« на головну 07.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Держава гарантує українцям на місяць зарплату менше, ніж працівники європейських країн заробляють за день
Держава гарантує українцям на місяць зарплату менше, ніж працівники європейських країн заробляють за день Спільний представницький орган всеукраїнських профспілкових об’єднань надіслав відкритого листа до Прем’єр-міністра Украї- ни Арсенія Яценюка. У листі наго- лошується, що протягом останніх півтора року Уряд дистанціював- ся від розв’язання гострих со- ціальних проблем працівників, пенсіонерів і вносить пакети за- конодавчих ініціатив, унаслідок яких відбулось різке падіння еко- номіки і зубожіння громадян.
 
Що відбувається?
  Профспілки та уряд : перспективи співпраці
Профспілки та уряд : перспективи співпраці На засіданні Кабінету Міністрів 22 липня затверджено орієнтовний план зако- нопроектних робіт Уряду до кінця 2015 року, повідомляє прес-центр ФПУ.
 
Що відбувається?
  Сергій Українець: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС – це Великий шанс, але й велика відповідальність»
Сергій Українець: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС – це Великий шанс, але й велика відповідальність» Для ефективної і результативної роботи над реалізацією Угоди вкрай потрібно розвивати ефективний соціальний діалог. Про це заявив заступник Голови ФПУ Сергій Українець під час дискусії у форматі круглого столу на тему «Можливості та виклики Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» 7 липня у Київ­ському будинку вчителя.
 
Що відбувається?
  Профспілки вийшли на підтримку прийняття «соціального пакета» законів
Профспілки вийшли на підтримку прийняття «соціального пакета» законів 2 липня профспілки України продовжили пікетування Верховної Ради та парламент­ських комітетів на під­тримку прийняття на­родних законів.
 
Що відбувається?
  Трудовий ультиматум професійних спілок
Трудовий ультиматум професійних спілок Громадянське суспільство, трудовий люд України після повалення корупційного режиму очікували на позитивні зміни в усіх сферах життя і просування країни курсом євроінтеграції. Минуло півтора року, однак покращення не відбулося. Навпаки, колиш­ні та нові проблеми усе більше затягують людей у бідність та злидні, віддаляють Україну від цивілізо­ваного розвитку. Висловити своє ставлення до уря­дової політики «затягування пасків», свою солідар­ність з тими, хто щоденно відстоює законні права та інтереси людини праці, 27 травня, 3 та 10 черв­ня під стіни будівлі Уряду приходили понад 1 тис. представників профспілкових організацій, трудо­вих колективів (читайте попередні випуски «ПВ»). А оскільки переговорний процес між профспілками та представниками Уряду, як стороною соціально­го діалогу, не приніс очікуваного результату, проф­спілки вимушені звернутися до народних депутатів, як представників обраної народом влади.
 
Що відбувається?
  Володимир Гройсман – за залучення профспілок до процесу напрацювання законопроектів
Володимир Гройсман – за залучення профспілок до процесу напрацювання законопроектів Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман висловлюється за залу­чення профспілок до процесу напрацювання законопроектів, які необхідно прийняти для врегулювання ситуації у сфері соціального захисту населення в умовах підвищення тарифів та цін. Про це Голова Парламенту сказав під час зустрічі з керівниками всеукраїнських профоб’єднань і профспілок 15 червня, які, у свою чергу, озвучили пропозиції, сформульовані у листі до Уряду, пові­домляє офіційний веб-портал ВРУ.
 
Що відбувається?
  У небо піднявся АН-178
У небо піднявся АН-178 7 травня з аеродрому Державного підприємства «Антонов», що у Гостоме­лі, піднявся в небо новий транспортний літак Ан-178. Перший політ, який три­вав годину, виконав екіпаж пілотів-випробувачів ДП «Антонов», у складі якого командир екіпажу льотчик-випробувач 1-го класу Андрій Спасибо, другий пі­лот – льотчик-випробувач 1-го класу, Герой України Сергій Трошин і провідний інженер-випробувач Микола Сидоренко.
 
Що відбувається?
  ФПУ проведе пікетування КМУ на підтримку вимог колективного трудового спору з урядом і роботодавцями
ФПУ проведе пікетування КМУ на підтримку вимог колективного трудового спору з урядом і роботодавцями 15 травня відбулося засідання антикризового проф­спілкового штабу, на якому були присутні члени штабу – керівники галузевих та територіальних організацій.
 
Що відбувається?
  Євроінтеграція – завдання для усього суспільства
Євроінтеграція – завдання для усього суспільства 16–17 квітня у Києві трива­ла Установча зустріч Плат­форми громадянського сус­пільства Україна–ЄС, на якій було започатковано гро­мадську платформу, що об’єднала роботодавців, профспілки та інші некомер­ційні організації з України та Європейського Союзу. Ра­зом вони здійснюватимуть моніторинг та робитимуть свій внесок у виконання умов євроінтеграції України.
 
Що відбувається?
  Дії профспілок в умовах катастрофічного падіння рівня життя населення
Дії профспілок в умовах катастрофічного падіння рівня життя населення Члени Президії ФПУ визнали неприпусти­мим та антисоціальним підвищення цін і тарифів в умовах замороження розмі­рів основних державних соціальних стан­дартів і гарантій, значного обмеження со­ціальних прав громадян, гарантованих Конституцією України, падіння реальної за­робітної плати, скорочення робочих місць тощо. На цьому наголошували учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулося 2 квітня у Києві.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання