« на головну 21.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1253)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Суспільство
Суспільство
  З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ
З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ «Новий дім у гуртожитку училища» – саме так багато переселенців на­зивають свій прихисток під час ві­йни у закладах профтехосвіти.
 
Суспільство
  УКРАЇНСЬКІ МЕДІЙНИКИ В ЯПОНІЇ: ТРИ ПОДІЇ ОДНОГО РАНКУ В САЙТАМІ
УКРАЇНСЬКІ МЕДІЙНИКИ В ЯПОНІЇ: ТРИ ПОДІЇ ОДНОГО РАНКУ В САЙТАМІ В офісі громадської організації «Японський фонд майбутніх поколінь» (Japan Offspring Fund – JOF) кожен день наповне­ний подіями – різними за змістом, але з єдиною метою досяг­нути позитивного ре­зультату. Саме цього прагне злагоджена ко­манда на чолі з лідером – редактором журналу Джунічі Ко­вакою.
 
Суспільство
  СХІД І ЗАХІД РАЗОМ! ПРОФСПІЛКИ ДОПОМАГАЮТЬ ТЕАТРУ З МАРІУПОЛЯ
СХІД І ЗАХІД РАЗОМ! ПРОФСПІЛКИ ДОПОМАГАЮТЬ ТЕАТРУ З МАРІУПОЛЯ Маріупольський драм­театр став відомим усьому світу після того, як російські окупанти скинули авіабомби на його будівлю, де хова­лися місцеві мешканці. Під завалами загинули сотні цивільних осіб.
 
Суспільство
  ХТО ЯК НЕ Я, БДЖІЛКА Ж ВУЛИК НЕ ПОКИДАЄ!
ХТО ЯК НЕ Я, БДЖІЛКА Ж ВУЛИК НЕ ПОКИДАЄ! Президія Коломийської районної організації профспілки працівників освіти і науки визнала найкращою волонтер­кою в організації учи­тельку Нижньовербізь­кого ліцею Мар’яну Ма­рук.
 
Суспільство
  ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ
ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ Творчий колектив МЦКМ профспілок України, Народний ан­самбль народного тан­цю «Горлиця» дав кон­церт для поранених бійців ЗСУ, які лікуються у Головному військовому клінічному госпіталі (м. Київ).
 
Суспільство
  КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ЗАХИСНИК УКРАЇНИ»
КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ЗАХИСНИК УКРАЇНИ» У первинці Управління поліції охорони в Закарпатській області відбулося справжнє творче свя­то для дітей працівників.
 
Суспільство
  ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО ЖИТТЯ
ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО ЖИТТЯ Головні напрями поточної роботи профспілок та по­дальша їх діяльність у воєнних умовах обгово­рювались у Дніпропетровському Бу­динку профспілок під час зустрічі голови облпрофоб’єднання Віталія Дубіля та голови ЦК Профспілки працівників державних установ України Юрія Піжука з ак­тивом обласної організації цієї галузевої профспілки.
 
Суспільство
  УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА НА ЄВРОБАЧЕННІ–2022
УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА НА ЄВРОБАЧЕННІ–2022 Гурт Kalush Orchestra переміг у пісенному конкурсі Євробачення–2022, що відбувся 14 травня на арені Pala Olimpico італійського міста Ту­рин.
 
Суспільство
  «МИ ВОЮЄМО ЗА ОСВІЧЕНУ НАЦІЮ». ПРОФЕСОР ФЕДІР ШАНДОР ПРОВОДИТЬ ПАРИ ПРЯМО З ОКОПУ
«МИ ВОЮЄМО ЗА ОСВІЧЕНУ НАЦІЮ». ПРОФЕСОР ФЕДІР ШАНДОР ПРОВОДИТЬ ПАРИ ПРЯМО З ОКОПУ Нині ця світлина Федора Шандора з допису його товариша по зброї Віктора Щадея облетіла весь Фейсбук: «У перерві між бойовими чергуван­нями професор Ужго­родського національного університету Федір Шан­дор читає лекцію з ту­ризмознавства своїм студентам».
 
Суспільство
  УКРАЇНЦІ В ОУЛУ: «ОЙ У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА…»
УКРАЇНЦІ В ОУЛУ: «ОЙ У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА…» Мелодія надзвичайно популярної нині україн­ської пісні лине над цен­тральним майданом Оулу – п’ятого за кіль­кістю населення міста Фінляндії. Так завершу­ється черговий щоне­дільний мітинг на під­тримку України. Його учасники – українці, фіни, білоруси, росіяни... Останні приходять на майдан з біло-синьо-бі­лими прапорами. Звісно, що рашистському три­колору як символу дер­жави-терориста тут міс­ця немає.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання