« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Атомпрофспілка передала медикам засоби спецзахисту та тест-набори COVID-19
Атомпрофспілка передала медикам засоби спецзахисту та тест-набори COVID-19 Атомпрофспілка передала до відділу охорони здоров’я ВП «Запорізька АЕС» та Енергодар­ської медико-санітарної частини спецзасоби захисту та експрес-тести, що вкрай необхідні медпрацівникам під час роботи з пацієнтами, які мають підозру на захворювання COVID-19.
 
Що відбувається?
  ФПУ визначила завдання та особливості своєї роботи на період карантину
ФПУ визначила завдання та особливості своєї роботи на період карантину 1 квітня ухвалено постанову Президії Федерації проф­спілок України «Про осо­бливості організації роботи і завдання Федерації проф­спілок України та її член­ських організацій на період дії карантину в Україні».
 
Що відбувається?
  «Життєдіяльність країни необхідно терміново відновити, запустивши роботу підприємств»
«Життєдіяльність країни необхідно терміново відновити, запустивши роботу підприємств» Володимир САЄНКО, заступник Голови Федерації профспілок України:
 
Що відбувається?
  Профспілки вимагають від уряду зупинити просування законопроєкту «Про працю»
Профспілки вимагають від уряду зупинити просування законопроєкту «Про працю» Голова Федерації проф­спілок України Григорій Осовий надіслав листа Прем’єр-міністру Укра­їни Денису Шмигалю та міністру розвитку еко­номіки, торгівлі та сіль­ського господарства Іго­рю Петрашку з вимогою зупинити повторно на­правлений на погоджен­ня СПО профспілок сум­нозвісний законопроєкт «Про працю» як такий, що суперечить Консти­туції України й актам міжнародного права.
 
Що відбувається?
  Профспілки вимагають покласти край заборгованості із заробітної плати
Профспілки вимагають покласти край заборгованості із заробітної плати 11 березня у Комітеті з питань соціальної політики та захис­ту прав ветеранів Верховної Ради України відбулися слу­хання на тему «Стан пога­шення заборгованості з ви­плати заробітної плати».
 
Що відбувається?
  Протидія викликам і загрозам у сфері праці
Протидія викликам і загрозам у сфері праці 2 березня у столичному Будинку профспі­лок відбулась робоча зустріч Голови Феде­рації профспілок України Григорія Осового з делегацією проєкту Міжнародної органі­зації праці з вдосконалення системи опла­ти праці в Україні на чолі із старшим спе­ціалістом з питань умов праці та гендерної рівності Групи технічної підтримки з питань гідної праці Бюро МОП для країн Централь­ної та Східної Європи Маріко Оучі.
 
Що відбувається?
  Місія глобальних профспілок оприлюднила підсумки роботи в Україні
Місія глобальних профспілок оприлюднила підсумки роботи в Україні 27 лютого у м. Киє­ві відбулась спільна прес-конференція Єв­ропейської моніторин­гової місії глобальних профспілок, Федера­ції профспілок України та Конфедерації вільних профспілок України за результатами роботи мі­сії в Україні.
 
Що відбувається?
  «Профспілкова молодь: твори своє майбутнє»
«Профспілкова молодь: твори своє майбутнє» Саме під такою назвою 11–13 грудня пройшов перший Всеукраїнський молодіжний форум, що об’єднав 60 кращих молодих профспілкових лідерів та активістів з усіх куточків України.
 
Що відбувається?
  Уряд дав «відмашку» на знищення системи соцзахисту
Уряд дав «відмашку» на знищення системи соцзахисту 11 грудня Уряд на своєму за­сіданні проголосував за два законопроєкти, які у разі їх ухвалення парламентом кар­динально змінять підходи до встановлення державних со­ціальних стандартів в Україні.
 
Що відбувається?
  Друковані ЗМІ зберігають потенціал і власну аудиторію
Друковані ЗМІ зберігають потенціал і власну аудиторію Учасники Всеукраїнської наради редакторів газет на тему «Хто захистить українську пре­су?», що відбулась 21 листопада у Будинку профспілок у м. Києві, закликали владу до впровадження державної політики підтрим­ки та розвитку друкованих ЗМІ.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання