« на головну 18.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Юридична сторінка
Юридична сторінка
  ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ ТА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ТАКОГО СТАТУСУ
ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ ТА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ТАКОГО СТАТУСУ – Чи має право власник або уповноважений ним орган звільнити одиноку жінку, якщо вона має дитину віком до 14 ро­ків?
 
Юридична сторінка
  ПРО НЕЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ СТЯГНЕННЯ
ПРО НЕЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ СТЯГНЕННЯ – Щодо яких платників по­датків контролюючі орга­ни не застосовують заходи стягнення, передбачені Податковим кодексом України?
 
Юридична сторінка
  ПРО ДИСТАНЦІЙНУ РОБОТУ ТА ВІДРЯДЖЕННЯ
ПРО ДИСТАНЦІЙНУ РОБОТУ ТА ВІДРЯДЖЕННЯ Працівникам, яких направля­ють у відрядження, виплачу­ють: добові за час перебуван­ня у відрядженні, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму жилого приміщення в поряд­ку і розмірах, установлюва­них законодавством.
 
Юридична сторінка
  ОСОБЛИВОСТІ РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ
ОСОБЛИВОСТІ РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ – Які особливості розірвання трудового договору у зв’язку зі скороченням чисельності або штату працівників у період дії воєнного стану?
 
Юридична сторінка
  ОКРЕМІ ПИТАННЯ ЩОДО ПОДАТКІВ
ОКРЕМІ ПИТАННЯ ЩОДО ПОДАТКІВ Чи існують обмеження щодо кількості видів ді­яльності для фізичної осо­би – підприємця, які за­значаються у реєстрі платників єдиного подат­ку?
 
Юридична сторінка
  ЯКІ ВАКАНСІЇ Є ЗАРАЗ АКТУАЛЬНИМИ НА РИНКУ ПРАЦІ?
ЯКІ ВАКАНСІЇ Є ЗАРАЗ АКТУАЛЬНИМИ НА РИНКУ ПРАЦІ? Тенденції, які склада­ються на ринку праці в поточному році, свід­чать про поступове відновлення малого та середнього бізнесу та зростання ділової ак­тивності насамперед у тих галузях економіки, які важливі для країни у стані війни.
 
Юридична сторінка
  ДОДЕРЖАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ
ДОДЕРЖАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ Працівник був залуче­ний до виконання робіт у його вихідний або святковий день. Чи компенсується така робота за нормами ст. 72 КЗпП?
 
Юридична сторінка
  ЗВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКА, З ЯКИМ УКЛАДЕНО СТРОКОВИЙ ТРУДОВИЙ ДОГОВІР
ЗВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКА, З ЯКИМ УКЛАДЕНО СТРОКОВИЙ ТРУДОВИЙ ДОГОВІР Чи має право керівник підприємства звільнити працівника, з яким було укладено строковий тру­довий договір та який був в установленому порядку призваний на військову службу за призовом під час мобілізації (строк мо­білізації перевищує строк відповідного трудового договору)?
 
Юридична сторінка
  ПРО ВІДПУСТКУ У ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ
ПРО ВІДПУСТКУ У ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ Чи маю я право продо­вжити працювати і піти у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами пізніше, ніж вказано у медичному висновку (лікарняно­му)?
 
Юридична сторінка
  ГАРАНТІЇ СОЦІАЛЬНОГО І ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ДОБРОВОЛЬЦЯ ТРО
ГАРАНТІЇ СОЦІАЛЬНОГО І ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ДОБРОВОЛЬЦЯ ТРО Працівник підприєм­ства уклав контракт добровольця терито­ріальної оборони і його залучено до ви­конання завдань те­риторіальної оборони в робочий час. Чи є у цього працівни­ка право на збережен­ня середнього заро­бітку, якщо він уклав контракт під час пере­бування у відпустці без збереження заро­бітної плати?
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання