« на головну 21.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Тема номера
  УКРАЇНУ ЗАЛУЧИЛИ ДО ЕКОНОМІЧНО-СОЦІАЛЬНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА
УКРАЇНУ ЗАЛУЧИЛИ ДО ЕКОНОМІЧНО-СОЦІАЛЬНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА Під час офіційного візиту делегації Європейського економічного і соціаль­ного комітету (ЄЕСК) до Києва у столичному Бу­динку профспілок відбу­лась робоча зустріч ке­рівництва ФПУ та СПО репрезентативних об’єднань профспілок на національному рівні з де­легацією ЄЕСК на чолі з її Президентом Олівером Рьопке.
 
Профпанорама
  РАДІ ПРОФСПІЛОК ІВАНО- ФРАНКІВЩИНИ – 75 РОКІВ
РАДІ ПРОФСПІЛОК ІВАНО- ФРАНКІВЩИНИ – 75 РОКІВ З нагоди ювілейної дати відбулося уро­чисте засідання Ради профспілок Івано- Франківської області за участі голів облас­них організацій галу­зевих профспілок, членів Ради, соціаль­них партнерів, акти­вістів та ветеранів профспілкового руху. В його роботі взяв участь та виступив Голова ФПУ Григорій Осовий.
 
Інтерв`ю
  ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ
ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ Напередодні прове­дення IV Міжнарод­ного форуму «Люд­ський капітал: нави­чки для майбутнього», ми взяли ексклюзив­не інтерв’ю для газети «Профспілкові вісті» у голови Національного агентства кваліфіка­цій Юрія Баланюка.
 
Регіональні новини
  МОЛОДЬ ОБГОВОРИЛА МАЙБУТНЄ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ
МОЛОДЬ ОБГОВОРИЛА МАЙБУТНЄ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ «Молодь – майбутнє профспілкового руху» – саме за такою темою у Тернополі відбулася вступна сесія з кандида­тами до молодіжної ради Тернопільської облоргані­зації профспілки освітян.
 
Юридична сторінка
  ПРО НЕЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ СТЯГНЕННЯ
ПРО НЕЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ СТЯГНЕННЯ – Щодо яких платників по­датків контролюючі орга­ни не застосовують заходи стягнення, передбачені Податковим кодексом України?
 
Суспільство
  НОВИЙ ХАБ НЕФОРМАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ОСВІТИ
НОВИЙ ХАБ НЕФОРМАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ОСВІТИ Днями в ДНЗ «Полтавсь­ке вище міжрегіональне професійне училище» стартував новий хаб неформальної професійної будівельної освіти для 21 слухача по професії лицювальник-плиточник.
 
Спорт
  ОСВІТЯНИ ЗМАГАЛИСЯ У ЗАКАРПАТТІ
ОСВІТЯНИ ЗМАГАЛИСЯ У ЗАКАРПАТТІ Третій завершальний етап циклу спортив­но-патріотичних зма­гань серед працівни­ків закладів та уста­нов освіти – членів обласної організації профспілки освітян – відбувся в обласному центрі Закарпаття.
 
Що відбувається?
  УГОДІ З МОЛДОВОЮ – ТАК, КОНТРОЛЮ ЧЛЕНСТВА – НІ!
УГОДІ З МОЛДОВОЮ – ТАК, КОНТРОЛЮ ЧЛЕНСТВА – НІ! 24 жовтня ц.р. у Будинку профспілок у Києві відбу­лося чергове засідання президії Федерації проф­спілок України.
 
Особистість
  ПОКИ ЧОЛОВІК ВОЮЄ, ЖІНКА ВОЛОНТЕРИТЬ
ПОКИ ЧОЛОВІК ВОЮЄ, ЖІНКА ВОЛОНТЕРИТЬ Профспілкова родина з початком повномасштаб­ного вторгнення була за­лучена до допомоги і внутрішньо переміщеним особам, які рятували свої родини та виїжджали в безпечніші регіони нашої країни, і військовим, які стали на захист держави з перших днів.
 
Профспілки за кордоном
  ПРОФСПІЛКИ В ІТАЛІЇ ОБГОВОРИЛИ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ
ПРОФСПІЛКИ В ІТАЛІЇ ОБГОВОРИЛИ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ Як повідомив заступник Го­лови ФПУ Олександр Шубін, делегація ФПУ провела ро­бочі переговори із юридич­ними радниками міністра з питань економічної дипло­матії та розвитку МЗС Італії Марко Рого.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання