« на головну 27.01.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1036)
16
Січень
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

СТРІЛЯЮЧІ ЛИЖНИКИ ЗАВЕРШИЛИ СЕЗОН

СТРІЛЯЮЧІ ЛИЖНИКИ ЗАВЕРШИЛИ СЕЗОН

Недавно українська біатлонна збірна нарешті повернулася до­дому після серії виступів на між­народній арені – етапах Кубка світу, планетарній першості. За­галом упродовж сезону 2015/2016 українські стріляючі лижники завоювали сім наго­род; жіноча збірна фінішувала п’ятою у Кубку націй, чоловіча – сьомою.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

Шість медалей – в активі прекрасної половини на­шої біатлонної збірної, причому три з них – в Олени Підгрушної («золото» і дві «бронзи»). Сергій Семенов підтри­мав честь найпопулярнішого ві­тчизняного зимового виду спорту на чемпіонаті світу, де завоював бронзову нагороду у спринті.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, під­биваючи підсумки сезону в рамках спецпроекту «Експерти біатлону», наголосив, що тренерський штаб і керівництво Федерації перед почат­ком сезону були свідомі того, що молодь іще не підтяглася до тих кондицій, які мають бути в голо­вній команді. Тому для спортсме­нів не ставили надзвичайних завдань і хотіли насам­перед розібратися зі збірною для якнай­кращої підготов­ки до Олімпій­ських ігор.

Стосовно пер­соналій, то Оле­ні Підгрушній після тривалої перерви у висту­пах після повер­нення вдалося ви­тримати шалений змагальний графік. І на­віть збій зі здоров’ям у м. Хольмен­коллен продемонстрував готов­ність Олени боротися за десятку до кінця.

«Ті самі проблеми були й у Джи­ми. Протягом сезону Юля періодич­но боролася з хворобами. Щойно на­бирала форму, одразу ж з’являлася температура. У Валі Семеренко неоднозначна підготовка до сезону, і мотивація була не такою, якою мала би бути у спортсменки такого рівня», – цитує сайт biathlon.com.ua слова Володимира Бринзака.

Президент ФБУ також оцінив ро­боту головного тренера жіночої збірної (словенський спеціаліст Урош Велепець, нагадаємо, лише перший рік працює з командою). «Не все вийшло, як того хотіли, оскільки тренер іще не знав індиві­дуальних особливостей кожної зі своїх підопічних. Бондар, примі­ром, він ставив завдання стабілізу­вати стрільбу. І в підсумку Яна ста­ла стріляти трохи краще. Сподіває­мося, що наступного сезону вона виступатиме на іншому рівні. Зага­лом, повторюся, ми лише на стадії формування команди, і лише в на­ступному передолімпійському се­зоні акцент робитимемо на чемпіо­нат світу. Урош – гарний фахівець, він знайшов шлях до кожної спортсменки, а це те, чого нам не вистачало», – прокоментував Воло­димир Бринзак.

За його словами, чоловіки вико­нали завдання на сезон – якраз сильна стать мала проявити себе на планетарній першості. Кі­нець сезону, коли Сергій Семенов зій­шов на п’єдестал пошани на чемпіонаті світу, проде­монстрував, що наші чоловіки мо­жуть боротися на пристойному рівні.

 

МИКОЛА МІЛЬЧЕВ ЗДОБУВ «ЗОЛОТО» НІКОСІЇ

На першому етапі Кубка світу зі стендової стрільби, який тривав у Нікосії (Кіпр), пер­шість виборов чемпіон Олім­пійських ігор 2000 року украї­нець Микола Мільчев.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

сіднейської Олімпіади у кваліфікації по­казав другий результат, із 125 мішеней не вразивши лише чотири. Натомість у півфіналі після пострілів українця розбитими вияви­лися 15 тарілок із 16-ти.

У вирішальному протисто­янні суперником нашого співвітчизника був брита­нець Девід Ллевеллін. Спершу обидва претенден­ти на «золото» виступили рівно, поціливши у 14 міше­ней, а от у перестрілці влуч­нішим виявився представ­ник Одещини ‒ чотири роз­биті тарілки проти трьох. Третім зійшов на п’єдестал пошани іспанець Хуан Хосе Арамбуру.

Для 48-річного заслуженого майстра спорту України тур­нір у Нікосії став 52-м ета­пом Кубка світу в кар’єрі. У Сіднеї–2000 Микола Мільчев, нагадаємо, встано­вив «вічний» рекорд олімпі­ад, вибивши 150 мішеней із 150-ти (125 у кваліфікації + 25 у фіналі).

 

КУЗНЯ ЮНИХ ТАЛАНТІВ

У Хмельницькому дитячо-юнацька спортивна школа № 2 – одна із кращих у регіоні. Тут юні спортсмени під пильним оком своїх наставни­ків мають можливість відшліфовувати свою вправність у 7 секціях: фехтування, кулькової стрільби, шахів, художньої гімнастики, хокею з шайбою, футзалу, веслування на байдарках та каное.

Валерій МАРЦЕНЮК,

спеціально для «ПВ»

Колектив ДЮСШ № 2 упродовж багатьох років ро­бить усе для розвитку спорту серед учнівської моло­ді не тільки обласного центру, а й регіону загалом. Серце й душу віддають юним спортсменам досвідче­ні тренери-викладачі Нела Ковриженко, Ігор Свідницький, Марина Зінгайло та ін. Очолює спортивний заклад Сергій Солтик, голова профкому ‒ Федір Мельник.

Вихованці школи на міських, обласних та всеукраїнських зма­ганнях виборюють призові місця, про що свідчать кубки, по­чесні грамоти, дипломи та інші здобуті ними трофеї. Примі­ром, юна спортсменка Євгенія Дзятко (тренер Марина Зінгай­ло) здобула першість у чемпіонаті України з шахів серед ді­вчат. Вихованки тренера Ігоря Свідницького Дарія Садова та Валерія Лобода стали призерами на всеукраїнських змаганнях з фехтування. І таких прикладів можна наводити чимало.

При школі функціонує один із кращих та єдиний в області ша­ховий клуб, де мають можливість у комфортних умовах за­йматися улюбленою справою спортсмени, ветерани, любителі шахів. У ДЮСШ № 2 також діє стрілецький тир, на базі якого проводяться чемпіонати міського, обласного та всеукраїнсько­го рівнів із кулькової стрільби.

За підтримки міської влади цьогоріч тут буде проведено реконструкцію частини приміщення, облаштовано санітарні вузли, зовнішні мережі.

«Я завдячую долі, що дала можливість працювати у цьому навчальному закладі, ‒ ділиться ветеран Зброй­них Сил, полковник у від­ставці, працівник стрілець­кого тиру Мечислав Станіс­лавович Грижбовський. ‒ Тут працюють справжні фа­хівці, які віддаються сповна улюбленій справі, роблять усе для розвитку спорту се­ред молоді».

03.04.2016ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання