« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  ПРОФСПІЛКИ ЕФЕКТИВНО ВИРІШУЮТЬ ПРОБЛЕМИ СПІЛЧАН В УМОВАХ ВІЙНИ
ПРОФСПІЛКИ ЕФЕКТИВНО ВИРІШУЮТЬ ПРОБЛЕМИ СПІЛЧАН В УМОВАХ ВІЙНИ Відкриваючи роботу Президії Федерації профспілок України 29 ве­ресня, Голова ФПУ Григорій Осовий зазначив, що сьогодні у фокусі уваги профспілок, як і всього суспільства, є супротив українського народу російській збройній агресії на передовій і в тилу на економічному фронті.
 
Що відбувається?
  7 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ
7 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ Цьогорічний Всесвітній день боротьби за гідну працю 7 жовтня при­свячений мільйонам працівників у всьому світі, які прагнуть справедливої оплати праці.
 
Що відбувається?
  ПОНАД 5 ТИС. ВПО ЗНАЙШЛИ ПРИХИСТОК НА ПРОФСПІЛКОВИХ ОБ’ЄКТАХ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОНАД 5 ТИС. ВПО ЗНАЙШЛИ ПРИХИСТОК НА ПРОФСПІЛКОВИХ ОБ’ЄКТАХ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 15 вересня керівники обласних профспілкових організацій Хмельницької області зібрались на нараду із заступником Голови Федерації профспілок України Василем Андреєвим.
 
Що відбувається?
  ДО 6 ТИС. ВПО ЩОДНЯ ПЕРЕБУВАЮТЬУ ПРОФСПІЛКОВИХ САНАТОРІЯХ, ГОТЕЛЯХ І ПАНСІОНАТАХ
ДО 6 ТИС. ВПО ЩОДНЯ ПЕРЕБУВАЮТЬУ ПРОФСПІЛКОВИХ САНАТОРІЯХ, ГОТЕЛЯХ І ПАНСІОНАТАХ 1,2 ТИС. З НИХ ХАРЧУЮТЬСЯ, ПРОЖИВАЮТЬ ТА ОТРИМУЮТЬ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ ЗА КОШТИ ПРОФСПІЛОК
 
Що відбувається?
  ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ ВІДВІДАЛА ХАРКІВ
ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ ВІДВІДАЛА ХАРКІВ 17 серпня делегація Федерації профспілок України у складі Голови ФПУ Григорія Осового, заступника Голови ФПУ Євгена Драп’ятого, за участю голови Наглядової ради Укр­профтуру, голови Профспілки працівників авіабудування і машинобудування України Яреми Жугаєвича, голови Профспілки працівників держустанов України Юрія Піжука та голови правління Укрпрофоздоровниці Миколи Суботи прибула у м. Харків, де зустрілась із профспілковим активом Харківської області.
 
Що відбувається?
  ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ФПУ ПРОДОВЖУЄ НАДАВАТИ ДОПОМОГУ
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ФПУ ПРОДОВЖУЄ НАДАВАТИ ДОПОМОГУ У Будинку профспілок відбулось чергове засідання Штабу ФПУ з гуманітарної допомоги.
 
Що відбувається?
  ПРОФСПІЛКИ ДОПОМАГАЮТЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ
ПРОФСПІЛКИ ДОПОМАГАЮТЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ 18 липня в Інформагенції «Укрін­форм» відбулась прес- конференція «Профспілки допо­магають тимчасово переміще­ним особам».
 
Що відбувається?
  СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИ СВІТУ СОЛІДАРНІ З УКРАЇНЦЯМИ У БОРОТЬБІ ЗА ВОЛЮ
СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИ СВІТУ СОЛІДАРНІ З УКРАЇНЦЯМИ У БОРОТЬБІ ЗА ВОЛЮ «Солідарні з україн­ським народом у його боротьбі за волю. Відкидаємо будь-які ініціативи вторгнення або оку­пації територій і кра­їн силою й незакон­ною військовою ді­яльністю. Засуджує­мо ініціативи, які представляють за­стосування сили та насильства для дес­табілізації суверені­тету народів, а також вторгнення на тери­торії та розпалюван­ня війни як спосіб не­правомірного воле­виявлення. Заклика­ємо до миру в усьому світі», – йдеться в Резолюції засідання Ради Соціалістично­го Інтернаціоналу, що відбулось 7-8 липня в Женеві, в Палаці На­цій ООН.
 
Що відбувається?
  ЄКПО ПРИЙНЯВ РЕЗОЛЮЦІЮ ЗА МИР В УКРАЇНІ
ЄКПО ПРИЙНЯВ РЕЗОЛЮЦІЮ ЗА МИР В УКРАЇНІ 5–6 липня у м. Льєж (Бельгія) відбулася Спеціальна конференція Європейського комітету профспілок освіти (ЄКПО).
 
Що відбувається?
  АФП-КВП ЗАЯВИЛА ПРО СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ!
АФП-КВП ЗАЯВИЛА ПРО СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ! На запрошення президента Американської федерації праці – Конгресу виробничих проф­спілок Елізабет Шулєр та за фі­нансової підтримки Центру со­лідарності АФП-КВП Сполучені Штати Америки відвідала де­легація Федерації профспілок України у складі Голови ФПУ Григорія Осового та керівника департаменту міжнародних зв’язків ФПУ Василя Шилова.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання