« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Продовжуємо правозахисну співпрацю в оновленому форматі
Продовжуємо правозахисну співпрацю в оновленому форматі У рамках реорганізації системи державного управління Постановою Кабіне­ту Міністрів України від 8 квітня 2014 року № 442 об’єднано Державну службу праці й Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки України.
 
Що відбувається?
  Українсько-датський проект на старті
Українсько-датський проект на старті 23–24 березня у Федерації профспілок України перебував уповноважений представник Датської профспілки 3Ф, коор­динатор міжнародного відділу Медс Лунд. Мета його робо­чого візиту полягала у доопрацюванні з керівництвом ФПУ програми фінансової допомоги донора – міністерства за­кордонних справ Данії, європейської програми сусідства для посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Укра­їні, а також підписання відповідної угоди між ФПУ і 3Ф – Об’єднаною федерацією робітників Данії.
 
Що відбувається?
  Україна має колосальний потенціал для співробітництва з Європою
Україна має колосальний потенціал для співробітництва з Європою У Відні (Австрія) пройшов міжнародний форум «Україна завтра», орга­нізований Федерацією роботодавців України за участі профспілок, впли­вових бізнесменів та по­літиків з України, Австрії, Великої Британії, Німеч­чини, Польщі, Франції.
 
Що відбувається?
  Над лісовою галуззю України нависла загроза…
Над лісовою галуззю України нависла загроза… Лісівники Кіровоградщини (та й інших регіонів) украй стурбовані ситуацією, пов’язаною із неви­значеністю майбутнього галузі, а також загроза­ми, які можуть виникнути під час реформування. З огляду на зростання напруги в трудових колек­тивах, обласна організація профспілки працівни­ків лісового господарства звернулася до народ­них депутатів із проханням підтримати позицію лісівників регіону щодо збереження державної власності на ліси, ефективного проведення ре­форм із запровадження європейських стандартів екологічного спрямування та проголосувати проти трьох законопроектів. Один із них пов’язаний з виключенням державних лісогосподарських підприємств з пе­реліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, а два інші – із запровадженням мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів та мора­торію на рубки головного користування.
 
Що відбувається?
  Гірники вимагають фінансування галузі та відновлення соціальних гарантій
Гірники вимагають фінансування галузі та відновлення соціальних гарантій 2 березня в Києві відбулась масова акція про­тесту представників трудових колективів ву­гільної галузі з усіх вугільних регіонів України. Біля Верховної Ради та Кабінету Міністрів зі­брались профспілкові активісти, шахтарі бага­тьох підприємств Донбасу, Західного Донбасу та Львівсько-Волинського вугільного басейну. Вони вимагали включення до Держбюджету України на 2015 рік видатків на фінансування вугільної галузі та відновлення соціальних га­рантій працівникам вугільної промисловості.
 
Що відбувається?
  Антисоціальний закон – прийнято
Антисоціальний закон – прийнято Верховна Рада України 2 березня піз­но ввечері з п’ятої спроби проголосува­ла за внесення змін до пенсійного за­конодавства. За ухвалення урядового законопроекту № 2212, яким значно по­гіршується матеріальне становище пра­цюючих пенсіонерів, проголосувало 238 депутатів: більшість фракції партії «Блок Петра Порошенка», фракції Політичної партії «Народний Фронт», фракції По­літичної партії «Об’єднання «САМОПО­МІЧ», фракції Радикальної партії Олега Ляшка. До них приєдналася частина по­зафракційних депутатів.
 
Що відбувається?
  Профспілкові активісти на передовій у зоні АТО
Профспілкові активісти на передовій у зоні АТО За дорученням Федера­ції профспілок України та за сприяння волон­терського руху автомо­білістів України група профспілкових активіс­тів і волонтерів на чолі з членом Президії ФПУ Василем Попиком уко­тре побувала в зоні про­ведення АТО.
 
Що відбувається?
  Новий державний орган здійснює роботу в зоні АТО
Новий державний орган здійснює роботу в зоні АТО На сході України почала діяти Державна ко­місія з питань техногенно-екологічної без­пеки та надзвичайних ситуацій. Серед осно­вних завдань комісії – гуманітарні операції, аварійно-рятувальні роботи та проведення евакуацій у разі потреби.
 
Що відбувається?
  28 січня трудові колективи вугледобувних підприємств вийшли на акцію протесту під стіни Кабміну
28 січня трудові колективи вугледобувних підприємств вийшли на акцію протесту під стіни Кабміну У Державному бюджеті України на 2015 рік, упер­ше за всі роки незалеж­ності нашої країни, не пе­редбачено грошей на стабільну роботу і розвиток вугільної галузі, охорону праці і заробітну плату шах­тарів. І це в той час, коли через брак вугілля та ін­ших паливних ресурсів вся енергосистема країни пе­ребуває на межі розвалу.
 
Що відбувається?
  Вимога – зупинити зазіхання на профспілкове майно
Вимога – зупинити зазіхання на профспілкове майно 15 січня під стінами Верховного Cуду України відбулась акція протесту, в якій взяли участь профспілкові та гро­мадські активісти. Вони ви­магали зупинити зазіхан­ня на власність профспілок та спроби відчуження проф­спілкового майна і заклика­ли суддів не піддаватися на зовнішній тиск.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання