« на головну 25.04.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (998)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок

Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок


РУБРИКИ


Передплата

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професій­ного свята!

Сучасне життя неможливо уявити без динамічного розви­тку засобів комунікації та інформаційних технологій, телеба­чення і радіо.

Завдяки вашій щоденній творчій праці і професіоналізму громадяни оперативно отримують достовірну інформацію про життя суспільства, користуються якісними послугами зв’язку.

Прийміть щирі слова вдячності за вашу самовідданість об­раній справі та громадянську позицію.

Бажаю всім працівникам радіо, телебачення та зв’язку міц­ного здоров’я та щастя, натхнення, нових творчих успіхів та втілення в життя найсміливіших ідей! Злагоди та добробуту вашим родинам!

З ПОВАГОЮ

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ,

ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ


Дорогі друзі!

Всеукраїнська профспілка працівників культури Укра­їни щиросердно вітає всіх працівників медійної сфери, теле- та радіокомунікацій з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Сьогодні телебачення, радіо та зв’язок роблять життя українців динамічним, швидким та водночас комфортним. І в цьому, насамперед, заслуга кожного журналіста, редак­тора, видавця, режисера, оператора, фахівця медійної сфе­ри, чия цілодобова сумлінна праця забезпечує одне з осно­вних прав громадян – право на отримання інформації.

Працюючи на передових інформаційного простору, ви першими розповідаєте про найважливіше, орієнтуєте спіл­чан у процесах, що відбуваються в світі. Від вашого завзят­тя, професіоналізму, виваженості, об’єктивності залежить не тільки якісне задоволення інформаційних потреб наших співвітчизників, а й значною мірою, соціальний мир, зла­года і прогрес.

Бажаю всім вам залишатися неупередженими про­фесіоналами своєї справи та творити правдиву історію сучасності.

Творчого вам натхнення, невичерпних ідей, життєвої наснаги, міцного здоров’я та професійних успіхів заради подальшого розквіту могутньої України!

З ГЛИБОКОЮ ПОВАГОЮ

ЛЮДМИЛА ПЕРЕЛИГІНА,

ГОЛОВА ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ

КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ


Шановні колеги-зв’язківці!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку!

Кожен день працівники державних підприємств зв’язку, товариств, телеканалів, радіостанцій, телекомуні­каційних організацій, операторів мобільного зв’язку пра­цюють заради того, щоб громадяни мали можливість бути завжди на зв’язку із своїми рідними і близькими, отриму­вати важливі новини, спілкуватися незалежно від відста­ні, передавати інформацію, бути причетними до всіх по­дій, у якому б куточку планети вони не відбувалися.

У цей святковий день хочу насамперед подякувати вете­ранам галузі, які в свій час шляхом творчого і науково об­ґрунтованого підходу до впровадження нової техніки закла­ли міцний фундамент для розбудови галузі на основі новіт­ніх технологій і донині продовжують сприяти її розвитку.

Висловлюю подяку сьогоднішньому поколінню зв’язківців, які гідно продовжують славні традиції сво­їх вчителів та наставників, піднесли галузь на новий, більш високий рівень розвитку, впроваджуючи інфоко­мунікаційні технології, надаючи послуги вищої якості.

Від щирого серця бажаю вам, шановні колеги, міц­ного здоров’я, миру, подальших успіхів, стабільності і впевненості у завтрашньому дні!

З ПОВАГОЮ

МИКОЛА СТАРОДУБ,

ГОЛОВА ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ

19.11.2018ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

22.04.2019 21:03

22.04.2019 21:02

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

24.03.2019 23:44

24.03.2019 23:43

24.03.2019 23:27

16.03.2019 23:59

16.03.2019 23:41

03.03.2019 00:13

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.
 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання