« на головну 25.02.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1244)
08
Лютий
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: РАТИФІКАЦІЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ Є НАШОЮ ВИМОГОЮ І УМОВОЮ НАБУТТЯ УКРАЇНОЮ ЧЛЕНСТВА В ЄС

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: РАТИФІКАЦІЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ Є НАШОЮ ВИМОГОЮ І УМОВОЮ НАБУТТЯ УКРАЇНОЮ ЧЛЕНСТВА В ЄС


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профспілки за кордоном
Профспілки за кордоном
  США: ЧОМУ НАМ ПОТРІБНІ ПРОФСПІЛКОВІ ЗАЛИ В КОЖНОМУ МІСТІ
США: ЧОМУ НАМ ПОТРІБНІ ПРОФСПІЛКОВІ ЗАЛИ В КОЖНОМУ МІСТІ Книга Лейні Ньюман і Теди Скокпол «Проф­спілковий блюз іржа­вого поясу» переконли­во доводить, що успіх лівих сил у «іржавому поясі» залежить від відродження присут­ності та статусу проф­спілок – і почуття соці­ального зв’язку, яке вони пропонують – у місцевих громадах.
 
Профспілки за кордоном
  КИРГИЗЬКИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР ЕЛЬДАР ТАДЖИБАЄВ МАЄ БУТИ ЗВІЛЬНЕНИЙ!
КИРГИЗЬКИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР ЕЛЬДАР ТАДЖИБАЄВ МАЄ БУТИ ЗВІЛЬНЕНИЙ! У грудні минулого року Державний комітет національної безпеки затримав двох заступ­ників голови Федера­ції профспілок Киргиз­стану (ФПУК), а також кількох голів галузе­вих профспілок, в тому числі Ельдара Таджи­баєва, голову член­ської організації IndustriALL, Гірничо- металургійної проф­спілки Киргизстану (ГМТУК). 28 грудня кримінальний суд про­довжив термін утри­мання під вартою Ель­дара Таджибаєва та інших профспілкових лідерів до 28 лютого.
 
Профспілки за кордоном
  15 ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ ВИЙШЛИ НА МАРШ У БРЮССЕЛІ, ЩОБ ЗУПИНИТИ ПОВЕРНЕННЯ ЖОРСТКОЇ ЕКОНОМІЇ В ЄС
15 ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ ВИЙШЛИ НА МАРШ У БРЮССЕЛІ, ЩОБ ЗУПИНИТИ ПОВЕРНЕННЯ ЖОРСТКОЇ ЕКОНОМІЇ В ЄС 15 тис. працівників з усього континенту пройшли сьогодні маршем до інституцій ЄС у Брюсселі, щоб надіслати чіткий сигнал лідерам, що повернення до жорсткої економії не пови­нно бути.
 
Профспілки за кордоном
  У ШВЕЦІЇ ЗАГОСТРЮЄТЬСЯ КОНФЛІКТ МІЖ ПРОФСПІЛКАМИ І КОМПАНІЄЮ TESLA
У ШВЕЦІЇ ЗАГОСТРЮЄТЬСЯ КОНФЛІКТ МІЖ ПРОФСПІЛКАМИ І КОМПАНІЄЮ TESLA Компанія Tesla продо­вжує ігнорувати вимоги шведських профспілок щодо укладання колек­тивного договору.
 
Профспілки за кордоном
  ПРОФСПІЛКИ В ІТАЛІЇ ОБГОВОРИЛИ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ
ПРОФСПІЛКИ В ІТАЛІЇ ОБГОВОРИЛИ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ Як повідомив заступник Го­лови ФПУ Олександр Шубін, делегація ФПУ провела ро­бочі переговори із юридич­ними радниками міністра з питань економічної дипло­матії та розвитку МЗС Італії Марко Рого.
 
Профспілки за кордоном
  ЗАКЛИК ДО ДІЇ: ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ 2023
ЗАКЛИК ДО ДІЇ: ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ 2023 Європейська конфедера­ція профспілок (ЄКП) на­передодні 7 жовтня – Всесвітнього дня дій за гідну працю наголошує на необхідності посилення колективних переговорів, забезпечення прав лю­дей, які працюють через онлайн-платформи, та ви­могах гідної оплати праці.
 
Профспілки за кордоном
  ЛЮК ТРІАНГЛ – ЄДИНИЙ КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ГЕНСЕКА МКП
ЛЮК ТРІАНГЛ – ЄДИНИЙ КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ГЕНСЕКА МКП 32-е засідання Генеральної ради МКП підтвердило, що Люк Тріангл буде єдиним кандидатом на поса­ду Генсека МКП на позачерговому Всесвітньому конгресі МКП, який відбудеться 12 жовтня.
 
Профспілки за кордоном
  «СТРАТЕГІЧНІ КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ПРОФСПІЛОК ПІД ЧАС І ПІСЛЯ КРИЗИ»
«СТРАТЕГІЧНІ КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ПРОФСПІЛОК ПІД ЧАС І ПІСЛЯ КРИЗИ» У Грузії відбувся регіо­нальний семінар для країн Східної Європи і Централь­ної Азії, організований МОП та МКП (АКТРАВ), під назвою «Стратегічні кому­нікації для профспілок під час і після кризи».
 
Профспілки за кордоном
  ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ВРАХУВАННЯ ІНТЕРЕСІВ ТРУДЯЩИХ
ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ВРАХУВАННЯ ІНТЕРЕСІВ ТРУДЯЩИХ ЄКП та TUCA, які представляють 45 млн працівників у Європі та 55 млн працівників в Аме­риці відповідно, ві­тають тісніше парт­нерство між наши­ми континентами.
 
Профспілки за кордоном
  ГРОМАДСЬКІ ПОСЛУГИ – КЛЮЧ ДО ЄВРОПИ «ЗА МЕЖАМИ ЗРОСТАННЯ»
ГРОМАДСЬКІ ПОСЛУГИ – КЛЮЧ ДО ЄВРОПИ «ЗА МЕЖАМИ ЗРОСТАННЯ» Європа повинна відмовитися від повернен­ня до жорсткої економії і підтримати працівників, які сприяють соціальному добробуту.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

24.12.2023 14:26

24.12.2023 14:21

24.12.2023 14:20

12.12.2023 21:10

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання