« на головну 12.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті Суспільство
Суспільство
  ...А на майдані – ялинка
...А на майдані – ялинка Мегафони вимкне­но, намети – зне­сено. За два тиж­ні до Нового року на майдані у Киє­ві з’явилася красуня-ялинка, а Україна отрима­ла єдиний документ, що ре­гламентує податкову полі­тику держави.
 
Суспільство
  Будьмо реалістами, але спробуймо жити дружно!
Будьмо реалістами, але спробуймо жити дружно! Головна запорука утворення позитивного соціального капіталу - це коли індивід усвідомлює себе громадянином, та ще й здатним, разом із багатьма однодумця­ми, так впливати на події в країні, що його власний добробут примножується.
 
Суспільство
  Вчитися жити з... ВІЛ
Вчитися жити з... ВІЛ Проблема ВІЛ-захворюваності більше стосуєть­ся великих міст, однак проблема дискримінації, скажімо, дити­ни, яка мас пози­тивний статус, поширеніша в ма­леньких містеч­ках та селах. Саме там, де всі знають одне од­ного, чутки ши­ряться надзви­чайно швидко. Тож тільки-но про інфіковану дитину дізна­ються у місцевій лікарні, садочку чи школі, як на дитину почина­ють тикати пальцем, остері­гатися, припиня­ють спілкувати­ся, а найжахливіше те, що дикуни - не лише ровесни­ки - діти, які ні­чого не знають про хворобу,-а й вчителі та вихо­вателі, які часто бояться інфікова­них як вогню.
 
Суспільство
  Україна - для людей, люди - для України
Україна - для людей, люди - для України Експерти стверджують, що існує так звана ди­лема трагедії громад: люди, які спільно викорис­товують ресурси (наприклад, пасовисько), задля швидшого прибутку і через взаємну недовіру не можуть домовитися про спільне господарюван­ня. Тому діють поодинці й по-хижацьки, а одного дня зустрічаються на винищеному пасовиську.
 
Суспільство
  Соціальний капітал є запорукою розвитку чи занепаду суспільства. Яка ж якість цієї категорії в Україні?
Соціальний капітал є запорукою розвитку чи занепаду суспільства. Яка ж якість цієї категорії в Україні? Слова «соціальний» і «капітал» окре­мо добре зрозумілі кожному. Але поєднати їх та зрозуміти сенс вис­ловлювання видасться справою не­простою. Тлумаченням та виснов­ками більше за інших опікуються онтологи й соціологи різних країн, при­чому вже доволі давно -років, ма­буть, із тридцять. Українські фахів­ці дещо менше -років двадцять. У 1999-му до цієї теми долучився і Сві­товий банк. Чому? Бо суспільства зазнають відчутних метаморфоз, а з другої половини минулого століт­тя різко змінюють шкалу соціаль­них та індивідуальних цінностей. Не в кращий бік. Тож і слід зрозуміти, що, власне, с запорукою їхнього роз­квіту чи занепаду. Виявляється: саме соціальний капітал.
 
Суспільство
  Вид на Європу з «єдиного вікна»
Вид на Європу з «єдиного вікна» Сьогоденню часто пасують приказки: «одне лікуємо – інше калічимо», «права рука не відає, що робить ліва» (не плутати з біблійним приписом!).
 
Суспільство
  Звичайні діти, тільки «сонячні»
Звичайні діти, тільки «сонячні» Стародавні індуси називали їх духовними учителями, а наші предки – ангелами. Нині їх усе частіше називають дітьми сонця. Що ми знаємо про них – людей із синдромом Дауна? Як живеться їм у нашому суспіль­стві?
 
Суспільство
  ЧУМА ХХ СТОЛІТТЯ
ЧУМА ХХ СТОЛІТТЯ Змінюється влада, приймаються нові кодекси, закони, Конституція, зростає вартість «життя», акції протесту – норма сьогодення... Одні переймаються підвищенням пенсійного віку, інші – новими податками
 
Суспільство
  ЗРУЙНУВАТИ СТІНУ МОВЧАННЯ
ЗРУЙНУВАТИ СТІНУ МОВЧАННЯ Серед українців – утім, як і в усьому світі – не прийнято заводити мову про побутову жорстокість і насильство.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання