« на головну 04.08.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1063)
16
Липень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  Українські та глобальні профспілки узгодили спільний план дій
Українські та глобальні профспілки узгодили спільний план дій 10 червня відбулася робоча міжнародна онлайн-зустріч керівництва Федерації проф­спілок України, низки всеукраїнських галузевих профспілок та структурних підроз­ділів ФПУ з керівництвом Міжнародної конфедерації профспілок, Пан’європейської регіональної ради МКП, Європейської конфедерації профспілок, Вашингтонського офісу МКП, який опікується питаннями діяльності міжнародних фінансових інститу­тів та Міжнародної організації праці, щодо координації дій українських та глобальних профспілок, зарубіжних національних профцентрів з метою недопущення прийнят­тя законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)», реєстр. № 2681.
 
Актуально
  Солідарна хвиля протесту: законопроєкту № 2681 рішуче «ні»!
Солідарна хвиля протесту: законопроєкту № 2681 рішуче «ні»! По всій Україні шириться су­против антипрофспілковому законопроєкту № 2681 «Про внесення змін до деяких зако­нодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)».
 
Актуально
  Долати негаразди в економіці потрібно спільними і скоординованими зусиллями
Долати негаразди в економіці потрібно спільними і скоординованими зусиллями На звернення сторін ро­ботодавців і профспі­лок 30 квітня відбулася консультативно-дорад­ча нарада в Міністерстві економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства під голо­вуванням міністра Ігоря Петрашка.
 
Актуально
  ЗАЯВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БЕЗПЕКИ І ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ
ЗАЯВА  ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ  СПІЛОК  УКРАЇНИ ДО  ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ  БЕЗПЕКИ І ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я      НА РОБОТІ Україна і 185 країн світу, що входять до Міжнародної організації праці, 28 квітня відзначають Всесвітній день безпеки і охорони здоров’я на роботі.
 
Актуально
  Не коронавірус страшний і смертельний, а те, що робиться під його прикриттям
Не коронавірус страшний і смертельний, а те, що робиться під його прикриттям Володимир САЄНКО, заступник Голови Федерації профспілок України:
 
Актуально
  Люди залишаться без засобів до існування: профспілки закликали Уряд пом’якшити заходи карантину
Люди залишаться без засобів до існування: профспілки закликали Уряд пом’якшити заходи карантину Профспілки Луганщини закликали Ка­бінет Міністрів України змінити умови карантину, щоб дати малому і серед­ньому бізнесу можливість працюва­ти. Відповідне звернення Федерації профспілок Луганської області було направлено Прем’єр-міністру Денису Шмигалю очільником профспілок об­ласті Валерієм Чернишом.
 
Актуально
  МОП попереджає про поглиблення нерівності в умовах поширення Covid-19
МОП попереджає про поглиблення нерівності в умовах поширення Covid-19 Як зазначає Міжнародна організація праці, почина­ючи з 80-х років минулого століття, у багатьох кра­їнах відбувається погли­блення прірви у рівні до­ходів, що призводить до несприятливих соціаль­но-економічних наслідків. Пандемія Covid-19 різко висвітлила проблему не­рівності, наслідками якої є не тільки більш високі ри­зики для окремих груп на­селення щодо заражен­ня вірусом, а й проблеми наявності достатніх ре­сурсів для подолання за­хворювання та здатності впоратися із серйозними економічними наслідками хвороби в подальшому.
 
Актуально
  ЗАХОДИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗМЕНШИТИ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ
ЗАХОДИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗМЕНШИТИ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ Через пандемію коронавірусу в Україні влада запровадила безпрецедентні заходи: припинено роботу ТРЦ, закладів культури, освіти, міжнародного та міжміського сполучення, метро. Роботодавцям рекомендовано перевести працівників на дистанційну роботу. Профспілки роз’яснюють першочергові заходи особистої безпеки та права працівників у період карантину.
 
Актуально
  Парламентарі розкритикували законопроєкт «Про працю»
Парламентарі розкритикували законопроєкт «Про працю» 19 лютого відбулося чергове засідання Комітету з питань інтеграції України з Європей­ським Союзом під головуван­ням очільниці Комітету Іван­ни Климпуш-Цинцадзе за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та єв­роатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби.
 
Актуально
  У топах розчарувань
У топах розчарувань За результатами дослі­дження GfK Purchasing Power Europe, Україна посіла останнє місце за купівельною спромож­ністю громадян серед 42 країн Європи. У 2019 році українець у своєму розпорядженні має суму в 1830 євро на рік (після вирахування податків), що у 8 разів нижче, ніж у середньому в Європі.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

20.07.2020 00:39

20.07.2020 00:37

20.07.2020 00:36

06.07.2020 00:14

06.07.2020 00:06

28.06.2020 01:18

28.06.2020 01:17

28.06.2020 01:08

28.06.2020 01:07

15.06.2020 00:14

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання