« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  СУЧАСНА СИСТЕМА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ТА БЕЗПЕКИ ЗОВСІМ НЕ ГОТОВА ДО СВІТОВОЇ ПОВЕДІНКИ ОДНОГО ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЦІЄЇ СИСТЕМИ
СУЧАСНА СИСТЕМА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ТА БЕЗПЕКИ ЗОВСІМ НЕ ГОТОВА ДО СВІТОВОЇ ПОВЕДІНКИ ОДНОГО ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЦІЄЇ СИСТЕМИ Заступник Голови Федерації профспілок України, делегат від працівників України Олександр Шубін ви­ступив 6 червня у Женеві на 110-й сесії Міжнародної конференції праці. У своєму виступі він звернувся до присутніх від імені мільйонів по­страждалих та на згад­ку про тисячі загиблих у війні українських працівників:
 
Що відбувається?
  ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ФПУ ДОПОМАГАЄ СПІЛЧАНАМ, які постраждали від російської агресії
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ФПУ ДОПОМАГАЄ СПІЛЧАНАМ, які постраждали від російської агресії 6 травня в онлайн режимі відбулося засідання Гуманітарного штабу ФПУ, яке провів Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.
 
Що відбувається?
  «НІ» – ЗАКРИТТЮ ДП «СХІДНИЙ ГЗК»!
«НІ» – ЗАКРИТТЮ ДП «СХІДНИЙ ГЗК»! Первинна профспілкова органі­зація ДП «Східний гірничо-зба­гачувальний комбінат» в особі її голови Віталія Скуби зверну­лась до Президента України, Секретаря РНБО та Прем’єр- міністра України з вимогою вжити термінових заходів для розв’язання надзвичайно кри­тичної ситуації, що склалася на комбінаті, та прийняти необхід­ні рішення для відновлення ро­боти стратегічно важливого для України підприємства.
 
Що відбувається?
  МКП: ПРОФСПІЛКИ ВИСТУПАЮТЬ ЗА МИР
МКП: ПРОФСПІЛКИ ВИСТУПАЮТЬ ЗА МИР Після незаконного та жорстокого вторгнення РФ в Україну збройні конфлікти спалахують у всіх регіонах світу. Наразі тривають близько 60 конфліктів з мільйонами жертв.
 
Що відбувається?
  УКРАЇНА ТА УКРАЇНСЬКІ ПРОФСПІЛКИ ДАВНО ЗРОБИЛИ СВІЙ ВИБІР, який полягає у приєднанні до ЄС
УКРАЇНА ТА УКРАЇНСЬКІ ПРОФСПІЛКИ ДАВНО ЗРОБИЛИ СВІЙ ВИБІР, який полягає у приєднанні до ЄС За ініціативою української сторони 13 квітня відбула­ся зустріч члена Генераль­ної ради Міжнародної кон­федерації профспілок, Го­лови Федерації профспі­лок України Григорія Осо­вого з генеральним секре­тарем Пан’європейської регіональної ради МКП, ге­неральним секретарем ЄКП Лукою Вісентіні.
 
Що відбувається?
  МОРШИНКУРОРТ ВІДВІДАЛИ АМЕРИКАНСЬКІ БЛАГОДІЙНИКИ
МОРШИНКУРОРТ ВІДВІДАЛИ АМЕРИКАНСЬКІ БЛАГОДІЙНИКИ 12 квітня санаторії Мор­шинкурорту відвідали Голо­ва Федерації профспілок України Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Ва­силь Андреєв, голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько, керівники структурних підрозділів апарату ФПУ Дмитро Довганенко і Лари­са Ровчак, а також пред­ставники Місії американської благодійної організації Corus International, яка працює у понад 30 країнах світу і за сприяння Конфедерації американських профспілок заявила про готовність до­помогти внутрішньо переміщеним особам в Україні.
 
Що відбувається?
  ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ Наприкінці березня ц.р. авансом за квітень було виплачено пенсії у районах бойових дій. Як отримати пенсію у разі вимушеної зміни місця проживання?
 
Що відбувається?
  ВІЙНІ – НІ, МИРУ – ТАК!
ВІЙНІ – НІ, МИРУ – ТАК! Федерація профспілок України, яка представляє інтереси понад 4 млн працівників та студентів, глибоко стурбована ескалацією ситуації та зростанням напруги між Україною та Росією, виклика­ною невиправданим значним на­рощуванням присутності російських військ у безпосередній близькості до кордонів України та тиском на нашу державу щодо її геополітичної орієнтації. Українці мають право самі визначати своє майбутнє.
 
Що відбувається?
  СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МОЖНА ДОМОГТИСЯ ВІДЧУТНИХ ЗРУШЕНЬ В ІНТЕРЕСАХ ПРАЦІВНИКІВ
СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МОЖНА ДОМОГТИСЯ ВІДЧУТНИХ ЗРУШЕНЬ В ІНТЕРЕСАХ ПРАЦІВНИКІВ Напередодні останнього пленар­ного тижня 6-ї сесії Верховної Ради України голова Федерації профспілок України Григорій Осо­вий провів робочу зустріч з на­родним депутатом Сергієм Руди­ком.
 
Що відбувається?
  НЕ ДОЗВОЛИМО ВТРУЧАННЯ У СТАТУТНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФСПІЛОК!
НЕ ДОЗВОЛИМО ВТРУЧАННЯ У СТАТУТНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФСПІЛОК! За результатами розгляду численних звернень, що над­ходять до Федерації профе­сійних спілок України від її членських організацій, про збір органами місцевого са­моврядування у підпорядко­ваних їм комунальних під­приємствах інформації про діючі на цих підприємствах профспілки (їх чисельний склад, розміри членських внесків та інших відраху­вань) з метою її передачі (ні­бито як публічної) друкова­ному виданню «Часопис Прометей» (голова Павленко Ю.С.) роз’яснюємо наступне.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання