у світі пе­рервали її, коли етапні зібрання пройшли в по­ловині районних, міських і майже у 90% ви­шівських первинних організацій працівників. Майже у всіх побувала лідерка обласної осві­тянської профспілки, член президії ЦК галузе­вої профспілки, член робочих груп та комісій від профспілки на всеукраїнському рівні Марія Яцейко.
 
Регіональні новини
  Критична ситуація з фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я: цілеспрямований обман або глибокий прорахунок?
Критична ситуація з фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я: цілеспрямований обман або глибокий прорахунок? Профспілчани-медпрацівники Рівненської облас­ті звернулись до Президента України Володими­ра Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмига­ля, міністра охорони здоров’я Максима Степанова, народних депутатів України щодо критичної ситу­ації з фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я та оплатою праці медичних працівників.
 
Що відбувається?
  Тільки спільними зусиллями можна подолати пандемію
Тільки спільними зусиллями можна подолати пандемію На Дніпропетровщи­ні триває збір коштів до Фонду допомоги медзакладам та особисто їх персоналу, який було створено за ініціативи обкому профспілки ме­диків (Ольга Валевська), облпрофоб’єднанням (Ві­талій Дубіль), Федерації організацій роботодавців (Віктор Сергеєв).
 
Що відбувається?
  «Жовтень» прийняв нову групу українців
«Жовтень» прийняв нову групу українців Група українців, які прибули спецрейсом з Мая­мі (США) в Київ, проходять обсервацію в Клініч­ному санаторії «Жовтень».
 
Актуально
  ЗАЯВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БЕЗПЕКИ І ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ
ЗАЯВА  ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ  СПІЛОК  УКРАЇНИ ДО  ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ  БЕЗПЕКИ І ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я      НА РОБОТІ Україна і 185 країн світу, що входять до Міжнародної організації праці, 28 квітня відзначають Всесвітній день безпеки і охорони здоров’я на роботі.
 
Офіційно
  «Єдиний світ: робочі місця, доходи і соціальний захист!»
«Єдиний світ: робочі місця, доходи і соціальний захист!» Звернення Федерації профспілок України з нагоди Дня праці
 
Актуально
  Не коронавірус страшний і смертельний, а те, що робиться під його прикриттям
Не коронавірус страшний і смертельний, а те, що робиться під його прикриттям Володимир САЄНКО, заступник Голови Федерації профспілок України:
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.10.2020 22:42

11.10.2020 22:21

04.10.2020 22:28

04.10.2020 22:27

04.10.2020 22:21

04.10.2020 22:10

04.10.2020 22:00

04.10.2020 21:59

29.09.2020 12:43

29.09.2020 12:42

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання