« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Суспільство

ПРОФСПІЛКИ ЗА МИР ТА СПРАВЕДЛИВІСТЬ

ПРОФСПІЛКИ ЗА МИР ТА СПРАВЕДЛИВІСТЬ

  29 квітня у профспілковому санаторії «Синяк» на Закарпатті відбувся флешмоб, присвячений Дню міжнародної солідарності трудящих.

Учасники акції висловили ве­лику подяку італійським проф­спілкам за вагому допомогу та підтримку українських проф­спілок, трудових колективів, внутрішньо переміщених осіб.

У флешмобі взяв участь та виступив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий. Профспілко­вий лідер, зокрема, сказав: «Ві­таємо вас, дорогі італійські брати і сестри! 1 травня – це свято миру і справедливості, яке відзначають профспілки й трудящі в багатьох країнах сві­ту. У цей день ми демонструє­мо єдність, солідарність і спро­можність захистити соціаль­но-економічні та трудові пра­ва. Ми говоримо про наші ба­жання і прагнення жити в мир­ному, демократичному і спра­ведливому суспільстві, де пра­ва людини поважаються і до­тримуються. Цього дня проф­спілки України традиційно ви­ходили на площі міст, щоб за­явити про свою міжнародну со­лідарність з усіма в світі праці. Цьогоріч, з 24 лютого в нашій країні йде війна, розв’язана країною-агресором. Щодня від ракетних обстрілів гинуть люди, руйнуються підприєм­ства, домівки, лікарні, школи – все те, що необхідно для зви­чайного життя. Тисячі наших профспілчан зі зброєю в руках захищають нашу країну, а мільйони жінок і дітей стали вимушеними біженцями. Ми щиро дякуємо народу Італії за підтримку України.

Війна – це злочин проти людства, який має бути засу­джений, а винних має бути по­карано. Ми вимагаємо негай­ного виведення російських військ з української землі і від­новлення миру.

Важкі випробування випали на долю нашого народу, але ми їх здолаємо. Ми віримо в нашу Перемогу. Ми твердо перекона­ні, що тільки в умовах миру можна забезпечити право кож­ного на гідну працю. Тому для нас як ніколи актуальним є за­клик італійських профспілок: «Працювати заради миру». Да­вайте об’єднаємо наші зусилля в боротьбі за мир! Давайте ра­зом скажемо: «Ні – війні! Так – миру! Слава профспілкам Укра­їни й Італії! Слава Україні! Ге­роям України слава!».

Учасники флешмобу також висловили впевненість у перемо­зі України та встановленні в на­шій країні справедливого миру.

ПРЕС-ЦЕНТР ФПУ

 

МИР, РОБОТА, БЕЗПЕКА

Голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько взяв участь у маніфестації Все­польського порозуміння профспілок.

1 травня, в Міжнародний день праці, го­лова Об’єднання профспілок Львівщини взяв участь у маніфестації і виступив на мітингу «Pokój, praca, bezpieczeństwo» («Мир, робота, безпека») Всепольського порозуміння профспілок (Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych).

Роман Дацько привітав присутніх від імені 250 тис. спілчан Л ьвівщини та всіх 4 млн членів Федерації профспілок України з нагоди Дня праці. Голова ОПЛ побажав миру, гідної праці і гідної зар ­плати. Подякував за прит улок для по­над 3 млн українців. Розповів про ганебні варварські дії окупантів. Окре­мо подякував за допомогу і під тримку голові Всепольського порозуміння профспілок Анджею Радзіковському та нашим друзям з Нижнєсілезького воєводського OPZZ на чолі з Анджеєм Отрембою.

Мир Польщі! Слава Україні.

ПРЕС-ЦЕНТР ФПУ

 

ЄДНІСТЬ НАРОДУ – ФУНДАМЕНТ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ

У приміщенні Федерації профспілок Черкаської області за ініціативи голови обласної організації профспілки працівників АПК Марини Горлач спілчани щоденно плетуть захисні костюми «кікімори» з матеріалів, які самі ж купують або отримують від населення. За 3 тижні виготовлено та передано на фронт 15 костюмів.

ПЕТРО ШЕВЧЕНКО, ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВОЛОНТЕРИ ЗУНУ СФОРМУВАЛИ 400 АПТЕЧОК

Студенти, викладачі та працівники Західноукраїнського національного університету у віль­ний від занять час працюють у волонтерському центрі класичного університету м. Тернополя.

Вони вже сформували 400 аптечок натівського зразка для наших захисни­ків. «Ми хочемо, щоб війна швидше закінчилася, й усі воїни повернулися живи­ми додому. Але сьогодні дуже важливо, щоб кожен військовий мав аптечку з медичними засобами пер­шої необхідності», – ка­жуть волонтери. Началь­ник центру волонтерів Ан­тон Шевчук зазначає: «Сту­дентська родина ЗУНУ – це волонтери, які щодня ро­блять усе, щоб допомогти ЗСУ та людям, які постраж­дали від війни. Усі ми сьо­годні докладаємо макси­мум зусиль, аби наблизити перемогу України».

МЕДІАЦЕНТР ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

10.06.2022ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання