« на головну 01.10.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1226)
07
Вересень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Суспільство
  ВІЙСЬКОВИЙ МЕДИК «СОКІЛ» НА ПЕРЕДОВІЙ ОТРИМАВ МЕДАЛЬ «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ПРИКАРПАТТЯМ»
ВІЙСЬКОВИЙ МЕДИК «СОКІЛ» НА ПЕРЕДОВІЙ ОТРИМАВ МЕДАЛЬ «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ПРИКАРПАТТЯМ» На початку повномасштабної війни директор КНП «Яремчанська центральна міська лікарня» Олександр Соколюк з березня 2022-го вступив до лав ЗСУ і став командиром евакуаційної групи 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Капітан з позивним «Сокіл», в минулому році нагороджений орденом Богдана Хмельницького.
 
Що відбувається?
  ДЕРЖДОПОМОГА ЗА ШКОДУ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ
ДЕРЖДОПОМОГА ЗА ШКОДУ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ Держслужбовці та працівники критичної інфраструктури от­римають одноразову допомо­гу 200-800 тис. грн за шкоду внаслідок війни.
 
Профспілки за кордоном
  ГЕНРАДА МКП РОЗГЛЯНУЛА ЗВІТ СПЕЦІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ГЕНРАДА МКП РОЗГЛЯНУЛА ЗВІТ СПЕЦІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ Генеральна рада МКП зібралася, щоб розгляну­ти звіт Спеціальної комісії, створеної Гене­ральною радою в січні для розслідування об­ставин, пов`язаних зі зви­нуваченнями, висунути­ми проти Генерального секретаря МКП Луки Вісентіні, включаючи ре­зультати зовнішнього ау­диту, а також інші питан­ня, в тому числі фінансові правила і процедури МКП, проведення виборів тощо.
 
Епіцентр
  МИ Є СВІДКАМИ РОЗПАДУ СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ
МИ Є СВІДКАМИ РОЗПАДУ СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ У Європі занепокоєні суперечливими тру­довими реформами в нашій країні, атаками на профспілки і нама­ганням викреслити їх з процесу реформ.
 
Профпанорама
  ПРОФБУД РОЗВИВАЄ ХАБИ
ПРОФБУД РОЗВИВАЄ ХАБИ Профспілкова ініціатива запровадження коротко­строкових курсів для на­вчання мікронавичкам у будівництві зацікавила не тільки слухачів курсів, а й нових партнерів.
 
Інтерв`ю
  ЦЯ МОТИВАЦІЯ НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ
ЦЯ МОТИВАЦІЯ НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ Мені часто доводилось ставити питання про­флідерам і спілчанам, що для них важливе в перебуванні в проф­спілкових рядах? Га­даю одразу здогадає­тесь, яка була відпо­відь, бо і Вам це, насам­перед, сплине на думку: поїздки рідним краєм, відпочинок гуртом, по­ходи в театр. Ніхто не заперечить про бороть­бу профспілок за робочі місця, оплату і умови праці. Але культ- масова діяльність, ма­буть, витікає з менталі­тету українців як наро­ду емоційного. Отже, поговоримо про те, що нам до душі. Наш діа­лог – з головним ін­спектором з питань культпросвітньої робо­ти Об’єднання профспі­лок Львівщини Лари­сою Миколаївною Акі­мовою.
 
Регіональні новини
  ДБАЮТЬ ПРО ПРЕСТИЖ ПЕДАГОГІВ
ДБАЮТЬ ПРО ПРЕСТИЖ ПЕДАГОГІВ Львівська облорганізація профспілки освіти і нау­ки, яку очолює Марія Яцейко, провела розши­рене online-засідання Президії за участі членів Секції середньої, дошкільної та позашкільної освіти.
 
Юридична сторінка
  СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ДЛЯ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ
СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ДЛЯ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ Якими нормативно-пра­вовими актами визначе­но статус жінки, яка виховує і утримує дити­ну сама, і як його підтвердити? Чи передбачені для оди­ноких матерів додаткові гарантії при прийнятті на роботу та звільненні з роботи? Чи встановлюється для них випробувальний термін?
 
Суспільство
  «УЧИТЕЛЬ РОКУ–2023»
«УЧИТЕЛЬ РОКУ–2023» На Закарпатті вшанували освітян краю – переможців і лауреатів першого туру всеукраїн­ського конкурсу «Учитель року – 2023».
 
Суспільство
  КВАДРОКОПТЕРИ – ДЛЯ БРИГАДИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
КВАДРОКОПТЕРИ – ДЛЯ БРИГАДИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ 5 потужних, компактних, удо­сконалених літальних апаратів MAVIC для зйомки професіональних відео і фото з висоти до 6 тис. метрів закупле­но від імені колективу ДП НАЕК «Енергоатом» і передано голо­вою ППО енергокомпанії Олексієм Личем представникові Першої окремої бригади спеціального призна­чення ім. Івана Богуна.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

10.07.2023 23:08

10.07.2023 23:07

27.06.2023 21:16

27.06.2023 21:16

27.06.2023 20:54

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання