« на головну 18.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО ТЕРИТОРІАЛЬНУ УГОДУ НА НОВИЙ СТРОК
ПІДПИСАНО ТЕРИТОРІАЛЬНУ УГОДУ НА НОВИЙ СТРОК 27 жовтня в Київ­ській міській державній ад­міністрації відбулась уро­чиста церемонія підписання Територіальної угоди на 2021–2023 роки.
 
Регіональні новини
  НА «АРСЕЛОРМІТТАЛ» ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТУ
НА «АРСЕЛОРМІТТАЛ» ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТУ 22 жовтня відбу­лась конфе­ренція трудо­вого колекти­ву ПАТ «Арсе­лорМіттал Кривий Ріг».
 
Регіональні новини
  ПАТРІАРХ ПРОФСПІЛКОВОГО ТУРИЗМУ ОЛЕКСАНДРУ ШЕПІТЬКУ – 85 РОКІВ
ПАТРІАРХ ПРОФСПІЛКОВОГО ТУРИЗМУ ОЛЕКСАНДРУ ШЕПІТЬКУ – 85 РОКІВ Нинішній 2021 рік осо­бливо знаменний для Олександра Павлови­ча Шепітька, адже разом з усім народом він відсвяткував наше за­гальнонаціональне свято – 30-річчя Незалежності Укра­їнської держави, а разом з ро­диною та друзями відзначив свій пам’ятний ювілей – 85 років насиченого і щасливо­го життя.
 
Регіональні новини
  УЧИТЕЛЬ МАЄ ВЕЛИКЕ ПРИЗНАЧЕННЯ В СУСПІЛЬСТВІ
УЧИТЕЛЬ МАЄ ВЕЛИКЕ ПРИЗНАЧЕННЯ В СУСПІЛЬСТВІ У Львіському профспілко­вому Будинку вчених відбулося урочисте від­значення Дня вчителя.
 
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО НОВУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ УГОДУ
ПІДПИСАНО НОВУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ УГОДУ Соціальні партнери на Дні­пропетровщині підписа­ли нову Територіальну угоду на період до 2025 року.
 
Регіональні новини
  БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ – СПІЛЬНА СПРАВА
БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ – СПІЛЬНА СПРАВА Внесення на розгляд другого засідання Міжгалузевої ради Дніпропетровського обласно­го об’єднання профспілок спільно з колегією Головного управління Держпраці в Дніпропе­тровській області питання щодо ста­ну безпеки праці на підприємствах області не є випадковим.
 
Регіональні новини
  СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ПРОТИДІЮТЬ НЕЗАДЕКЛАРОВАНІЙ ПРАЦІ
СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ПРОТИДІЮТЬ НЕЗАДЕКЛАРОВАНІЙ ПРАЦІ У Федерації проф­спілок Хмель­ницької області під керівни­цтвом директора Хмельницького обласно­го центру зайнятості Сер­гія Черешні відбулася на­рада за участю першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Тюріна, Голови Федера­ції профспілок Хмель­ницької області Олега Сковороднікова, началь­ника Управління Держпраці у Хмельницькій об­ласті Олександра Малю­зіна, керівного складу об­ласного, директорів фі­лій Хмельницького ОЦЗ, Кам’янець-Подільського та Хмельницького місь­ких центрів зайнятості.
 
Регіональні новини
  ПЕРВИНКАМ – ОСОБЛИВУ УВАГУ
ПЕРВИНКАМ – ОСОБЛИВУ УВАГУ 11 травня відбу­лось чергове за­сідання прези­дії Федерації профспілок Рів­ненської області, де було роз­глянуто нагальні питання розвитку профспілкового руху області, зокрема:
 
Регіональні новини
  «ВІДДАЙТЕ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ ТЕАТРАМ»
«ВІДДАЙТЕ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ ТЕАТРАМ» 22 березня проф­спілкові орга­нізації харків­ських кому­нальних теа­трів організували мітинг працівників театрів області на захист трудових та соці­ально-економічних прав. Пе­ред будівлею Харківської об­ласної держадміністрації зі­бралися протестувальники – працівники харківських теа­трів та студенти, обурені ци­нічним порушенням їхніх трудових прав з боку влади.
 
Регіональні новини
  ЯК ПОПЕРЕДИТИ СОЦІАЛЬНИЙ КОНФЛІКТ?
ЯК ПОПЕРЕДИТИ СОЦІАЛЬНИЙ КОНФЛІКТ? Перше в цьому році засідання територіаль­ної тристо­ронньої соці­ально-економічної ради Рівненської області від­булося в дещо нетради­ційному форматі: замість усталеного звіту сторін- учасників про роботу за певний період, присутні члени ради і запрошені взяли участь в обгово­ренні гарячих, як їх оха­рактеризував, відкрива­ючи засідання, голова ФПО Микола Шершун, тем. А саме: про мініміза­цію негативних наслідків масових вивільнень пра­цівників бюджетної сфе­ри у зв’язку із зміною ад­міністративно-територі­ального устрою в області та про подальше вдоско­налення тарифної політи­ки у сфері енергетики та комунальних послуг.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання