« на головну 24.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Суспільство

SEKO ТА ПРМТУ: СИЛА В ЄДНОСТІ

SEKO ТА ПРМТУ: СИЛА В ЄДНОСТІ

  Члени Профспілки робітників морсько­го транспорту Украї­ни з числа плавскла­ду ПрАТ «Українське дунайське пароплав­ство» отримали до­помогу від ПРМТУ – продуктові набори.

Акція пройшла за підтримки Братської профспілки SEKO (Шве­ція), яка разом з багать­ма іншими іноземними партнерами з перших днів війни постійно під­тримує ПРМТУ та її членів.

«Наша профспілка, яка входить до складу ITF , отримує солідарну підтримку від міжна­родних профспілок, які з першого дня війни до­помагають нам. Наші брати з SEKO вже не раз підтримували нас і в черговий раз з їхньою безпосередньою участю ми реалізували соці­альну кампанію для плавскладу УДП. Ду­найський регіон вико­нує сьогодні важливу роль у функціонуванні експорту товарів і про­дуктів, а також продо­вжує зазнавати постій­них ворожих атак з боку рф, – підкреслив голова ПРМТУ Олег Григорюк. – Важливо, що подібні акції стають справжнім символом підтримки в складний період для України, на­даючи допомогу тим, хто цього найбільше потребує».

Важливо підкресли­ти, що акція відбулася у Ізмаїльському міжна­родному клубі моряків, який відновив свою ді­яльність після ремонту. Нагадаємо, що в серпні Клуб постраждав під час ворожого обстрілу Ізмаїлу, та його віднов­лення стало можливим завдяки підтримці ITF Seafarers ' Trust .

Завдяки профспілці плавсклад ПрАТ «УДП» завжди відчуває під­тримку та турботу – це і юридична допомога, і допомога в складних життєвих ситуаціях. Го­лова ППО ПРМТУ ПрАТ «УДП» Анатолій Ніко­лаєв зазначив, що проф­спілка постійно підтри­мує своїх членів, що особливо важливо за­раз, коли Україна у вог­ні виборює своє право на незалежність.

«Я працюю в УДП вже сорок четвертий рік, і завдяки профспілці я завжди відчуваю не лише правову, а й мо­ральну підтримку. Щиро вдячний за цю до­помогу!» – зазначив пра­цівник ПрАТ «УДП».

«Дякую за продуктові набори! Але найцінніше – це ваша увага. Важли­во відчувати, що тебе пам'ятають і готові до­помогти, особливо в та­кий важливий період», – додав змінний меха­нік ПрАТ «УДП».

ПРОФСПІЛКА РОБІТНИКІВ МОРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

 

СИЛЬНИЙ ЖІНОЧИЙ РУХ У ПРОФСПІЛЦІ!

«Війна не зупинить жіночий рух у Профспілці працівників агропромислового комплексу України. Обʼєднуємося, зміцнюємо наші ряди, працюємо заради рівного життя та Перемо­ги!»

На Прикарпатті пройшли навчальні семінари з головами первинок. Профспілкові лідерки відвідали психологічні тренінги, навчались методам психосоціальної підтримки на робочому місці та відновленню в кризових умовах. Ксенія Лепеха, тренерка з питань психологічної безпеки і добробуту співробітників, амбасадор МОП, навчала голів профкомів навичкам виживання в екстремальних ситуа­ціях та наданню першої психологічної допомоги. Учасни­ки засвоювали коректну мову та поведінку з військови­ми і ветеранами війни, вміння спілкуватися з працівника­ми, які опинилися в кризових і тривожних обставинах. Впродовж психологічних тренінгів слухачі виконували практичні завдання, брали участь у тематичних віктори­нах, виявляли профспілкових лідерок у своєму середови­щі.

Це було пізнавально, необхідно і надзвичайно важливо!

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

12.01.2024ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання