« на головну 27.01.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1036)
16
Січень
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

ЧЕМПІОНАТ ПРОЙШОВ ОРГАНІЗОВАНО, БОРОТЬБА БУЛА НАПРУЖЕНОЮ

ЧЕМПІОНАТ ПРОЙШОВ ОРГАНІЗОВАНО, БОРОТЬБА БУЛА НАПРУЖЕНОЮ

 

Днями на спортивній базі Хмель­ницького національного універси­тету відбувся відкритий чемпіонат Хмельницької ДЮСШ № 2 із за­гальної фізичної підготовки. У зма­ганнях взяли участь команди дитя­чих юнацьких шкіл з мм. Хмель­ницького та Волочиська.

Валерій МАРЦЕНЮК,

спеціально для «ПВ»

У боротьбу за перемогу вступили понад 70 юнаків та дівчат, які змагалися в трьох вікових гру­пах: 2002–2003 р. н., 2004–2005 р. н., 2006 р. н. і молодші. Юні спортсмени виборювали першість у бігу, віджиман­ні, підтягуванні, жимі штанги лежачи.

У впертій, наполегливій боротьбі най­краще відзначились юні спортсмени з Во­лочиської ДЮСШ, серед вихованців якої виявилося найбільше переможців та при­зерів. Серед них – Констянтин Флорчук, Владислав Дячук, Богдан Кравець, які вибороли перше місце. Призерами зма­гань стали Назар Лозінський, Антон Про­хорович та ін.

Утім, представники обласного цен­тру також продемонстрували гарні здо­бутки. А у господарів змагань – пред­ставників Хмельницької ДЮСШ № 2, зокрема, в активі «срібні» результати Яни Трішпіот і Руслана Чорного, а та­кож «бронза» Максима Дежицького.

Традиційно переможців і призерів змагань було нагороджено медалями, грамотами та цінними подарунками. Особливо приємно юним спортсменам було їх отримати з рук бронзового призе­ра Олімпійських ігор в Ріо-Де-Жанейро каноїста Дмитра Янчука.

Прикметно, що на чемпіонаті було ба­гато вболівальників, які переживали за долю своїх вихованців. Серед них і дирек­тор ДЮСШ № 2 Сергій Солтик, який ви­словив задоволення виступами своїх під­опічних, а також високим рівнем органі­зації змагань та напруженою боротьбою учасників. Останні, до слова, окремо звернулися із словами вдячності на адре­су Національного університету, який без­коштовно надав свій спортивний комп­лекс для проведення змагань.

 

ВЕРНЯЄВ ТРІУМФУВАВ У ШТУТГАРТІ

На черговому етапі Кубка світу із спортивної гімнас­тики, який минулими ви­хідними приймав німець­кий Штутгарт, впевнену пе­ремогу здобув Олег Верня­єв, який вибився в лідери загального заліку цієї серії престижних змагань.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

Підопічний Геннадія Сар ­ тинського з результатом 84,899 бала не залишив жодних шансів суперникам. Другим фінішував чемпіон світу в командних виступах 2015 року японець Казума Кая (84,398), третім зійшов на п єдестал пошани Сунь Вей із Китаю (82,898).

На попередньому етапі Куб ­ ка світу, який проходив у США, наш олімпійський чемпіон був срібним призе­ ром. Відтак тепер він з по­ мітним запасом міцності ви­ рушатиме до Лондона, де 8 квітня відбудеться заключ­ ний етап змагань. В активі українця в загальному залі­ ку Кубка світу наразі 115 за­ лікових балів, найближчий переслідувач Сунь Вей має 85, переможець домашньо­ го етапу американець Юл Молдауер і німець Лукас Даузер ‒ по 60 очок.

 

КУБОК ДЕРЮГІНОЇ ПОВЕРНУВСЯ. НЕ БЕЗ ІНТРИГИ

Минулими вихідними у Києві після чотирирічної пере­рви у Палаці спорту відбувся традиційний міжнарод­ний турнір з художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної». Прикметно, що змагання грацій повернулися до укра­їнської столиці в дні святкування ювілею однієї з най­успішніших тренерів в історії цього виду спорту – Аль­біни Дерюгіної.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

16 березня Альбіна Миколаївна відсвяткувала своє 85- річчя, а вже 17 19 під дахом найбільшої критої спортивної аре­ ни країни спостерігала за виступами своїх вихованок. Не оминули нагоди привітати знаного фахівця як вітчизняні офіційні особи, так і зарубіжні візитери. Зокрема, теплі слова вдячності за її внесок у розвиток і популяризацію художної гімнастики в Україні говорили віце- прем єр - міністр країни В ячеслав Кириленко , міністр мо­ лоді та спорту Ігор Жданов, а президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, до того ж, вручив престижний диплом номінантки нагороди Міжнародного олімпійського комітету « Жінки і спорт » . До численних привітань на адресу ювілярки долучився і нещо­ давно обраний президент Міжнародної федерації гімнастики Морінарі Ватанабе, який вперше завітав до України.

Щодо власне спортивної складової дійства , то до Києва з їхалися учас ­ ниці змагань з 29 країн світу. Свято гімнастики попервах не прогнозува­ ло особливої інтриги в змаганнях, оскільки серед заявлених до виступу учасниць беззаперечним фаворитом вважалася бронзовий призер Олімпіади в Ріо- де- Жанейро Ганна Різатдінова. Однак спорт високих досягнень традиційно готує вболівальникам безліч сюрпризів ‒ як із знаком « плюс » , так, на жаль, і негативних. От цього разу лідеру україн­ ської збірної випало достроково припинити змагання ‒ після першої вправи з обручем на поміст Ганна більше не вийшла. Як згодом поінфор­ мували організатори, Ганна Різатдінова « не змогла продовжити участь у змаганнях через загострення давньої травми стопи » .

За відсутності фаворита чемпіонкою київського етапу світової серії Гран - прі заслужено стала росіянка Поліна Хоніна (68,900 бала), яка з поміт­ ним відривом випередила найближчих суперниць ‒ володарку « срібла » свою співвітчизницю Юлію Бравікову (65,850) і бронзову призерку ізра­ їльтянку Вікторію Філановськи (65,800). Краща серед українок у багато­ борстві Вікторія Мазур фінішувала п ятою (63,150 бала).

В індивідуальній програмі в окремих видах наші гімнастки також не спромоглися зійти на найвищу сходинку п єдесталу пошани . В активі українок лише дві бронзові нагороди ‒ у Вікторії Мазур за вправи з об­ ручем та в Олени Дяченко за виступ із стрічкою. Переможницями в окремих видах стали: у вправах з булавами і стрічкою ‒ Юлія Бравікова, у вправі з обручем ‒ Вікторія Філановськи, у вправі з м ячем ‒ болгарка Катрін Тасєва .

Потішила вітчизняних уболі ­ вальників своїми результата­ ми хіба що юна зміна. Відзна­ чимо особливо Христину По­ граничну (2003 р. н.), яка пе­ ремогла в багатоборстві у турнірі юніорок, а також трі­ умфувала в індивідуальних фіналах у вправах із стрічкою, булавами та обручем і стала третьою з м ячем .

25.03.2017ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання