« на головну 19.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті Тема номера
Тема номера
  Собаче питання
Собаче питання Такого принципового поділу суспільства, як ставлення до собак, не знає жодна інша тема. Одні люблять до нестями братів наших мен­ших, інших така прихильність дратує і вони не сприймають сусідства з собаками. Через це виникають проблеми, й чималі. Доходить до відвертої ворожнечі, а то й дій майже кри­мінальних. Чи можливо примирити дві кате­горії громадян з діаметрально протилежними поглядами на «собаче питання»?
 
Тема номера
  Пляжний сезон
Пляжний сезон Цього літа Гідрометцентр пророкує Україні аномальну спеку – до 40 гра­дусів. Рятуватися від неї люди будуть біля води. Однак робити це на міських пляжах та водоймах із року в рік стає все небезпечніше. Про нормальні умо­ви відпочинку на пляжах згадують усе менше. Гори сміття, звалища пласти­кових пляшок, купа недопалків (а то й уламків скла) в брудному піску аж ніяк не налаштовують на мажорний лад. Відпочивальники звинувачують в антисанітарії комунальні служби, а ті своєю чергою нарікають на недбалість охочих поніжитись на пісочку. Як на­слідок, небажані проблеми для всіх, а самі пляжі доводиться закривати че­рез непридатність. Чи можна знайти оптимальне рішення, з’ясовували «ПВ».
 
Тема номера
  Рятувати інших з ризиком для себе
Рятувати інших з ризиком для себе Медики «швидкої допомоги» самі по­требують допомоги. Причому реаль­ної і невідкладної. Події останніх тиж­нів засвідчили, що напади на лікарів почастішали. Їх не просто б’ють, калі­чать, а й жорстоко вбивають. Захис­тити себе власними силами вони не можуть. Персонал «швидкої» станов­лять переважно жінки, котрі в сутич­ках з нападниками просто безсилі. Та поки вони чекають розв’язання про­блеми на державному рівні, надхо­дять нові повідомлення про жертви серед лікарняного корпусу.
 
Тема номера
  Збільшення мінімальної зарплати – перевага для працівників та економіки
Збільшення мінімальної зарплати – перевага для працівників та економіки У редакції газети «Профспілкові ві­сті» відбувся круглий стіл з питань мінімальної зарплати в 2014 році. Профспілковці, урядовці, науковці та журналісти намагалися відпові­сти на запитання: яким має бути розмір мінімальної зарплати в Укра­їні і чому її підвищення так важливе не лише для економіки, а й для збе­реження генофонду країни?
 
Тема номера
  Свої серед чужих, чужі серед своїх
Свої серед чужих, чужі серед своїх Трудова міграція співвітчизників залишається однією з найактуальніших тем українського суспільства. І в цьому немає нічого дивного. Адже, за даними Всесвітнього банку, за кількістю емігрантів Україна посі­дає третє місце у світі. І хоча про проблеми міграції говорять давно й багато, експерти одностайно ка­жуть, що конкретних, дієвих державних програм у цьому напрямі навіть не передбачено. Тематичні пар­ламентські слухання у Верховній Раді, призначені на 3 липня, навряд чи додадуть позитиву, переконують фахівці. І наголошують: складається враження, що ця проблема не є важливою і першочерговою для влади. Що сталося з державою, яка не уживається на одній землі з власними громадянами?
 
Тема номера
  Чи всім по кишені прощання з дитинством?
Чи всім по кишені прощання з дитинством? Ще кілька десятиліть тому випускні вечори відбували­ся у стінах навчальних закладів і на гаманцях батьків майже не позначалися. Нині прощання зі школою пере­творюють на королівські бали, своєрідні шоу під гаслом «Хто виглядатиме краще і …дорожче?». Та й випускники воліють провести останню зустріч зі шкільними друзя­ми у найдорожчих ресторанах, аби запам’ятати цей день надовго. За скромними підрахунками, за один ве­чір родині доведеться викласти як мінімум 6000 гри­вень. І це лише офіційні витрати. А якщо підрахувати ще й неофіційні, то ця сума збільшиться удвічі, а то й утричі. Та чи варта ця подія таких витрат?
 
Тема номера
  Заборона абортів: жінки без вибору
Заборона абортів: жінки без вибору Законодавча заборона штучного переривання вагіт­ності призведе до збільшення народжуваності. Так, принаймні, стверджують автори законопроекту щодо заборони абортів, зареєстрованого у Верховній Раді. Схоже, так уважають далеко не всі. Жінки, ме­дики, демографи та навіть представники церкви не бачать зв’язку між забороною переривання вагітнос­ті та збільшенням кількості народжень здорових щасливих дітей.
 
Тема номера
  День Перемоги – погляд крізь віки
День Перемоги – погляд крізь віки 9 травня Україна відзначатиме 68-й День Перемоги. В усьому світі дивуються: чому лише пострадянські держави, та й то не всі, продовжують святкувати саме День Перемоги, а не День пам’яті та примирен­ня? Питання не зовсім риторичне. Проблема полягає у тому, що нинішні покоління не мають жодного уяв­лення, що саме вони святкують 9 травня щороку. Перемогу над Німеччиною, котра у Євросоюзі, куди ми так прагнемо, утримує лідерство? Здолання фа­шистської чуми? Але ж не можна, переконують істо­рики, понад сім десятиліть святкувати перемогу над тим, чого вже немає. Однак думки з цього приводу в українському суспільстві діаметрально різняться.
 
Тема номера
  Свято праці по-українськи
Свято праці по-українськи Його називають по-різному: День міжнародної солідарності трудящих, День праці, Першо­травень, Свято праці. Так само неоднозначно ставляться до свята пересічні українці. Одні відверто радіють з нагоди відпочити на по­чатку травня десять днів (або менше, залеж­но від розпорядження Кабміну), інші заклика­ють викреслити Першотравень з календаря, бо це – пережиток радянської доби. Хто з них ближче до істини, вирішили проаналізувати «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  Інтернати переповнені «сиротами» за живих батьків
Інтернати переповнені «сиротами» за живих батьків До кінця року інтернати мають намір ліквіду­вати, а 80% сиріт виховуватимуться у роди­нах. Принаймні так обіцяє міністр соціальної політики Наталія Королевська. Однак експер­ти закликають не поспішати й до питань ін­тернатних закладів підходити виважено й об­мірковано, бо за цим стоїть незахищена соці­альна група – діти. Про «за» і «проти» такої іні­ціативи Мінсоцполітики – у публікації «ПВ».
 

Сторінки: « 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання