« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профспілки за кордоном
Профспілки за кордоном
  «ЯКЩО ЗМОЖЕМО ВИСТОЯТИ У ЦІ ВАЖКІ ЧАСИ, МИ ПЕРЕМОЖЕМО», – УКРАЇНСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ФОРУМ В ЛОНДОНІ
«ЯКЩО ЗМОЖЕМО ВИСТОЯТИ У ЦІ ВАЖКІ ЧАСИ, МИ ПЕРЕМОЖЕМО», – УКРАЇНСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ФОРУМ В ЛОНДОНІ Днями у Лондоні від­бувся Український морський форум, орга­нізований Профспіл­кою робітників мор­ського транспорту України за підтримки Міжнародної федера­ції транспортників (ITF) та Державної служби морського та річкового транспорту України.
 
Профспілки за кордоном
  АКЦІЯ СОЛІДАРНОСТІ ІЗ УКРАЇНОЮ
АКЦІЯ СОЛІДАРНОСТІ ІЗ УКРАЇНОЮ СКУЛЬПТУРНА КОМПОЗИЦІЯ BROKEN CHAIR (ПІДІРВАНИЙ СТІЛЕЦЬ): У САМОМУ СЕРЦІ ЖЕНЕВИ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ ПРОЙШЛА ПРОФСПІЛКОВАНА ПРОФСПІЛКОВА
 
Профспілки за кордоном
  ЄКП – ЗА ПРЕЗУМПЦІЮ ЗАЙНЯТОСТІ
ЄКП – ЗА ПРЕЗУМПЦІЮ ЗАЙНЯТОСТІ На початку місяця між країнами-членами ЄС нарешті досягнуто попередньої згоди щодо директиви про роботу на платформах, яка застрягла в глухо­му куті.
 
Профспілки за кордоном
  РОБОТА ПЛАТФОРМИ: ПРОФСПІЛКИ ВИГРАЮТЬ ДЛЯ МІЛЬЙОНІВ ПРАЦІВНИКІВ
РОБОТА ПЛАТФОРМИ: ПРОФСПІЛКИ ВИГРАЮТЬ ДЛЯ МІЛЬЙОНІВ ПРАЦІВНИКІВ Мільйони людей, які працюють на цифро­вих платформах, на­решті отримають мі­німальну заробітну плату, допомогу по тимчасовій непрацез­датності та інший за­хист зайнятості після ухвалення держава­ми-членами ЄС ди­рективи про роботу на платформах.
 
Профспілки за кордоном
  ДОБРО ЗАВЖДИ ПОВЕРТАЄТЬСЯ
ДОБРО ЗАВЖДИ ПОВЕРТАЄТЬСЯ УКРАЇНЦІ ДОПОМАГАЛИ БАСТУЮЧИМ ШАХТАРЯМ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, А СЬОГОДНІ ВОНИ ДОПОМАГАЮТЬ НАМ ПЕРЕМОГТИ ВОРОГА
 
Профспілки за кордоном
  США: ЧОМУ НАМ ПОТРІБНІ ПРОФСПІЛКОВІ ЗАЛИ В КОЖНОМУ МІСТІ
США: ЧОМУ НАМ ПОТРІБНІ ПРОФСПІЛКОВІ ЗАЛИ В КОЖНОМУ МІСТІ Книга Лейні Ньюман і Теди Скокпол «Проф­спілковий блюз іржа­вого поясу» переконли­во доводить, що успіх лівих сил у «іржавому поясі» залежить від відродження присут­ності та статусу проф­спілок – і почуття соці­ального зв’язку, яке вони пропонують – у місцевих громадах.
 
Профспілки за кордоном
  КИРГИЗЬКИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР ЕЛЬДАР ТАДЖИБАЄВ МАЄ БУТИ ЗВІЛЬНЕНИЙ!
КИРГИЗЬКИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР ЕЛЬДАР ТАДЖИБАЄВ МАЄ БУТИ ЗВІЛЬНЕНИЙ! У грудні минулого року Державний комітет національної безпеки затримав двох заступ­ників голови Федера­ції профспілок Киргиз­стану (ФПУК), а також кількох голів галузе­вих профспілок, в тому числі Ельдара Таджи­баєва, голову член­ської організації IndustriALL, Гірничо- металургійної проф­спілки Киргизстану (ГМТУК). 28 грудня кримінальний суд про­довжив термін утри­мання під вартою Ель­дара Таджибаєва та інших профспілкових лідерів до 28 лютого.
 
Профспілки за кордоном
  15 ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ ВИЙШЛИ НА МАРШ У БРЮССЕЛІ, ЩОБ ЗУПИНИТИ ПОВЕРНЕННЯ ЖОРСТКОЇ ЕКОНОМІЇ В ЄС
15 ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ ВИЙШЛИ НА МАРШ У БРЮССЕЛІ, ЩОБ ЗУПИНИТИ ПОВЕРНЕННЯ ЖОРСТКОЇ ЕКОНОМІЇ В ЄС 15 тис. працівників з усього континенту пройшли сьогодні маршем до інституцій ЄС у Брюсселі, щоб надіслати чіткий сигнал лідерам, що повернення до жорсткої економії не пови­нно бути.
 
Профспілки за кордоном
  У ШВЕЦІЇ ЗАГОСТРЮЄТЬСЯ КОНФЛІКТ МІЖ ПРОФСПІЛКАМИ І КОМПАНІЄЮ TESLA
У ШВЕЦІЇ ЗАГОСТРЮЄТЬСЯ КОНФЛІКТ МІЖ ПРОФСПІЛКАМИ І КОМПАНІЄЮ TESLA Компанія Tesla продо­вжує ігнорувати вимоги шведських профспілок щодо укладання колек­тивного договору.
 
Профспілки за кордоном
  ПРОФСПІЛКИ В ІТАЛІЇ ОБГОВОРИЛИ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ
ПРОФСПІЛКИ В ІТАЛІЇ ОБГОВОРИЛИ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ Як повідомив заступник Го­лови ФПУ Олександр Шубін, делегація ФПУ провела ро­бочі переговори із юридич­ними радниками міністра з питань економічної дипло­матії та розвитку МЗС Італії Марко Рого.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання