« на головну 18.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  ПРАЦІВНИКИ «ЕЛЬВОРТІ» ВИМАГАЮТЬ ЗАКОНУ ПРО ЛОКАЛІЗАЦІЮ
ПРАЦІВНИКИ «ЕЛЬВОРТІ» ВИМАГАЮТЬ ЗАКОНУ ПРО ЛОКАЛІЗАЦІЮ У ПАТ «Ельворті» (м.Кропивницький) відбулися збори тру­дового колективу за участю первинної організації профспілки, на яких було зібрано підписи під Зверненням до Прези­дента, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України. Зібрання відбулося під гаслом «Досить годувати економіку інших країн! За­безпечимо розвиток націо­нальної промисловості!»
 
Регіональні новини
  ПРОФСПІЛКИ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ ДО МІСЦЕВИХ РАД
ПРОФСПІЛКИ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ ДО МІСЦЕВИХ РАД 10 вересня від­булося чет­верте засі­дання ради Федерації профспілок Черкаської області з таким порядком денним:
 
Регіональні новини
  АВТОПЕРЕВІЗНИКИ ГОТУЮТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ
АВТОПЕРЕВІЗНИКИ ГОТУЮТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ Делегати звітно-ви­борної конференції Дніпропетровської обласної організа­ції профспілки пра­цівників автотранспорту та шляхового господарства під­били підсумки роботи за ми­нуле п’ятиріччя та визначи­ли нові завдання на майбут­нє, спрямовані на посилення захисту соціально-економіч­них прав та інтересів членів профспілки.
 
Регіональні новини
  У фокусі – ефективний захист прав працівників
У фокусі – ефективний захист прав працівників 20 серпня на XXVI Київській обласній звітно-виборній конференції профспілок було обговорено роботу об­ласної ради профспілок за останні 5 років та завдан­ня на наступний період.
 
Регіональні новини
  Волинські профспілки відстояли робочі місця в період карантину
Волинські профспілки відстояли робочі місця в період карантину 5 серпня Федерація проф­спілок Волинської області провела VII звітно-виборну конференцію з дотриман­ням необхідних карантин­них заходів.
 
Регіональні новини
  «Молодість. Активність. Профспілка»
«Молодість. Активність. Профспілка» Практика проведен­ня чернігівських проф­спілкових літніх таборів була відзначена на рівні обласної влади.
 
Регіональні новини
  Підписано Територіальну угоду
Підписано Територіальну угоду З огляду на прийняття Ге­неральної угоди на 2019- 2021 роки та втрату акту­альності діючої в області Територіальної угоди, со­ціальні партнери з лип­ня минулого року розпо­чали переговори щодо укладення важливого до­кумента на новий термін. Після активного обгово­рення та погодження сто­ронами взятих зобов’язань у травні угоду на 2020– 2022 роки підписано.
 
Регіональні новини
  Критична ситуація з фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я: цілеспрямований обман або глибокий прорахунок?
Критична ситуація з фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я: цілеспрямований обман або глибокий прорахунок? Профспілчани-медпрацівники Рівненської облас­ті звернулись до Президента України Володими­ра Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмига­ля, міністра охорони здоров’я Максима Степанова, народних депутатів України щодо критичної ситу­ації з фінансовим забезпеченням закладів охорони здоров’я та оплатою праці медичних працівників.
 
Регіональні новини
  Профспілка працівників держустанов: усіма засобами проти COVID-19
Профспілка працівників держустанов: усіма засобами проти COVID-19 В умовах введення карантину і надзвичайної ситуації у краї­ні Закарпатська обласна орга­нізація профспілки працівни­ків державних установ (голова Діана Гондорчин) організувала свою роботу в новому форматі.
 
Регіональні новини
  Креативний тандем адміністрації школи та профкому
Креативний тандем адміністрації школи та профкому У сільській Рихтицькій СЗШ І–ІІІ ст. склався кре­ативний тандем адміністрації школи та профко­му. Головою первинки на третю каденцію обра­но авторитетну вчительку української мови та літератури Марію Іванівну Сенюх. Утім, слід за­уважити, що й директором призначена, за ре­зультатами уперше проведеного минулого року на Дрогобиччині професійного конкурсу, ак­тивна в громадській роботі і високопрофесійна вчителька математики та інформатики Наталія Іванівна Жук. Тож головною запорукою їх креа­тивної співпраці є мудрість, взаємоповага, вбо­лівання за людей і справу.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання