« на головну 27.01.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1036)
16
Січень
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

МЕДИЧНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ЗАКАРПАТТЯ ПРОВЕЛИ СПАРТАКІАДУ

МЕДИЧНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ЗАКАРПАТТЯ ПРОВЕЛИ СПАРТАКІАДУ

Робота з молоддю – один з важливих напрямів діяль­ності Закарпатської облас­ної організації профспілки працівників охорони здоров’я (голова – член Ради ФПУ Володимир Турок). З метою залучення студент­ської молоді до занять фіз­культурою і спортом, за безпосередньою участю галузевої профспілки тра­диційними стали обласні спартакіади медичних на­вчальних закладів краю, остання з яких відбулася в м. Хуст.

Сергій БАРАНЧИКОВ,

спеціально для «ПВ»

У змаганнях з волейболу як серед дівчат, так і се­ред юнаків пальму пер­шості вибороли коман­ди господарів – Закарпатського базового державного медично­го коледжу (м. Хуст). У міні- футболі переможний дубль зро­били обидві команди Міжгір­ського медичного коледжу. До програми спартакіади ввійшли й цікаві змагання з тріатлону, які включали кульову стріль­бу, кидання гранати та накла­дання шини. Тут перемогу здо­була команда Міжгірського ме­дичного коледжу.

За підсумками всіх змагань спартакіади у загальнокоманд­ному заліку переможцем стала збірна команда Міжгірського медичного коледжу. На друго­му місці фінішували спортсме­ни Закарпатського базового державного медичного коле­джу, на третьому – Берегівсько­го медичного коледжу.

Переможців було нагоро­джено кубками і грамотами об­ласної організації профспілки працівників охорони здоров’я. Нагороди вручив голова облас­ної організації профспілки, го­лова оргкомітету спартакіади Володимир Турок.

 

НІКІШИН ПЕРЕМОЖНО ЗАВЕРШУЄ СЕЗОН

Лідер чоловічої національ­ної збірної з фехтування на шпагах Богдан Нікішин трі­умфував на заключному етапі Гран-прі сезону, який проходив у колумбійській столиці Боготі.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

На останньому Гран-прі се­зону з фехтування на шпа­гах наш співвітчизник всту­пив у боротьбу за першість одразу в турі прямого вибу­вання. Першим за бортом змагань Нікішин залишив американського фехтуваль­ника Джейкоба Хойлі, далі не залишив шансів швей­царцю Олександру Пітте, в 1/8 виграв у француза Олександра Бардене, а в чвертьфіналі здолав брон­зового призера Олімпій­ських ігор у Лондоні Йінсу­на Юнга з Південної Кореї. У боротьбі за вихід до фіналу Богдан взяв гору над італій­цем Едуардо Мунцоне, який раніше вибив з боротьби другий номер світового рейтингу Янніка Бореля з Франції, інформує офіційний сайт Національної федера­ції фехтування України.

У вирішальному двобої Нікі­шин переміг ще одного іта­лійського шпажиста – 23-річного Марко Фікера. Для Нікішина чемпіонський титул у Боготі став першим у цьому році, а ця звитяга стала для Богдана чи не найкращим подарунком на власний день народження!

 

КУБОК ПОСЛА ПАР РОЗІГРАЛИ НА «СПАРТАКУ»

27–28 травня у м. Києві пройшов уже традиційний 7-й юнацький турнір «Кубок Посла Південно-Африкан­ської Республіки в Україні з регбі».

Ц е був не просто турнір, це було справжнє регбійне свято. Стадіон «Спартак», очолюваний директором навчально-спортивної бази Максимом Бобовиком, був підготовлений до змагань на найвищо­му європейському рівні.

Змагання проходили під патронатом Федерації професійних спілок Украї­ни, а також за підтримки Посольства ПАР в Україні, Федерації регбі Укра­їни та Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі.

Ще до офіційного відкриття турніру за іграми команд з цікавістю спосте­рігали Надзвичайний і Повноважний Посол ПАР в Україні Крістіаан Бас­сон, дворазова призерка Олімпійських ігор Олена Пахольчик, заступник міністра молоді та спорту Микола Мовчан, президент Федерації регбі України Євген Баженков, перший віце-президент ФРУ Владислав Булга­ков, народний депутат України Хвіча Мепарішвілі, президент Африкан­ської Ради в Україні Ісса Садіо Діалло з представниками африканських країн, а також керівники посольств Франції, Італії.

У змаганнях взяли участь 18 команд – понад 300 юнаків та дівчат 2004– 2005, а також 2006–2007 років народження.

Після офіційного привітання від гостей та від імені президента Націо­нального олімпійського комітету України Сергія Бубки на зелений газон стадіону вийшла 19-та команда – оркестр Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Виконавши Гімни України та ПАР, музиканти вла­штували справжнє танцювально-музичне шоу, яке з оваціями підтримали вболівальники, гості та юні регбісти.

Але овальний м’яч з нетерпінням чекав продовження регбійних баталій. У другий день турніру були зіграні півфінали і фінали, які й визначили пе­реможців.

Перше місце в категорії U-11 посіла команда «Буревісник» м. Хмельниць­кий, друге – одеські регбісти з команди «Лідерс», бронзовими призерами стали юні спортсмени РК «Ірпінь». У категорії U-13 золоті медалі заслу­жено отримали регбісти хмельницького «Буревісника», срібні – юнаки «ДЮСШ-2-Станіславів» м. Івано-Франківська, третє місце в команди РК «Ірпінь». Призерів було нагороджено кубками, ексклюзивними медалями та грамотами.

Турнір обслуговували найдосвідченіші арбітри України. Вся бригада суд­дів на чолі з Борисом Корольовим також від Посольства ПАР була наго­роджена почесними медалями та подарунками. Посол ПАР особисто вручив медалі команді найменших регбістів, до складу якої входять укра­їнські дітки, а також діти дипло­матичних представників інших країн, що працюють у м. Києві.

На турнірі всі були переможця­ми, адже виграло наше україн­ське регбі!

(Дивіться фоторепортаж на стор. 16)

Олена ОВЕРЧУК, «ПВ»

Фото Андрія ТКАЧУКА

03.06.2017ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання