« на головну 24.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Озеленення з присмаком гламуру

Чудовий настрій, гарне вбрання, жінки на підбо­рах… і з лопатами в руках! Саме так під cпекотним літнім сон­цем пройшла акція з висад­ки деревовидних півоній відомими людьми та їхні­ми рідними в Національ­ному ботанічному саду ім. М. Гришка. Озеленення відбулося з нагоди свят­кування Всесвітнього дня охорони навколишнього се­редовища в рамках Всесвіт­ньої ініціативи «Саджаємо для планети: кампанія «Мі­льярд дерев», що вже п’ятий рік реалізується Організа­цією Об’єднаних Націй.

У рамках цієї зеленої акції в усьому світі пред­ставниками організації і небайдужими людьми вже висаджено понад 11 мільярдів дерев. Приєдна­тися до такої необхідної і приємної справи виріши­ла й українська молодь – учасники Всеукраїнського культурно-освітнього про­екту «Всесвітня спадщи­на в руках молоді», ініці­йованого Фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України». Цей проект спрямований на отримання молоддю ґрунтовних знань про на­ціональну й всесвітню культурну та природну спадщину, а також форму­вання свідомого ставлення і збереження її матеріаль­них об’єктів, культури та фольклору. Тож не дивно, що саме в її представників з’явилася ідея озеленити Національний ботанічний сад, тим самим зробивши свій невеличкий внесок в озеленення всієї планети.

Серед зірок і політиків, які прийшли допомогти й особисто посадити своє дерево, не злякавшись ані спеки, ані землі й лопат, були: організаторка заходу Влада Прокаєва з родиною, Вікторія Ліснича (заступ­ник міністра культури і туризму України), Олек­сандра Кужель, Ольга Сум­ська з чоловіком Віталієм Борисюком, Діана Дорож­кіна, Світлана Леонтьєва, Олег Пінчук, родина Ді­денків та ін.

За словами Влади Про­каєвої, загалом висади­ли понад 50 різнобарвних деревовидних півоній, підібраних досвідченими садівниками. «Це лише початок нашої великої ро­боти. Сподіваюсь, що такі заходи стануть традицією і ми поступово робитиме­мо нашу землю кращою і зеленішою. Приємно, що наша зустріч незаплано­вано вийшла сімейною – багато гостей прийшли з родинами, долучивши своїх дітей до благородної справи, – наголосила пані Влада. – Хотілося б засади­ти всю цю ділянку бузком і півоніями, щоб наші діти приходили сюди і згаду­вали, що вони також при­четні до створення таких квітучих і гарних садів. Будемо працювати в цьому напрямі!»

Найзавзятіше кидала землю лопатою політик Олександра Кужель. «Для мене це не нове заняття. Люблю доглядати за квіта­ми, поливати їх, порпатися в землі. А колись думала, що редиска росте пучка­ми», – з посмішкою згадує пані Олександра.

А от дизайнер Діана Дорожкіна зізналася, що вперше тримає лопату в руках. Однак, незважаючи на це, вона все ж посадила свою півонію і була щасли­вою від того, що зробила і свій внесок у таку благо­родну справу.

За словами заступни­ка директора ботанічного саду Миколи Шуміка, нові кущі півонії зацвітуть уже через кілька років і поті­шать усіх небайдужих роз­маїттям кольорів – жовто­го, білого й рожевого.

Сьогодні ж знайти ви­саджені руками відомих представників політики, моди, кіно і телебачення деревовидні півонії мож­на за табличкою, урочисто встановленою на галявині неподалік.

На шляху до озеленення

Діти за світле і чисте майбутнє

Олександра Кужель – досвідчений садівник


Фото Кирила Латишева

 

09.06.2011
 
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання